Masaüstü Gereçler

Filtre 0
43,14 TL + KDV
51,76 TL (KDV Dahil)
17,23 TL + KDV
18,95 TL (KDV Dahil)
48,00 TL + KDV
57,59 TL (KDV Dahil)
64,52 TL + KDV
77,43 TL (KDV Dahil)
4,78 TL + KDV
5,26 TL (KDV Dahil)
36,25 TL + KDV
43,50 TL (KDV Dahil)

Masaüstü gereçleri, ofis ve işyerlerinde çalışanların günlük işlerinde kullanabilecekleri farklı türdeki araç ve gereçleri ifade eder. Bu malzemeler, çalışma masanızda organize olmanıza, işleri daha verimli hale getirmenize yarar. Ayrıca kendinize daha konforlu bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olur.

Masaüstü Ofis Malzemeleri Nelerdir?

Masaüstü ofis malzemeleri, ofis ortamlarında iş ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilen malzemelerdir. Bu malzemelerin masaüstü olarak adlandırılmasının nedeni de sürekli masaüstünde ihtiyaç duyulmasıdır.

Ofis ortamları çalışma ve üretimin gerçekleştirildiği alanlardır. Ofis gibi çalışma alanlarında çalışanların motivasyonlarını artırmak ve işleri kolaylaştırmak için masaüstü ofis gereçlerine ihtiyaç vardır. Çalışanlar yaptıkları işleri ne kadar kısa sürelerde ve kolaylıkla yaparlarsa iş kalitesi artmaktadır. Bu nedenle çalışanların ihtiyaç duydukları masaüstü gereçler her an ulaşabilecekleri masaüstünde hazır bulunmalıdır.

Masaüstü Ofis ve İşyeri Malzemeleri Listesi

Masaüstü ofis ve işyeri malzemeleri denildiğinde pek çok üründen bahsetmek mümkündür. Masaüstü ofis araçları verimli bir iş ortaya koyulmasını kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle her ofiste bulunması gereken masaüstü ofis ve işyeri malzemelerinden bazıları şunlardır;

 • Masaüstü kalemlik seti: Ofislerde ve işyerlerinde çalışırken kullanılan kalemleri bir arada tutmak için kullanılmaktadır. Yalnızca kalemler için değil çeşitli masaüstü gereçleri toplamak amacıyla da yararlanılmaktadır.
 • Hesap Makineleri: Basit matematiksel işlemleri daha kısa zamanda yapmak amacıyla ofislerde tercih edilmektedir.
 • Silgi: Yanlış yazılanları silmek amacıyla ofislerde ve iş yerlerinde tercih edilen araç gereçlerdendir. Kişisel masaüstü ofis malzemelerindendir. Aynı zamanda ofislerde tercih edilmekte olan mıknatıslı tahta silgileri de silgi gurubunda yer almaktadır.
 • Zımba: Kâğıtları topluca bir araya getirmek, evrakları birleştirmek amacıyla ofislerde kullanılan masaüstü araçlardandır. Evrakların sıralı bir biçimde bir arada kalmasını sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Pens tipi, orta ve küçük boy gibi değişik çeşitleri bulunmaktadır.
 • Evrak rafları: Ofislerde ve işyerlerinde en fazla kullanılan masaüstü araçların başında kâğıt ürünleri gelmektedir. Bu kâğıtları bir arada tutabilmek ve düzenleyebilmek amacıyla en çok tercih edilen araçlardan biri de evrak raflarıdır. Evrak ve kâğıtları istenilen bir düzende bir arada tutmaya yardımcı olmaktadır.
 • Açıölçerler: Özellikle mimarlık ve mühendislik ofislerinde en çok tercih edilen masaüstü araçlarından biridir. Proje çizimlerinde ihtiyaç duyulan açıölçerlerin 45,90 ve 180 derecelik çeşitleri bulunmaktadır.
 • Kartvizitlikler: Ofislerde kişiler ve firmalar hakkında bilgiler veren özel hazırlanmış kartlar olarak bilinmektedir. Kartvizitler ihtiyaç anında ulaşılmak istenen kişilerin iletişim bilgilerini içermektedir. Bu kartvizitlerin düzenli bir biçimde bir arada durmasını sağlayan masaüstü araçları da kartvizitliklerdir.
 • Ataşlar: Gerekli görüldüğü durumlarda evrakları birbirine tutturmak veya evrakların uçlarının kıvrılmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Plastik ve metal çeşitleri bulunmaktadır.
 • Sumen takımları: Ofis masalarının daha şık ve kullanışlı bir hale getirilmesi için tercih edilmektedir. Üzerinde yazı yazmak kolaylaştığı gibi arasında evrak saklanabilmektedir.
 • Evrak tutucular: Ofis masaüstü ürünlerinden biridir. Evrakları bir arada tutmak amacıyla kullanılmaktadır. Birden fazla kâğıdın kolayca bir arada tutulmasını kolaylaştırır.

