bizsizeyeteriz.com BSY KURUMSAL TEDARİK HİZMETLERİ A.Ş.'nin tescilli markası ve ürün satış platformu bizsizeyeteriz.com!
İşletmelere çeşitli tedarik hizmetleri sunan öncü bir firma olarak öne çıkan BSY Kurumsal, hızlı ve yüksek kaliteli hizmetleriyle her bölgede esnek çözümler sunuyor. 2007 yılında endüstriyel temizlik makineleri satış ve servis hizmetleriyle yola çıkarak zamanla işletmelerin tüm tüketim malzeme ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önde gelen ev dışı tüketim şirketlerinden biri olduk.
BSY Kurumsal olarak, müşterilerimize sektörün önde gelen markalarının ürünlerini tedarik etmenin yanı sıra, patentli markamız SECCO ile hijyen ürünleri alanında üstün kaliteli ve maliyet düşürücü çözümler sunuyoruz.
İşimiz, İşinizi Kolaylaştırmak!
Temizlik ve Hijyen, Gıda ve Mutfak Ürünleri, Kırtasiye Ürünleri, Kâğıt Ürünleri ve Kartuş Tonerler gibi 5 ana kategoride tedarik hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Restoranlar, Oteller, Catering ve Temizlik firmalarına hijyen ürünleri konusunda danışmanlık hizmeti veriyor, bu kurumların ihtiyaç duyduğu profesyonel temizlik ürünlerini ulusal ve uluslararası sektör lideri firmalarla iş birliği yaparak temin zediyoruz.
Sektörün önde gelen markaları, Geniş dağıtım ağımız, Size özel müşteri temsilcilerimiz, Firmanıza özel kampanyalar ile aradığınız her şey için
#bizsizeyeteriz
Ürün Çeşitlerimizle
#bizsizeyeteriz
4000’den fazla ürün çeşidi, ulusal ve uluslararası markaların tek noktadan tedariği.
Özel Fiyatlarımızla
#bizsizeyeteriz
Maliyetleri düşürmede yardımcı olacak yenilikçi çözümler.
Kolay Sipariş desteğiyle
#bizsizeyeteriz
B2B sipariş platformundan kolay sipariş, sipariş süreçlerinizi yönetebileceğiniz teknolojik altyapı.
Tedarik Ağımızla
#bizsizeyeteriz
İhtiyaçların sağlanmasına adapte olmuş mükemmel tedarik organizasyonu.
Profesyonel Ekibimizle
#bizsizeyeteriz
İhtiyaçları anlayan, çözüm odaklı, deneyimli ekip.
İade Garantimizle
#bizsizeyeteriz
Sözleşmeli müşteriler için %100 ürün iade garantisi.