Şeffaf Pastacı Eldiveni 100 Lü 101541
Göz at

Şeffaf Pastacı Eldiveni 100'lü

14,45 TL + KDV 17,34 TL (KDV Dahil)
Fırın Eldiveni 2 Li 101579
Göz at

Fırın Eldiveni 2'li

193,60 TL + KDV 232,32 TL (KDV Dahil)
Beybi El-K2 İşçi Eldiveni No 10*288 Li 101395
Göz at

Beybi El-K2 İşçi Eldiveni No:10

39,10 TL + KDV 46,92 TL (KDV Dahil)
İşçi Eldiveni Sarı-Turuncu 101288
Göz at

İşçi Eldiveni Sarı-Turuncu

18,70 TL + KDV 22,44 TL (KDV Dahil)
Haspet Eldiven Nitril Mavi Large resmi Haspet Eldiven Nitril Mavi Large resmi
Göz at

Haspet Eldiven Nitril Mavi Large

96,86 TL + KDV 116,23 TL (KDV Dahil)
Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Large resmi
Göz at

Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Large

91,06 TL + KDV 109,27 TL (KDV Dahil)
Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Medium resmi
Göz at

Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Medium

91,06 TL + KDV 109,27 TL (KDV Dahil)
Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Small resmi
Göz at

Haspet Muayene Eldiveni Pudralı Small

91,06 TL + KDV 109,27 TL (KDV Dahil)
Haspet Nitril Eldiven Mavi Small resmi
Göz at

Haspet Nitril Eldiven Mavi Small

96,86 TL + KDV 116,23 TL (KDV Dahil)
Haspet Eldiven Nitril Mavi Medium resmi
Göz at

Haspet Eldiven Nitril Mavi Medium

96,86 TL + KDV 116,23 TL (KDV Dahil)
Haspet Nitril Eldiven Siyah Large Extra resmi
Göz at

Haspet Nitril Eldiven Siyah Large Extra

133,30 TL + KDV 159,96 TL (KDV Dahil)
Haspet Nitril Eldiven Siyah Medium Extra resmi
Göz at

Haspet Nitril Eldiven Siyah Medium Extra

133,30 TL + KDV 159,96 TL (KDV Dahil)
Haspet Nitril Eldiven Mavi Small Extra resmi
Göz at

Haspet Nitril Eldiven Mavi Small Extra

125,55 TL + KDV 150,66 TL (KDV Dahil)
Haspet Nitril Eldiven Siyah Small Extra resmi
Göz at

Haspet Nitril Eldiven Siyah Small Extra

133,30 TL + KDV 159,96 TL (KDV Dahil)
Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Medium resmi
Göz at

Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Medium

110,78 TL + KDV 132,94 TL (KDV Dahil)
Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Small resmi
Göz at

Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Small

110,78 TL + KDV 132,94 TL (KDV Dahil)
Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Large resmi
Göz at

Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Large

110,78 TL + KDV 132,94 TL (KDV Dahil)

Kullan at eldivenler günlük hayatın her aşamasında karşımıza çıkmaktadır. Hijyeni sağlamak amaçlı üretilmiş olan ve nitril, lateks ve vinil özellikteki eldivenler pratik bir kullanım sağlamaktadır. Eldivenler genellikle toplu sayıda yer aldıkları ambalaj ve kutular içinde satılmaktadır. Kauçuk özellikte olanlar ve kumaştan yapılmış eldivenler tekil olarak satılmaktadır.

Sağlık alanında daha çok kullanılan kullan at eldivenler birçok iş sektöründe de kullanılmaktadır. Ayrıca gıda imalat sektöründe kendine çokça yer bulan eldivenleri el yapınıza göre tasarlanmış ölçüler arasından seçebiliyorsunuz.

Toptan kullan at eldiven çeşitleri arasında kaliteli ve antibakteriyel özellikte olanları bulunmaktadır. Ancak bazı marka eldivenlerin üretim aşamalarında daha ucuz yöntemleri kullanmak amacında olunması, kalitesiz ve sağlıksız kimyasalların eklenmesine sebep olmaktadır.

Satın alınacak ürünlerin özelliklerine dikkat etmek, doğru hijyeni sağlamak için uygun bir yöntem olacaktır. Hijyen kurallarına uyarak sadece kendi sağlığınızı değil, iş ve yakın çevrenizin sağlığını da korursunuz.

Kullan At Eldiven Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullan at eldiven çeşitleri kullanım alanları bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sağlık, gıda, kimya ve inşaat sektörü gibi alanlar başta olmak üzere küçük işletmeler tarafından da kullanılmaktadır. Güzellik salonları, marketler, eczaneler eldivenlerin kullanıldığı diğer alanlardır.

Gıda sektöründe olası bakteri ve mikropların ürünlere geçmemesi için eldiven kullanılır. Eldivenler kimya ve sağlık alanlarında, üretimi yapan kişilerin sağlığını korumak içinde çok önemlidir. Özellikle kimyasal özellikteki bazı ürünlerin cilt ile teması büyük zararlara yol açabilmektedir.