Masaüstü Gereçler Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Masaüstü gereçler satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar başında ürünlerin kaliteli olması yer almaktadır. Ayrıca masaüstü gereçler alırken ürünlerin kanserojen maddelerden üretilmemiş olmamasına dikkat edilmesi gerekir.  Masaüstü araçların hangi amaçlar ile alınacağı da oldukça önemlidir. Seçilecek masaüstü gereçlerin yapılan işle uyumlu olmasına da oldukça önemlidir. Bir ofiste yer alan masaüstü araç gereçlerin çalışanların imajlarıyla paralel ve bir ahenk içinde olması oldukça önemli bir unsurdur.

Masanızın rengi ile veya ofisin içindeki tüm renkleri düşündüğünüzde alacağınız gereçler de bu ortama uyum sağlamalıdır. Eğer kısıtlı alanınız varsa daha küçük hacimde ürünlerimize de yönelebilirsiniz.

Toptan Masaüstü Ofis Malzemeleri Alışverişi İçin Bizsizeyeteriz

Bizsizeyeteriz, toptan ofis malzemeleri alışverişi yapmak isteyenlerin oldukça çeşitliliğe sahip ürünler bulabilecekleri bir firmadır. Ürün yelpazesi çok geniştir. Uygun fiyat garantisi ve birbirinden kaliteli ofis ve kırtasiye ürünlerinin bulunduğu firma, kurumsal müşteriler tarafından takip edilmektedir. Masaüstü ofis malzemeleri ürün çeşitliliği her zaman sınırsız ve müşterilerin isteklerine yanıt verecek şekildedir. Uygun fiyatlarla kaliteli ofis ve kırtasiye ürünleri almak isteyenler için Bizsizeyeteriz firması en doğru adrestir.

Ofis ve kırtasiye ürünleri markasına, kalitelerine, sayılarına ve çeşitlerine göre değişik satış fiyatlarına sahiptir.  Firmamız siz değerli kurumsal müşterilerine her zaman en fazla çeşidi sunmayı hedefler. Özel ve resmi kurumların ihtiyaç duyabileceği tüm ofis malzemeleri stoklarımızda mevcuttur. Firmamız masaüstü ofis malzemeleri satın alım isteyen müşterilerine kolaylık sağlayacak ödeme imkânları sunar. Firmanın web sitesinde yer alan binlerce çeşit ofis ürünleri arasından istenilen ürünlerden sipariş oluşturulabilir.

Bizsizeyeteriz, ülke çapında pek çok kurumsal firmaya ofis ve kırtasiye malzemesi tedarik etmektedir. Her zaman profesyonel ekibi ile insan kaynaklarından depolama alanına kadar özenle çalışmaktadır. Firmamız ofis ve kırtasiye malzemeleri arasında oldukça fazla talep edilen ürünleri müşterilerine en hızlı biçimde ulaştırmaktadır. Doğabilecek her türlü aksaklıkla ilgili bizlere iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Büro araç gereçleri neler olabilir?

Kalem ve silgiler, özel imza kalemi, kaşe, evrak rafları gibi ürünler temel olarak ihtiyaçlar listesine alınabilir.

 • Evrak rafı nasıl seçilmeli?

Evrakların kaldırılıp konulması için ihtiyaç duyulan evrak rafı oda boyutları da dikkate alınarak seçilmeli. Dosyalarınızın dikey boyutundan çok yüksek seçilmemelidir.

 • Masaüstü gereçler alırken nelere dikkat edilmeli?

En önemli husus ürünlerin kaliteli olmasıdır. Ayrıca masaüstü gereçlerin kanserojen madde içermiyor olmasına özen gösteriniz.