Fiyat Aralığı
Marka

Kullan At Eldiven

Filtre 0
58,90 TL + KDV %8
54,25 TL + KDV
64,02 TL (KDV Dahil)
85,25 TL + KDV
100,60 TL (KDV Dahil)
58,90 TL + KDV %8
54,25 TL + KDV
64,02 TL (KDV Dahil)

Kullan At Eldiven Çeşitleri

Günümüzde en önemli hijyen ürünleri medikal ürünlerin arasında yer alan kullan at eldiven çeşitleri, aynı zamanda iş sağlığı için de kullanılan ürünlerdir. Geçtiğimiz yıllarda tüm dünyada yaşanan Pandemi dönemine de bağlı olarak, kullan at eldivenlerinin kullanımı artışa geçmiştir. El hijyenini en iyi şekilde sağlayan kullan at eldiven çeşitleri, hemen hemen her sektörde kullanılır. Sitemizde satışa sunulan kullan at eldiven çeşitleri, bu kategori altında en uygun fiyatlarla yer alır.

Tek kullanımlık olan kullan at eldiven çeşitleri genel olarak vinil, lateks ve nitril gibi benzeri malzemeler kullanılarak üretilir. Eli tamamen saran özel tasarımı ile her el ölçüsüne uyum sağlayan ebatlara sahiptir. Çoklu paketler halinde satışa sunulan kullan at eldiven çeşitleri, geniş bir ürün yelpazesinde tasarlanır. Kopmalara ve yırtılmalara karşı dirençli olan yapısı ile işlerin aksamadan yapılmasına yardımcı olur. Hafif olan dokusuyla, dokunma duygusu kayıplarını önler.

Tek Kullanımlık Eldiven Fiyatları

Tek kullanımlık eldiven fiyatları, kullanılan malzemelere ve taşıdığı özelliklere göre kendi aralarında farklı fiyatlara sahiptir. Bütçe dostu ekonomik fiyatlarla sitemizde yer alan kullan at eldiven çeşitleri, güvenli online ödeme yöntemleri ile anında sipariş edilebilir. Kullanım amacına bağlı olarak üretilen tek kullanımlık eldiven fiyatları bu açıdan fiyat farklılıkları da gösterir. Kullan at eldiven çeşitlerinin genel olarak en çok kullanıldığı alanlar ise şunlardır:

  • Gıda sektörü
  • Sağlık sektörü
  • Kimya sanayi sektörü
  • Otomotiv sektörü
  • İnşaat sektörü

Hastalıklardan, virüslerden korunmak ve el hijyenini sağlamak için kullanılan tek kullanımlık eldivenler 100, 50 ya da 10’luk paketler halinde satın alınabilir. Kullan at eldiven çeşitlerinin pudralı ya da pudrasız olarak üretilmesi de fiyatlarını belirleyen bir özelliktir. Tek kullanımlık eldiven çeşitleri small, medium ya da large boyutlarında üretilir.

Sık Sorulan Sorular

Kullan At Eldiven Seçimi Nasıl Yapılır?

Kullan at eldiven seçerken öncelikle hijyen sağlamasına ve boyutlarına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda kullanım amacına uygun olan tek kullanımlık eldivenler seçilmelidir.

Kullan At Eldiven Renkleri Nelerdir?

Eldiven çeşitleri, genel olarak siyah, şeffaf, mavi ya da sarı renklerinde satışa sunulur.

Kullan At Eldivenlerinin Hepsi Hijyenik Özelliklere Sahip midir?

Kullan at eldivenlerinin bazıları hijyenik şartlara uygun olmaz. Eldiven seçiminde ise hijyenik özelliğine sahip olan ürünlerin seçilmesi gerekir.