Tork Tezgahüstü Peçetelik 800'lü N4 resmi
Göz at

Tork Tezgahüstü Peçetelik 800'lü N4

2.884,40 TL + KDV 3.461,28 TL (KDV Dahil)
Tork Tezgahüstü Peçetelik 400'lü N4 resmi Tork Tezgahüstü Peçetelik 400'lü N4 resmi
Göz at

Tork Tezgahüstü Peçetelik 400'lü N4

1.995,06 TL + KDV 2.394,07 TL (KDV Dahil)
Tork Xpressnap Fit Masaüstü Peçetelik resmi
Göz at

Tork Xpressnap Fit Masaüstü Peçetelik

839,34 TL + KDV 1.007,21 TL (KDV Dahil)
Tork Xpressnap Fit Tezgahüstü Peçetelik resmi
Göz at

Tork Xpressnap Fit Tezgahüstü Peçetelik

1.393,20 TL + KDV 1.671,84 TL (KDV Dahil)
Vialli Masaüstü Peçetelik Beyaz resmi
Göz at

Vialli Masaüstü Peçetelik Beyaz

171,24 TL + KDV 205,49 TL (KDV Dahil)
Vialli Masaüstü Peçetelik Ahşap Kaplama resmi
Göz at

Vialli Masaüstü Peçetelik Ahşap Kaplama

321,27 TL + KDV 385,52 TL (KDV Dahil)

Peçete, temizlik ve hijyen için en sık kullanılan ürünlerdir. Ev ve işyerlerinde kullanılan peçetelerin hijyenik bir alanda korunması gerekir. Bunun için dispenser peçetelik çeşitlerini kullanmanız mümkündür. Şık duran dispenserler ile restoran, kafe gibi işletmelerinizin ambiyansına uygun bir tarz yaratabilirsiniz. Aynı şekilde evinizde bulunan yemek masasının üzerine bu dispenseri yerleştirip bir şıklık oluşturma şansınız vardır.

Peçete denildiğinde aklınıza birçok farklı ürün gelebilir. Günümüzde piyasada birçok şık peçete modeli vardır. Hal böyle olunca peçetelik dispenser için de seçici olmak gerekiyor. Bulunduğu ortama uyum sağlayacak dispenserler ile çok daha güzel bir ambiyans yaratabilirsiniz. Size özel hazırlanan ürünler arasında seçim yapmanız yeterlidir.

“Dispenser peçetelik satın al” seçeneğinden yararlanmak için “Biz Size Yeteriz” kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Sizin için her ihtiyaca ya da ortama uygun dispenser peçetelik modelini sunuyoruz. Aralarından seçim yaparak işletmeniz veya eviniz için bu ürünleri satın alabilirsiniz. Sipariş oluşturmak için online ödeme seçeneklerini kullanmanız mümkündür. Daha sonrasında gerekli hazırlıklar yapılarak satın aldığınız ürünler kısa bir süre içinde size teslim edilir.

Dispenser Peçetelik Nedir?

Dispenser peçetelik, dispenser peçetelerin yerleştirildiği ürünlerdir. Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmesi olan bu ürünler, peçetelerin korunması açısından kullanılır. Temizlik amacıyla kullanılan bu ürünlerin dispenserler de bulunması önerilir. Özellikle çok kalabalık olan işletmelerde peçeteler birçok kişi tarafından kullanılır. Eğer açıkta kalırsa peçeteler, kirlenebilir ve bu durum, sağlığınızı olumsuz yönde etkiler.

Genel olarak dispenser peçetelik içine peçeteler sıkıştırılarak yerleştirilir. Aynı zamanda yatay olarak peçetelerin yerleştirildiği ürünler vardır. Daha sonrasında peçeteler, ucundan çekilerek teker teker alınabilir. Bu kullanım şekli altta kalan diğer peçeteye temas etmediğinden dolayı temiz ve sağlıklı bir şekilde peçeteyi kullanabilirsiniz.

Siz de işletmenizde veya evinizde temiz biçimde peçete kullanmak için Biz Size Yeteriz kategorilerimizdeki dispenserleri inceleyebilirsiniz. Dispenser peçetelik al seçeneğiyle hızlıca bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Mağazamızda bunun için birçok farklı ürün vardır. Her biri kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Böylece peçeteler dışarıdan gelebilecek bakteri ve virüslerle temas etmez. Tamamen hijyenik bir şekilde peçeteleri kullanmanızı sağlar.

Dispenser Peçetelik Modelleri

Dispenser peçetelik modelleri, genellikle aldıkları peçete adetine ve tasarıma göre değişiklik gösterir. Masaların üstünde kullanılan bu ürünler dikey ve yatay olarak ayrılabilir. Aynı zamanda üretimi esnasında kullanılan malzemeye göre çeşitli seçenekler bulunur. Bunlar arasında kullanacağınız alanın ambiyansına uygun bir ürünü almanız önerilir.

Biz Size Yeteriz mağazamızdan alabileceğiniz restoranlar için dispenser peçetelik ürünlerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • 800’lü Tezgah Üstü Peçetelik
  • 400’lü Masa Üstü Peçetelik
  • Fit Masa Üstü Peçetelik
  • Masa Üstü Ahşap Peçetelik
  • Alüminyum Masa Üstü Peçetelik
  • Ahşap Kaplama Masa Üstü Peçetelik

Yukarıdaki seçenekler dışında daha birçok farklı ürün vardır. Bunlar arasında ortamın tarzına uygun bir ürün tercih edebilirsiniz. Örneğin ahşap dispenser peçetelik çeşitleri, özellikle otantik bir ortam yaratmak isteyenler tarafından sıkça tercih edilir. Alüminyumlar ise daha çok restoran ve kafelerde kullanılan dispenserlerdir.

Bu ürünlerle, peçeteleri koruyarak işletmenize gelen müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmazsınız. Bunun için mutlaka peçeteliklerden birini kullanmalısınız. Hemen Biz Size Yeteriz kategorilerinden birini inceleyerek seçimininiz yapın ve peçetelik için siparişinizi oluşturun.

Dispenser Peçetelik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletme ve evler için uygun olan dispenser peçetelik için seçim yaparken bazı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu noktada ilk olarak kaliteli malzemeden üretilenleri seçmelisiniz. Çünkü yeterli kaliteye sahip olmayan malzemeyle üretilen dispenserler, kısa süre içinde kırılabilir veya çizilebilir. Peçetelerin hijyenik bir yerde korunması için bu tarz durumları en aza indirmelisiniz.

Seçiminizde dikkat etmeniz gereken diğer unsur, ihtiyacınız olan peçeteliği almaktır. Bunun için kaç adet peçetelik alınması gerektiğini önceden düşünmelisiniz. Eğer kalabalık bir işletme sahibiyseniz, 800 adet dispenser peçeteyi alan ürünleri tercih edebilirsiniz. Küçük bir işletmeniz varsa veya evde kullanacaksanız daha az peçetenin yerleştirileceği ürünleri kullanmanız mümkündür.

Tüm bunların yanında alacağınız dispenserin rengi ve tasarımı önemlidir. Çünkü masanın üzerinde dursa da bulunduğu ortamın görüntüsünü değiştirir. Dispenser peçetelik seçerken masada nasıl duracağını düşünmelisiniz. Özellikle çok fazla müşterinin geldiği restoranınızda ve evinizde kullanacaklarınız için bu detay çok önemlidir. İstediğiniz tarzda dispenserleri Biz Size Yeteriz kategorilerimizi inceleyerek hemen bulabilirsiniz.

Dispenser Peçetelik Fiyatları

Alacağınız dispenser peçetelik için öncesinde bir fiyat araştırması yapabilirsiniz. Her firma, bu ürünler için farklı fiyatlar belirlemektedir. Aynı zamanda markalara göre de fiyatlar değişir. Bu nedenle kaliteli markaların hangi firmalarda satıldığıyla alakalı bir araştırma yapabilirsiniz. Ancak firmanın ne kadar güvenilir olduğuna dikkat etmeniz gerekir.

Biz Size Yeteriz firmamız, uzun zamandan beri kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Her zaman sizi düşünerek fiyatları belirliyoruz. Güvenilir bir mağaza olarak size her zaman kaliteli malzemeden üretilen peçetelikleri sunuyoruz.  Ayrıca dispenser peçetelik fiyatları için uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Sadece modellere göre fiyatlarımız değişiyor. Siz de bütçenizi zorlamadan dispenser peçetelikleri firmamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dispenser Peçete Ne Demek?

Bu peçeteler, dispenserlerin içine yerleştirilebilen peçete modelleridir.

Dispenser Peçete Nerede Kullanılır?

Genellikle kafe, bar, restoran gibi işletmeler için dispenser peçetelik ürünleri kullanılır.

Dispenser Peçete Nasıl Kullanılır?

Peçete yerleştirildikten sonra bir ucu dispenserin üstünde kalır. Bu uçtan çekilerek peçeteler hijyenik bir biçimde kullanılır.