Secco Mini İçten Çekmeli Tuvalet Kağıd 95 m 12'li Paket


459,67 TL

• 1 rulo tuvalet kâğıdı 95 m uzunluğundadır.  • 1 Kolide 12 rulo ürün bulunmaktadır.  • Secco Tuvalet Kağıdı %100 selülozdan üretilmiştir.  • Suda %100 erir. • Ürün üretiminde, ISO 9001, ISO 14001 kalite belgelerine sahip tesislerde üretilen hammaddeler kullanılmıştır.  • Ürün çift katlıdır.


Secco Advanced Mini İçten Çekmeli Tuvalet Kağıd 95 m 12'li Paket Bizsizeyeteriz.com'da

Secco advanced mini içten çekmeli tuvalet kâğıdı 95 m 12’li paket %100 selülozdan üretilmiştir. Çift katlı yaprak özelliği bulunmaktadır. Bir rulo uzunluğu 95 m’dir. Paket içerisinde 12 rulo bulunmaktadır. Daha çok ofis tuvaletlerinde tercih edilir. Ofisin yanı sıra ev, fabrika, küçük işletmelerde de tercih edilebilmektedir.


İş yerlerinde ya da ev tuvaletlerinde hijyen açısından kullanılan tuvalet kâğıtları tek kullanımlıktır. Pratik bir ürün olan tuvalet kâğıdı yanı sıra kamuya açık alanlarda wc dispenseri de hijyenik ortam yaratmak için sıklıkla kullanılmaktadır.


İçten çekmeli tuvalet kâğıdı
satın alınırken birçok şeye dikkat edilmelidir. Bunlardan en önemlisi elbette ki kalitesidir. Ucuz tuvalet kâğıdı tercih ettiğiniz vakit sert ve kalitesiz ürünle karşı karşıya kalacaksınız. Bu sert tuvalet kâğıdı ise cildinizle temas ettiği an tahriş ederek, vücudunuzda yara izleri yaratacaktır.


Kalitenin yanı sıra tuvalet kâğıdının kaç katlı olduğu ve emiş gücünün ne kadar olduğu da önemli unsurlardandır. Tuvalet kâğıdının yaprağı ne kadar fazla kat sayısına sahip ise emiş gücüde o kadar iyidir. Ortalama olarak 2 veya 3 katlı olan rulo tuvalet kâğıdı hem yumuşak dokuda olmaktadırlar hem de emiş güçleri yüksektir. Fakat kat sayısı yükseldikçe fiyatlar da artmaktadır. Secco advanced mini içten çekmeli mini tuvalet kâğıdı kaliteli olmanın yanı sıra çift katlı olarak üretilmektedir. Siz de ürünü almak için e-ticaret sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir