Çöp Poşeti Dökme 80x110 Siyah resmi
Göz at

Çöp Poşeti Dökme 80x110 Siyah

43,20 TL + KDV 51,84 TL (KDV Dahil)
Çöp Poşeti Dökme 80x110 Mavi resmi
Göz at

Çöp Poşeti Dökme 80x110 Mavi

51,20 TL + KDV 61,44 TL (KDV Dahil)
Çöp Poşeti Dökme 100x150 Siyah resmi
Göz at

Çöp Poşeti Dökme 100x150 Siyah

43,20 TL + KDV 51,84 TL (KDV Dahil)
Çöp Poşeti Dökme 100x150 Mavi resmi
Göz at

Çöp Poşeti Dökme 100x150 Mavi

51,20 TL + KDV 61,44 TL (KDV Dahil)
Çöp Poşeti Dökme 120x150 Siyah resmi
Göz at

Çöp Poşeti Dökme 120x150 Siyah

43,20 TL + KDV 51,84 TL (KDV Dahil)
Çöp Poşeti Dökme 120x150 Mavi resmi
Göz at

Çöp Poşeti Dökme 120x150 Mavi

51,20 TL + KDV 61,44 TL (KDV Dahil)

Dökme çöp torbaları, normal çöp poşetlerinden farklı olarak kalın plastik ana maddesinden üretilir. Kalın, dayanıklı ve kokusuz ürünler kalitesiyle ön plana çıkar. Ağır ve soğuk malzemeleri taşımak için üretilen dökme çöp poşeti çeşitleri, sağlam yapısıyla da dikkat çeker. Özellikle eşya taşırken kullanabileceğiniz poşetler, geniş iç hacmi ile birçok eşyayı kolay bir şekilde taşımanıza olanak sağlar.

 

Ev, ofis ve hastane gibi özel ortamlarda kullanıma uygun olan dökme çöp poşeti titizlikle tasarlanır. Özellikle tıbbi atık olarak bilinen hastane atıklarının biriktirilerek; içeriğini dışarıya sızdırmayacak şekilde poşetlenmesi amacıyla dökme çöp torbalarından yardım alınır. Hastanelerde bu özel torbaların içinde biriktirilen tıbbi atıklar, atık toplama aracına aktarılarak imha edilmek üzere özel imha alanlarına gönderilir.

 

Dökme Çöp Poşeti Nedir?

Dökme çöp poşeti, polipropilen ve polietilenden üretilen atık toplama torbasıdır. Aynı zamanda malzeme taşımak için de bu torbalardan faydalanılır. Sıradan çöp poşetlerinden farklı olarak kaliteli materyal kullanılarak üretilen bu ürünler, önemli malzemelerin toplanması ve taşınması için idealdir. Tıbbi atıklar, dökme çöp poşetleriyle taşınan ürünlerin başında yer alır. Bunun yanında ağır küçük ve orta boy eşyalar da bu torbalar sayesinde taşınabilir.

 

Dökme çöp torbaları ebatları kullanıcı tercihi ve içine konulacak ürün boyutuna göre seçilebilir. Aşağıdaki çöp poşeti boyutları arasından ihtiyaca uygun bir seçim yapılabilir:

  • 80x110
  • 100x150
  • 120x150

Dökme poşetler, mavi, siyah ve kırmızı gibi renklerde üretilir. Ancak sıklıkla siyah ve mavi poşetler tercih edilir. İçinde taşınan malzemeleri belli etmeyen siyah ve lacivert poşet çeşitleri, her türlü eşyanın rahat bir şekilde taşınmasına olanak sağlar.

 

Dökme Çöp Poşeti Fiyatları

Özel olarak üretilen, toptan ya da çoklu şekilde satılan dökme çöp poşetleri, her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Genellikle toplu alımlarda ekonomik bir alışveriş imkanı da mevcuttur. Bu nedenle hastane, tıp merkezi ya da dershane gibi alanlarda kullanılmak üzere toptan satılan dökme çöp poşetleri tercih edilir.

 

Dökme çöp torbası fiyatları ürünlerin kalitesiyle doğru orantılı olarak değişiklik gösterebilir. Kaliteli ürünler dayanıklı tasarımlarıyla ağır çöplerin bile rahatlıkla taşınmasına olanak sağlar. Aynı zamanda kaliteli materyalden üretilen çöp poşetleri, kokusuz yapısıyla sorunsuz bir kullanım sunar. Bütçe dostu ürünlere bizsizeyeteriz.com kategorileri üzerinden göz atarak ihtiyaçlarınıza yönelik bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Dökme Çöp Poşeti Nerelerde Kullanılır?

Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken dökme çöp poşeti çeşitleri, ev, işyeri ve hastane gibi ortamlarda kullanıma uygundur. Geniş iç hacmi ve kaliteli materyali ile ağır eşyaların bile rahatlıkla taşınmasında yardımcı olan ürünlerden biridir.

 

Dökme Çöp Poşeti Hangi Materyalden Üretilir?

Dökme çöp poşeti genellikle kalın plastiklerden üretilir. Polipropilen ve polietilen gibi plastik türlerinin bir araya gelerek oluşturduğu bir üründür.

 

Dökme Çöp Poşeti Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Dökme çöp poşetlerinin plastik kokusunun ağır olmaması ve dokunduğunuzda kalın bir yapıya sahip olması ürünün kalitesini ortaya koyar.