Refine

Hışır Poşetler

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Hışır Poşet Mini Boy

Ebat: Mini Boy Polietilendir. Paket içi 25 kg poşet içermektedir. 25 kg olarak satılmaktadır. Kilogram fiyatıdır.
33,46 TL + KDV
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 25

Hışır Poşet Küçük Boy

Ebat: Küçük Boy Polietilendir. Paket içi 25 kg poşet içermektedir. 25 kg olarak satılmaktadır. Kilogram fiyatıdır.
33,46 TL + KDV
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 25

Hışır Poşet - 28x50 cm

• 28x50 cm ölçülerindedir.  • Polietilendir.  • Paket içi 25 kg poşet içermektedir. • 25 kg olarak satılmaktadır. Kilogram fiyatıdır
33,46 TL + KDV
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 25

Hışır Poşet - 45x75 cm

• 45x75 cm ölçülerindedir.  • Polietilendir.  • Paket içi 25 kg poşet içermektedir. • 25 kg olarak satılmaktadır Kilogram fiyatıdır.
33,46 TL + KDV
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 25

Hışır Poşet - 50x90 cm

• 50x90 cm ölçülerindedir.  • Polietilendir.  • Paket içi 25 kg poşet içermektedir. • 25 kg olarak satılmaktadır. Kilogram fiyatıdır
33,46 TL + KDV
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 25

Hediyelik Poşet Takviyeli 40x50 cm - 50 Adet

Takviyeli Çizgili Poşet Ölçü: 40*50 Paket İçeriği:50 Adet Koli İçeriği:500 Adet
26,25 TL + KDV
+
-
-
+

Hışır Poşetler

Hışır poşetler en çok tercih edilen poşet türlerinden birisidir. Hışır poşetler petrolden üretilmektedir. Bu poşetlere market poşeti de denilmektedir. Hışır poşet ülkemiz çapında en çok tercih edilen poşet türüdür. Girdiğiniz bütün marketlerde bu poşet türünü görebilirsiniz. Hışır poşetler hem ekonomik olmaları hem de sağlam olmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bu poşetler oldukça ince yapıdadır bu da uygun fiyatlı olmalarının ana nedenidir. Hışır poşetler ince olmasına rağmen pek çok ürünü taşıyabilecek sağlamlıktadır. Tabi ki bu poşetlerin kalitesi de firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Bu nedenle iyi bir firma tercih ettiğinizden emin olun. Aksi halde müşterilerinizin tepkisini alabilirsiniz. Klasikleşen poşet türlerine göre daha ekonomik olan hışır poşetler market ve manavların en sık tercih ettiği poşet türleri arasında başı alıyor.


Hışır Poşetlerin Kullanım Alanları

Hışır poşetler manavlar, fırınlar ve marketlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu poşetler en çok ekmek ve unlu mamulleri taşımak için kullanılmaktadır. Bu poşet türü ince yapısı nedeniyle kolayca yırtılma yapabilir bu nedenle içerisine koyduğunuz ürünün kenarları keskinse dikkat etmelisiniz. Bu poşetler rulo poşet şeklinde satışa sunulmaktadır. Hışır poşetler özellikle esnafların vazgeçilmezidir. Klasik market poşetlerinin aksine bu poşet türü daha ekonomiktir. Eğer hışır poşeti satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler bu alanda kendini geliştirmiş bir marka olarak profesyonel bir hizmet sunmaktayız. İstediğiniz boyutlarda istediğiniz sayıda hışır poşet üreterek ( üreterek kısmını kaldırabiliriz, üretim yapmıyoruz) hizmetinize sunuyoruz.

Hışır poşetleri birer reklam alanı olarak da kullanmak mümkün. Artık eskisi gibi gazetelere ve televizyonlara reklam vererek çok masraf yapmaya gerek yok. Bunun yerine kendi poşetlerinize baskı yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız baskının kalite iyi olursa insanların aklında kalır ve bu durumda sizlerin reklamı için iyi bir seçenek olacaktır. Sizler basılacak olan logoyu ya da tasarımı belirleyerek üretici firmaya sunmalısınız. Üretici firmalar sizler için istediğiniz baskıya sahip poşetleri üretirler. Bizler bu alanda kendimizi geliştirmiş bir firmayız. Ürettiğimiz baskılı hışır poşetlerde en kaliteli ve kalıcı baskıyı tercih ediyoruz. Böylece poşetlerde sıcakta renk verme ya da baskı soyulması gibi sorunlar yaşanmıyor. Yapacağımız baskının boyutuna ve renk skalasına göre fiyatlarda değişiklik olmaktadır. Hışır poşetin kalitesi de fiyatlarda farklılık olmasının başlıca bir sebebidir.


Hışır Poşetlerin Faydaları

Hışır poşetler Ldpe ile üretilmektedir. Bu poşet türü diğer poşetlere göre daha uygun fiyatlı olduğu için manavlar, fırınlar ve marketlerde sıkça tercih edilmektedir. Bu poşetler genellikle kilo ile satılmaktadır. Bu durum da daha fazla poşeti daha uygun fiyatlara satın almak anlamına geliyor. En basit örneği fırınlar her gün yüzlerce ekmek satıyor ve çok fazla poşete ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle oldukça uygun fiyatlı poşetlere ihtiyaç duyarlar. Bu poşetler rulo halinde satıldıkları için oldukça az yer kaplayarak sizlere alan kazandırırlar. Hışır poşetlerin rulolarında belirli sayılarda poşet bulunmaktadır ve hepsi birbirine bağlıdır. Bu poşetler hiç el değmeden üretilmektedir ve bu sayede oldukça hijyenikler. Poşetler birbirine sarılı olduğu için ilk dokunan siz olacaksınız. Bizler hışır poşet üretimi yapmakta olan bir firmayız ve isteğiniz üzerine farklı poşetler üretebiliriz.