Plastik Bardak 180Cc Eco 100*30 102449
15%
Göz at

Plastik Bardak 180 cc 100'lü

17,60 TL + KDV 14,96 TL + KDV 17,95 TL (KDV Dahil)

Plastik bardaklar, en çok kullanılan tek kullanımlık ürünlerden bir tanesidir. Hayatın ve tüketimin hızlandığı günümüz toplumunda tek kullanımlık ürünlerin kullanım oranı gün geçtikçe artmaktadır. Tek kullanımlık bardaklar, çatallar, bıçaklar, kaşıklar, tabaklar birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Tek kullanımlık bardakların ise en uygun fiyatlı çeşidi plastik bardaklardır. Toptan plastik bardak satın alabilmek için Biz Size Yeteriz olarak sunduğumuz ürünlere göz atın!

Birçok ortamda kullanılabilen plastik bardakların en çok tüketildiği alanlardan biri, iş yerleridir. Plastik bardaklar kullan at özellikleri ile iş yerlerinde hijyenik bir ortam oluşturulmasına katkı sunmaktadırlar. Bununla beraber uygun fiyatları ile de tercih edilebilirliklerini arttırmaktadırlar. Biz Size Yeteriz olarak beş farklı ana ürün çeşidi kategorisi sunuyoruz. Sitemiz üzerinden plastik bardak toptan satışı da yapılmakta, güvenilir alışveriş ortamı ve uygun fiyatlar sayesinde insanların ürünlere kolayca ulaşması sağlanmaktadır.

Plastik Bardak Çeşitleri

Plastik bardaklar farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına uygun birçok çeşide sahiptir. En sık tercih edilen ise şeffaf plastik bardak çeşididir. Genellikle iş yerlerinde veya gündelik kullanımlarda şeffaf plastik bardakların tercih edildiğini görebiliriz. En çok tercih edilen çeşit olmalarının sebebi en uygun fiyatlara sahip olmalarıdır. Kalın plastik bardak çeşitleri daha sağlam yapılı bir ürüne sahip olmak isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Özellikle şeffaf olanların bükülmesinden rahatsız olanlar sıklıkla kalın plastik bardakları tercih etmektedir.

Kapaklı plastik bardak çeşitleri ise bardağın içerisine konulan içeceğin hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesini ve daha yavaş soğumasını sağlamaktadır. Bu özellikleri ile içeceğini uzun sürede tüketmek isteyenler tarafından tercih edilmektedirler. Son olarak reklam yapmak veya eğlenceli bardaklara sahip olmak isteyenler için ise baskılı plastik bardak çeşitleri kullanılabilmektedir. Kişiye özel baskılar sayesinde kullanıcılar kendi zevklerine uygun bardaklarda içeceklerini tüketebilmektedir.

Biz Size Yeteriz olarak sunduğumuz geniş ürün çeşitliliği sayesinde kullanım alanınıza ve amacınıza uygun plastik bardaklara ulaşmanızı sağlıyoruz. Bununla beraber teslimat süresine ve kalitesine verdiği önem ile müşterimize güvenilir alışveriş imkânı tanırız. Sağladığımız faydalar ile alternatif firmalar arasından ön plana çıkmaktayız.

Plastik Bardak Nerelerde Kullanılır?

Plastik bardak üreticileri bardakları üretirken kullanıcılara hızlı, kolay, pratik ve hijyenik ürün kullanımı sağlamayı amaçlamışlardır. Bu amaçları doğrultusunda plastik bardaklar hızlı ve hijyenik bardak tüketimine ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmaya başlanmıştır.

Plastik bardaklar çoğunlukla kalabalık alanlarda ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Kalabalık alanlarda kullan at özellikleri ile hijyenik kullanım olanağı sağlamaktalardır. Ayrıca gündelik kullanıma da uygunlardır. İnsanlar pikniğe giderken, dışarı çıkarken plastik bardakları kullanmayı tercih edebilir. Bu sayede hem hafif hem uygun fiyatlı hem de yıkama derdi olmayan ürünlere ulaşabilirler.

Plastik bardaklar hijyen ve kullanım kolaylığı açısından çok fazla avantaj sağlarlar. Buna karşın sıcak içeceklerin kullanımına uygun değillerdir. Çünkü plastik malzemesi, eriyebilen bir özelliğe sahiptir. Sıcak içecekler ile kullanıldıklarında kanserojen maddeler ortaya çıkartabilmektedir. Bu sebeple plastik bardaklar, genellikle soğuk içeceklerin tüketileceği alanlarda kullanılırlar. Örneğin, su sebillerinin yanına sıklıkla plastik bardak bölmeleri yerleştirilir. Pikniklerde veya kalabalık organizasyonlarında soğuk içeceklerin tüketilmesi için plastik bardaklar kullanılır.

Plastik Bardak Kullanımının Avantajları

Plastik bardaklar kullanıcıya birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar;

  • Hafif bir yapıya sahip olmaları,
  • Uygun fiyatlı olmaları,
  • Bardak yıkama derdini ortadan kaldırmaları,
  • Hijyenik kullanıma uygun olmaları,
  • Hızlı ve kolay tüketim imkânı sağlamaları olarak sıralanabilmektedir

Ayrıca kalın plastik bardaklar, sağlam yapıya sahip ve dayanıklı olma faydalarını sağlamaktadır. Kapaklı plastik bardaklar ise içeceğin uzun süre muhafaza edilmesine ve hijyenik bir ortamda kalmasına olanak tanımaktadır.

Plastik bardaklar sıralanan avantajları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Hafif bir yapıya sahip olmaları ve bardak yıkama derdini ortadan kaldırmaları insanların gündelik hayatlarında plastik bardakları kullanma ihtimallerini arttırmaktadır. Uygun fiyatlı olmaları her bütçeden insanın satın alabilmesini sağlamaktadır. Hijyenik kullanıma uygun olmaları ve kolay tüketim imkanı sağlamaları ise kalabalık alanlarda ve iş yerlerinde kullanılma ihtimallerini arttırmaktadır.

Bu avantajlara sahip olabilmek için Biz Size Yeteriz’den toptan plastik bardak alışverişi yapabilirsiniz. Elde edeceğiniz çok sayıda plastik bardağınız ile her alanda sıralanan faydaları elde edebilirsiniz.

Plastik Bardak Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Plastik bardak seçerken öncelikle bardağın yapısına dikkat edilmelidir. Çok ince yapıya sahip olan plastik bardakları elde tutmak zor olabilir. Bu sebeple görece daha kalın ve sağlam plastiğe sahip bardakların tercih edilmesi gerekir. Özellikle kalın bir plastik kullanılarak üretilmiş bir bardağa sahip olmak isteyenler buna uygun bardakları tercih edebilirler. Ayrıca içeceklerinin daha iyi muhafaza edilmesini sağlamak isteyenler de kapaklı plastik bardakları kullanabilirler.

Bunların yanı sıra plastik bardağın satın alındığı firmanın güvenilirliğine de dikkat edilmelidir. Güvenilir ve hijyenik bir ortamdan alışveriş yapmaya özen gösterilmelidir. Son olarak satılan plastik bardakların sayısı ve fiyatı ile hesaplama yapılarak uygun fiyatlı olan ürünler tercih edilmelidir.

Biz Size Yeteriz olarak yüksek ürün kalitesi sayesinde sağlam plastiğe sahip bardakları satışa sunuyoruz. Bununla beraber hızlı teslimat süresi ve deneyimli kadromuz ile müşteriye güvenilir ve hijyenik bir alışveriş ortamı sağlamaktayız. Uygun fiyatlı toptan satılan ürünleri sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği satıcılardan biri haline geldiğimizi söyleyebiliriz.

Plastik Bardak Fiyatları

Plastik bardak fiyatları bardağın satıldığı yere, bardağın kalitesine ve miktarına göre değişim göstermektedir. Daha kalın yapıya sahip plastik bardaklar, kapaklı plastik bardaklar ve baskılı plastik bardaklar daha yüksek fiyatlara sahiptir. En uygun fiyatlı tek kullanımlık bardak çeşidi plastik bardaktır. Yani plastik bardakların geneli uygun fiyatlıdır.

Biz Size Yeteriz, toptan plastik bardak satışı yaparak ürünlerin en uygun fiyatlara satılmasına olanak tanımaktadır. Her bütçeden kullanıcı firmamız sayesinde plastik bardaklara ulaşım sağlayabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Plastik Bardaklar Sağlığa Zararlı mı?

Plastik bardaklar, birçok avantaja sahip olsa da fazla kullanıldıklarında insan sağlığı için zararlı olabilmektedir. Sıcak içeceklerin tüketilmesinde kullanıldıklarında ise kanserojen maddeler açığa çıkartarak insan sağlığına zarar verebilmektedirler. Ancak düzgün kullanım ile plastik bardakları tercih etmeye ve faydalarına sahip olmaya devam edebilirsiniz.

Bir Plastik Bardak Kaç CC’ye Denk Gelmektedir?

Bir plastik bardak genellikle 180 cc’ye denk gelmektedir. Biz Size Yeteriz’de satılan toptan plastik bardak paketlerindeki bardaklar da 100’lü ve 180 cc’dir.

Plastik Bardaklar Çevreye Zarar Verir mi?

Plastik bardaklar yere ve doğaya bırakıldığında doğada çözünmeyerek çevreyi kirletebilmekte ve zarar verebilmektedir. Bu nedenle bilinçli bir tüketici olunması ve plastik bardakların geri dönüşüm kutularına atılması gerekmektedir.