Fiyat Aralığı
Marka
Havlu Çeşitleri
Etiket

Kağıt Havlular ve Aparatları

Filtre 0
4.286,10 TL + KDV
5.143,32 TL (KDV Dahil)
2.788,25 TL + KDV
3.345,90 TL (KDV Dahil)

Kâğıt Havlular ve Aparatları Nelerdir?

Kâğıt havlular birçok kullanım alanı ile karşımıza çıkmaktadır. Ev ortamında, iş yerinde, kütüphanede fabrikada, okulda, restoranda, hastanede ve daha birçok yerde bu kâğıt havluları görebilirsiniz. Bizim için hijyenik olmayı ve temiz bir ortamda bulunmayı sağlayan kâğıt havluların birçok kullanım alanı vardır. Bu kâğıt havlular ile sizlerde tuvaletten sonra elinizi yıkamanızın ardından kurulamak için bu kâğıt havluları kullanabilirsiniz. Elimizi kuruturken kâğıt havlular ve aparatları önemlidir. Sadece tuvaletten sonra el kuruturken değil daha birçok alanda kullanılabilir. Ofisinin yemekhanesinde, evinizin mutfağında ve daha birçok alanda görebilirsiniz. Hızlı bir şekilde dökülen bir şeyi temizlemek için bize kolaylık sağlayan bu kâğıt havlu aparatları hijyenik bir ortam sağlamak için gereklidir. Kağıt havlular özellikle de ofis temizliği malzemeleri ve ev temizliği malzemeleri arasında ilk sıralarda yer almalı, her zaman yeterli stok ile bulundurduğumuzdan emin olmalıyız. Kağıt havlu fiyatları Bizsizeyeteriz kategorilerinde en uygn fiyatlarla buşunmaktadır. Özellikle toplu kağıt havlu satın alımlarda özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kağıt havlu çeşitleri kullanım alanına ve aparatına göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde sizler için kağıt havluları ayırdık. Birlikte kağıt havlu çeşitlerini incelersek;

  • Makine Havluları,
  • Z Katlı Havlular,
  • Ev Tipi Kağıt Havlular,
  • İçten Çekmeli Havlular,
  • Endüstriyel Havlular,
  • Kağıt Havlu Verici Aparatlar.

İş Yerine Göre Kâğıt Havlu Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

İş yerine göre kâğıt havlu seçimi yapılması gerekebilir. Peki iş yerine göre kâğıt havlu seçimi nasıl yapılmalıdır? Bu kâğıt havluların kullanım alanı önemlidir. İş yerinizde hangi amaç ile kullanacağınızı öncelikli olarak tespit etmeniz gerekir. İş yerinin lavabosunda mı yoksa iş yerinizin mutfağında mı kullanılacak bunu önceden kestirmelisiniz. Elbette sadece bu iki seçenek yoktur. Bu sizin iş yerinizin yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Bu kâğıt havlularda olması gereken en önemli özellik suyu emebilme kapasitesinin fazla olmasıdır. Sizlerde bu suyu emebilme kapasitesi fazla olan çok katlı kağıt havluları seçebilirsiniz. Tabii ki sadece bu özellik yoktur. Su ile temas edene kâğıt havlularda yırtılma meydana gelebilir. Elimizde parçalanabilir. Bu nedenle yırtılmadan durabilen kâğıt havlular daha kullanışlıdır. Ancak yırtılmaması kâğıt havlu seçimi yaparken buna dikkat edebilirsiniz.

İş yerlerinde özellikle kağıt havlular Kağıt Havlu Verici Aparatlar ile kullanılmaktadır. Bu nedenle kağıt havlu aparatlarına uygun kağıt havlular tercih edilmelidir. İş yerlerinde İçten çekmeli kağıt havlular, makine havluları bu noktada çok fazla kullanılan temizlik kağıtları arasındadır. Bunların yanı sıra fabrikalarda ağır kir ve yağlar için üretilmiş Endüstriyel Kağıt havlular bulunmaktadır.  Kısaca kağıt havluları kullanılacak alana göre seçmeniz oldukça önemlidir.

Kâğıt Havlu Aparatı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kâğıt havlu aparatı nedir sorusuna cevap vermek gerekirse eğer şöyle söyleyebiliriz. Kâğıt havlu aparatı kâğıt havluların daha hijyenik bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayan, kâğıt havluları kendi içerisinde barındıran aparatlardır. Bu aparatlar sizin kâğıt havlu kullanımınızda daha düzenli ve temiz bir kullanım olanağı sağlar. Birçok modeli vardır. Sizin kullanış şeklinize, kullanılan ortama göre değişkenlik gösterebilir. 

Kâğıt havlu aparatı nasıl kullanılır, sorusuna gelirsek eğer onu da şöyle cevaplayabiliriz. Birçok kâğıt havlu aparatı modeli vardır. Bunların her birinin kullanım şekli farklılık gösterebilir. Bu nedenle bu kâğıt havlu aparatı standart kullanım şekli size vermemiz doğru olmayacaktır. Ama başlı başına birkaç modelden bahsedebiliriz. Bu kâğıt havlu aparatlarının önde gelenlerinden bir tanesi sensör ile  çalışan içerisine rulo şeklindeki kâğıt havlunun konulduğu sensörlü kağıt havlu aparattır. Bu aparat tamamen teması azaltmak için yapılmıştır. Elinizi makineye yaklaştırdığınız takdirde ışık sensörleri, kendisine gelen ışığın azaldığını fark edip çalışmaya başlar. Bu kâğıt rulonun yarım tur dönmesini sağlar. Sizlerde aşağı gelen kâğıt havluyu çekip kopartabilirsiniz. Bir diğer kâğıt havlu aparatı modeli ise z katlı havlu aparatıdır. Bu kâğıt havlu aparatı manuel olarak çalışır. Elektrik ihtiyacı yoktur. Alt kısımda dışarı sarkan kâğıt havlu kısmı vardır. Onu çektiğinizde üstteki kâğıt havluya elimiz temas etmeden alabiliriz. Aşağıdaki kâğıt havluyu çektiğimizde üstteki kâğıt havlu da ona bağlı olarak gelir ve bu sefer o aşağıda kullanılmaya hazır duruma geçer. Z katlı havlular bu havlu tipine örnek olarak verilebilir. Bunların yanı sıra içten çekmeli kağıt havlu verici, dıştan çekmeli kağıt havlu verici gibi birçok havlu makineleri bulunmaktadır.

Bizsizeyeteriz kategorilerinde zengin ürün çeşitleri ile kağıt havlular ve kağıt havlu aparatları bulunmaktadır. Kağıt havlular dışında diğer tüm kağıt havluları incelemek, kağıt havlu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Temizlik Kağıtları kategorimizi inceleyebilirsiniz.