Secco Sensörlü Makina Havlusu 150 m 6'lı Paket resmi
Göz at

Secco Sensörlü Makina Havlusu 150 m 6'lı Paket

735,46 TL + KDV 882,55 TL (KDV Dahil)
Tork Hareketli Havlu Advanced 150 m 6'lı Rulo resmi
Göz at

Tork Hareketli Havlu Advanced 150 m 6'lı Rulo

1.618,76 TL + KDV 1.942,51 TL (KDV Dahil)
Tork Hareketli Havlu Universal 280 m 6'lı Rulo resmi
Göz at

Tork Hareketli Havlu Universal 280 m 6'lı Rulo

2.255,16 TL + KDV 2.706,19 TL (KDV Dahil)
Tork Hareketli Havlu Premıum 100 m 6'lı Rulo resmi
Göz at

Tork Hareketli Havlu Premıum 100 m 6'lı Rulo

1.454,28 TL + KDV 1.745,14 TL (KDV Dahil)
Proftr Hareketli Havlu 3 Kg resmi
Göz at

Proftr Hareketli Havlu 3 Kg

222,29 TL + KDV 266,75 TL (KDV Dahil)
Extra 21 Cm Hareketli Makina Havlusu resmi
Göz at

Extra 21 Cm Hareketli Makina Havlusu

317,79 TL + KDV 381,35 TL (KDV Dahil)

Kağıt havlular, elleri yıkadıktan sonra silmek amacıyla kullanılan hijyenik ürünlerdir. Bu ürünlerin temizlik amacıyla kullanılması ve dolayısıyla uygun yerlere yerleştirilmesi gerekir. Özellikle kalabalık çalışma alanlarında, AVM veya hastanelerde makine havluları kullanmanız iyi bir tercih olacaktır. Bu havlular, dispenserler için özel olarak üretilmiştir. Sadece kullanacağınız havluyu alarak diğer havluyla temas etmemenizi sağlar.

Makine havlusu, hareketli ve sensörlü havlular olmak üzere ikiye ayrılır. Hareketli olanlar, makinenin içine yerleştirildikten sonra yanında bir kol olan dispenserlere yerleştirilebilir. Kol çekildikten sonra bir parça kağıt havlu çıkar. Bunu çekerek kullanabilir ve diğer havluyla temas etmezsiniz. Bu sayede hijyenik bir biçimde kağıt havluluları kullanma şansı yakalarsınız.

Sensörlü makine havlu kağıdı, son dönemlerde kalabalık alanlarda çok fazla tercih ediliyor. El hareketiyle dispenserin içine konan kağıt havluyu alabilirsiniz. Tek bir kağıt havlu kullanıldığından dolayı maddi olarak da tasarruf sağlar. Tabii, kullanacağınız makine havluları için doğru markayı seçmeniz çok önemlidir. Bu nedenle satın alacağınız firmanın kaliteli ürünler sunduğundan emin olmalısınız.

Biz Size Yeteriz olarak her zaman kaliteli makine havluları sunuyoruz. Ürünlerimiz arasından seçim yaparak ofisiniz için bu havluları satın alabilirsiniz. Böylece çok fazla çalışanınızın olduğu ofiste, ekip arkadaşlarınızın ve kendi sağlığınızın korunmasını sağlayabilirsiniz. Hemen kategorilerimizi inceleyin ve sizin için en uygun olan ürünü seçin. Ardından online ödeme seçenekleriyle hemen bu ürünleri satın almanız mümkün.

Makine Havlusu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Genellikle ev dışı kullanıma uygun olan makine kağıt havlusu seçerken belirli noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. İş yeriniz için alışveriş listenize bu havluları eklemeyi ihmal etmeyin. Daha verimli ve bilinçli alışveriş için makine havluları alırken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

  • Çalışan sayınız azsa daha küçük havluları tercih edebilirsiniz. Hatta dispenser gerektirmeyen kağıt havluları da almanız mümkündür.
  • Kalabalık olan ofisiniz için endüstriyel olarak kullanılan kağıt havlular almalısınız.
  • Kat havlunun kat sayısına ve emiş gücüne dikkat etmelisiniz. 2 3 katlı kağıt havlular, aynı zamanda ekstra yumuşaklık yaratır.
  • Kağıt havlunun modeli, dispesere uygun olarak seçilmelidir.
  • Çoklu alım size daha fazla kar sağlar. 2-3 ay boyunca kullanacağınız ürünleri satın alabilirsiniz.
  • Yukardakileri sunan bir kağıt havlunun uygun maliyetli olması gerekir. Böylece çok fazla harcama yapmadan bu havluları alabilirsiniz.
  • Kalitesine güvendiğiniz markaları tercih edin. Kötü malzemeden üretilen havlular, uzun kullanımlar için uygun değildir.

Biz Size Yeteriz olarak makine havluları için istediğiniz tarzda sunuyoruz. Bu ürünler, uzun süre boyunca kullanabileceğiniz havlulardır. Tamamen kaliteli olmaları sebebiyle bu havlular, ekonomik olarak da size avantaj sağlar. Özellikle toplu bir şekilde aldığınızda son derece avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda yoğunluğunuza göre 2-3 ay gibi bir süre boyunca kağıt havluları, rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Dispensere taktığınızda hijyeni sağlayarak ofis çalışanlarınızın daha sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlamanız mümkündür.

Makine Kağıt Havlusu Çeşitleri

Makine havluları, birçok farklı çeşide sahip ürünlerdir. Bunlar arasında seçim yaparken önemli olan neye ihtiyacınız olduğunu bilmek olacaktır. Biz Size Yeteriz kategorilerimizden hareketli havlu ve sensörlü havlu seçeneklerini bulmanız mümkündür. Aynı zamanda içten çekmeli olarak kullanabileceğiniz kağıt havluları satın alabilirsiniz. Bu noktada ortamda bulunan dispenser çeşidine uygun kağıt havluyu tercih etmelisiniz.

Sensörlü Havlular

Bu havlular, büyük rulom şeklinde üretilmiştir. Fotoselli dispenserlerin içerisine yerleştirilerek sensörlü havlular kullanılır. Elektrikle çalışan dispenserler, kullanılacak kağıt havluyu otomatik olarak verir. Hem pratiklik hem de hijyen açısından bu dispenserleri kullanmak avantaj sağlar. Özellikle AVM, hastane gibi ortamlarda hijyen sağladığından dolayı en çok tercih edilen makine havlularıdır.

Makine havluları arasında bulunan sensörlü havlular, aynı zamanda gereksiz kullanımın önüne geçer. Bu sayede uzun süreçte tasarruf sağlamanıza neden olur. Makinenin modeline uygun olarak havlunun uzunluğu seçilebilir. Biz Size Yeteriz kategorilerimizde kullandığınız dispenserlere göre uygun uzunluğa sahip havluları bulmanız mümkündür. Hemen satın alarak uzun süre boyunca bu havlularla avantaj sağlayın!

İçten Çekmeli Havlular

Hareketli makine havluları için bir diğer seçenek, içten çekmeli havlulardır. Bunlar, dispenserin içine yerleştirilir ve içeriden çekilerek kullanılır. Fazla miktarda kağıt havlu kullanılması gerektiği yerlerde içten çekmeli havlular tercih edilir. Siz de dispenserinize uygun olan bu ürünleri, kategorilerimizde bulabilirsiniz. Satın aldıktan sonra kolayca dispensere havluları yerleştirerek kullanma şansınız vardır.

Makine Kağıt Havlusu Fiyatları

Genellikle makine havluları için verilen fiyatlar firmadan firmaya değişiklik gösterir. Bu yüzden öncelikle güvenilir bir firma araştırması yapmalısınız. Size kalitesiz ürünleri sunan firmaları tercih etmediğiniz takdirde maddi anlamda da sorun yaşamazsınız

Kağıt havluların fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör, markadır. Her markanın farklı fiyatı mevcuttur. Ancak sırf uygun diye kötü malzemeden üretilen havluları tercih etmemelisiniz. Çünkü normal koşullarda kullanım tasarrufu sağlayan bu havlular, kalitesiz olduğunda daha çok zarar verecektir.

Biz Size Yeteriz kategorilerimizde bulunan makine havluları kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Maddi olarak kendinizi zorlamadan dispensere uygun bu havlular arasında seçim yapabilirsiniz. Kısa süre içinde aldığınız havlular verdiğiniz adrese teslim edilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hareketli Havlu Ne Demek?

Dispenser ile kullanılan havlulara hareketli havlu denilmektedir.

İçten Çekmeli Havlu Ne Demek?

Bu havlular, dispensere takıldıktan sonra içeriden çekilerek kullanılır.

Sensörlü Havlu Nedir?

Makine havluları arasında bulunan sensörlü havlu, elektrikle çalışan dispenserlere yerleştirilerek kullanılan çeşittir.