Prohijyen Turkuaz Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg


187,02 TL
• Ürün 5 kg'dır. • Koli içerisinde 4 adet 5 kg ürün bulunmaktadır. • Günlük temizlikte 10 lt su içerisine 100ml, ana temizlikte ise 100-200 ml ürün eklenerek hazırlanan solüsyon mop ile yüzeylere uygulanır. Yüzeylerdeki kir yoğunluğuna göre kullanılacak ürün miktarına karar verilmelidir.

Prohijyen Turkuaz Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen turkuaz yüzey temizleme maddesi 5 kg her türlü yıkanabilir ve silinebilir yüzeyler için kullanılabilir. İstediğiniz yüzeyde biriken kir veya toz lekelerini gidermek için kullanılır. Bu tarz büyük ürünler genel olarak okul ve ofislerde kullanılır. Bunun nedeni ise daha kullanışlı ve ekonomik olmasından kaynaklanır.


Banyodan mutfağa istediğiniz her ortamda kolaylıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz yüzeyde temizlik imkânı sunar. Yüzey temizleyici olarak kullanılması sizlere kolaylık sağlar. Ahşap temizleyici olarak da kullanılabilir fakat ahşap ürünler için ahşap temizleyici kullanmanız daha doğru bir seçenek olacaktır. Çünkü her temizleyici belirli yerlerde çok güzel temizlik sağlasa da bazı yerlerde tahribe yol açabilmektedir.


Etrafa yaydığı koku ile daha çok tercih edilmektedir. Nitekim okul ve ofislerde bu tarz kokuların yayılması da oldukça önemlidir. Çünkü temizliğin baş kuralı kokusudur. Kokudan ortamın temiz olduğu belli olmaktadır. Genel yer temizleyici kullandığınız alanlarda herhangi bir zararı bulunmaz. Çünkü içerisinde özel olarak bulunan formüller yüzeyler için kullanıma hazır olarak üretilmiştir. Ayrıca banyo ve tuvaletlerde kolay kullanım için sprey şişesine boşaltabilirsiniz. Bu şekilde ulaşamayacağınız yerlerde kullanımı daha kolay olacaktır. Klozette kullanırken sprey şişesinden sıkıp temizlemeniz sizler için de kolay olacaktır. Bu zemin temizleyici ürünleri kullandığınız alanlarda ekstra parlaklık elde edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir