Marka

Hamburger ve Tost Kağıtları

Filtre 0
76,50 TL + KDV
91,80 TL (KDV Dahil)

Hamburger Ve Tost Kâğıtları Çeşitleri

Hamburger ve tost kâğıtları; hamburger, sandviç ve tost gibi yiyeceklerin hazırlandığı yerlerde servise hazırlarken içindeki malzemeleri ve ekmeği bir arada tutması için kullanılan bir ambalaj türüdür. Hamburger kağıtları ve tost kâğıtları, hamburger ve tost tarzı yiyecekleri tutarken ambalajları sayesinde elinizle ekmek arasındaki teması kesmeyi sağladığından hem pratik hem de aynı zamanda da sağlığa uygun bir üründür.

Günlük hayatımızdaki tempo içerisinde hızlı yaşamaya alışmış olan insanların yeni beslenme alışkanlıklarından biri haline gelmiş olan fastfood beslenmede, fastfood ürünlerin tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen zamanın bütün aşamalarında kendine özgü bazı gereklilikleri özenle yerine getirmesi gereklidir.

Tüm kağıt, ambalaj ürünlerimiz için Kağıt ve Ambalaj Ürünleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Hamburger ve Tost Kâğıtları Tercih Edilme Sebepleri

Gıdanın içerisinde taşınarak servis edilmesi gerekli olan ambalajlar da ihtiyaçlar doğrultusunda hazır halde bulundurulmalıdır. Hamburger ve tost kâğıtları kâğıt ambalaj ürünleridir. Karton ve kâğıt ambalajlar kolay işlenmekte olduğundan çok fazla talep görmektedir. Ayrıca en önemli avantajlarından bir tanesi ise fazlası ile ekonomik olmalarıdır. Hem dönüşebilen hem de ekonomik olan ambalaj türleri olduğundan pek çok fastfood işletmesi, okul ve hastane kantinleri, büfeler ve buna benzer işletmeler bu ambalaj türlerini tercih etmektedir.

Ayrıca hamburger ve tost kâğıtları ambalajlarının tercih edilme sebeplerinin en büyüğü ise, insan sağlığı ve çevre için tehlike oluşturmuyor olmasıdır. İçinde toksit kimyasallar barındırmakta olan plastik gibi malzemeler yerine, doğal malzemeleri tercih etmek gıda sektöründe fazlası ile önemli durumların başında yer almaktadır.

Atık halde bile olsa çevreye zararlı madde olmadıkları için ve doğada çok kısa bir süre içerisinde çözünebilen bu ambalaj kâğıdı çeşitleri üretim aşamalarında da doğa için herhangi bir zarara sebep olmamaktadırlar. Ambalaj malzemesi olarak kullanılmak istenen bu ürünlerin üretimindeyse özel olarak yetiştirilen endüstriyel ağaçlar tercih edildiğinden doğa dostudur ve insan sağlığına hiçbir zararları yoktur.
Genel olarak fastfood ürünler için; özel olarak tasarlanan hamburger ve tost ambalaj kâğıdı ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca kumpir, patlamış mısır, kızarmış patates, pizza gibi yiyeceklerin taşıması ve servisinde de kullanılan ambalaj ürünleri, yiyeceklerin türüne göre özel olarak tasarlanabilmektedir.

Piyasada her ihtiyaca göre pek çok farklı boyut ve şekillerde yağ geçirmeyen, yiyecekleri sıcak tutan ambalaj ürünleri yer almaktadır. Aynı zamanda baskısız olan ambalajların dışında isteğinize bağlı olarak isterseniz marka logonuzun ya da işletmenizin adının yer aldığı baskılı ambalaj kâğıtlarına da tercih edebilmeniz mümkündür.

Hamburger ve tost gibi fastfoodlarda karton malzemeler ve kâğıt ambalaj malzemeleri kullanılması zorunlu olan ambalaj türlerindendir. Selüloz yapılı olan kartonlar ve ambalaj kâğıtları, sağlıklı olmalarının yanında ambalaj içerisinde yer alan gıdaların tadı üzerinde de herhangi bir olumsuz etki oluşturmamaktadır. Ayrıca insan sağlığına zararlı olmayan bu ambalaj kâğıtları çevre dostu oldukları kadar gıdalara da sağlığa uygunluk açısından herhangi bir zarar vermemektedirler.

Hamburger ve Tost Kâğıtlarının Özellikleri

  • Tek kat kraft kâğıttan üretilmektedirler.
  • Özellikle paket servis yapan fastfood restoranları için en ideal kâğıt ambalajlardır.
  • Hijyeniktirler. Gıda ile temasa uygun özellikte ambalaj kâğıtlarıdır.
  • Yağa karşı oldukça dirençlidirler.
  • Bu ürünler tost, hamburger, döner, ayvalık tostu gibi ürünler için fastfood restoran sektöründe güvenle kullanılmaktadır.
  • Yağı dışarı geçirmezler.
  • Kullanılışları oldukça pratiktir.