Eldivenler sadece imal edilen ürünleri satın alacak kişiler için değil, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerince de bazı hizmetlerde mecburi olarak kullanılmak zorundadır. Can sağlığı ve güvenliği için alınabilecek bu küçük önlem sayesinde olumsuz durumların en baştan önüne geçmek için adım atılmış olur. Son yıllarda etkisi artan salgın hastalıklar için gerekli tedbirleri almak oldukça önemli hale gelmiştir. Kullan at eldiven kullanım alanlarını örneklendirmek gerekirse:

  • Sağlık sektöründe; hastane, veteriner, klinikler, aile sağlığı merkezleri tarafından kullanılmaktadır.
  • Kimya sektöründe; ilaç üretim tesisleri, tekstil fabrikaları, boya sanayisi, savunma sanayii gibi alanlarda kullanımı yaygındır.
  • İnşaat sektöründe ince yapılı eldivenler yerine daha çok kauçuk yapılı ve sert gövdeli eldivenler kullanılmaktadır. Yapılan işlemler sırasında demir, ağaç ve çeşitli dış malzemelerin el ile teması engellenerek çalışanların zarar görmemesi sağlanmaktadır.
  • Gıda sektöründe insan gücü ile üretimi gerçekleştirilen ürünler ve bu ürünlerin paketlenme esnasında eldiven kullanmak sağlık koşullarına uyum sağlamak için oldukça önemlidir.

Genel olarak kullanım alanları bu şekilde sıralansa da günlük hayatta sık sık kullan at eldivene ihtiyaç duyulabilir.

Kullan At Eldiven Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak kullanma ihtiyacı duyulan alana göre tercih yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Özelliklerine göre değişkenlik gösteren eldivenler arasında yer alan lateks eldivenler genellikle sağlık çalışanları için üretilmektedir. Diğer bir isimleri muayene eldivenidir. Nitril eldivenler ise lateks eldivenlere göre ortalama olarak 3 kat daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yırtılmalara karşı dirençli yapıları sayesinde kimya sanayisinde kullanılması daha uygun olmaktadır.

Vinil eldivenler ise diğer iki türden daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Güçlü yapılarına rağmen üretim maliyeti düşük olması ve iç yapısında kullanılan etken maddeler sebebiyle kimya sanayisinde kullanılması tavsiye edilmemektedir. Paketleme, temizlik ve üretim faaliyetlerinde kullanıma uygundur.

Bu detaylara ek olarak dikkat edilmesi gereken hususlar;

  • Eldivenlerin anti alerjik olması,
  • Pudra alerjisi olanların pudrasız ürün alması,
  • Eldivenin geçirgen olmaması,
  • Güvenilir alışveriş kanallarından satın alınması,
  • Kullanılan ürünlerin bilek kısımlarının elinize tam oturması,
  • El ölçünüze uygun genişlikte eldiven alınmasıdır.

Kullanım alanlarına ve kişiye uygun yapıda olmasına dikkat edildiği takdirde rahat ve pratik kullanım mümkündür. Alerjen etkilere ekstra dikkat edilmesinin, sağlık için çok önemli bir konu olduğu unutulmamalıdır.

Bizsizeyeteriz ile Toptan Kullan At Eldiven Alışverişi 

Toptan kullan at eldiven ihtiyacı olanlar için kaliteli ve uygun fiyatlarıyla ürünleri bulabilecekleri bir site olan bizsizeyeteriz.com rahat bir alışveriş deneyimi sunuyor. Sitede yer alan markalar alanında uzman ve müşteri ihtiyaçlarını dikkate alan firmalardır. Kullanım alanlarına ve kişilerin el ölçülerine göre çeşitleri bulunan eldivenlerin modelleri oldukça fazladır. Evlerde de kullanılması günlük temizlik ve evcil hayvan bakımında gerekli olabilmektedir.

Kullan at eldiven fiyatları ise her bütçeye uygun özellikleri ile dikkat çekiyor. Üretim materyalleri ile birlikte kalınlıklar ve ölçülerde fiyatları belirleyici etkenler arasında yer almaktadır. Kullan at eldivenler ile birlikte farklı eldiven çeşitlerini de sitede bulabiliyorsunuz. Pastane ve fırın eldivenleriyle beraber kauçuk yapılı işçi eldivenlerini satılan ürünler arasında bulmak mümkün.

Toptan kullan at eldiven alışverişi için her zaman tercih edilen bizsizeyeteriz.com hızlı teslimat farkıyla öne çıkıyor. Ücretsiz iade politikası sayesinde güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Müşteri beklentileri ve memnuniyetine öncelikli olarak dikkat edilir. Satış stratejilerinin verimliliği, marka değerinin sürekli olarak artmasında etkili olmaktadır.

Ev ve iş yerleriniz için toplu olarak satın alabileceğiniz çok fazla ürün arasından dilediğinizi siparişinize ekleyebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde yüzlerce ürün sizleri bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Eldiven Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Eldivenleri giymeden önce ve çıkardıktan sonra ellerinizi yıkamalısınız. El yıkama işlemi yerine eldiven kullanmak hijyen kurallarına uyumlu bir durum değildir. Dezenfektan ve kimyasalları eldiven üzerine sıkmayınız.

Doğru Eldiven Seçimi Nasıl Yapılır?

Eldivenler, ellerle tam uyumlu olmalı ve hareket kabiliyetinizi sınırlamamalıdır. Geçirgenliği olmayan ve dayanıklılığı fazla olan eldivenler tercih edilmelidir. Kaliteli eldivenler için bizsizeyeter.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Yemek Yaparken Hangi Eldiven Kullanılmalıdır?

Yemek yaparken lateks eldivenleri kullanmak daha doğru olacaktır. Doğal plastik olarak bilinen lateksler gıda üretiminde sıklıkla tercih edilmektedir.