Biz Kimiz?

Bizsizeyeteriz.com; BSY KURUMSAL TEDARİK HİZMETLERİ A.Ş.'nin tescilli markası ve ürün satış ve hizmet platformudur. BSY KURUMSAL, işletmelere tedarik hizmetleri sağlayan bir servis firmasıdır. İşletmemiz gücünü hızlı ve yüksek servis standartları ve her bölgede sunduğu esnekler çözümlerden almaktadır.


2007 yılında endüstriyel temizlik makinelerinin satış ve servis hizmetleri alanında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız geçen yıllarla beraber işletmelerin her türlü tüketim malzemesi ihtiyaçlarını karşılayan bir servis firması olarak Türkiye’nin en büyük ev dışı tüketim şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

BSY kurumsal işletmelere Temizlik ve Hijyen, Gıda ve Mutfak ürünleri, Kırtasiye Ürünleri, Kâğıt Ürünleri ve Kartuş Tonerler olmak üzere 5 ana kategoride tedarik hizmetleri sağlamaktadır. Tedarik hizmetlerinin yanı sıra Restoranlar, Oteller, Catering ve Temizlik firmalarına hijyen ürünleri konusunda danışmanlık hizmeti sunmakta, bu kurumların ihtiyacı olan Profesyonel temizlik ürünlerini ulusal ve uluslararası sektörünün lider firmaları ile yaptığı iş birliktelikleri ile temin etmektedir.

BSY Kurumsal, müşterilerine alanının lider markalarının ürünlerini tedarik etme ile birlikte patentli markası olan SECCO ile hijyen ürünleri alanında müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve maliyet düşürücü çözümler sunmaktadır.

 

Neden BSY Kurumsal’ı tercih etmelisiniz?

tek-noktadan-tedarik

E-SİPARİŞ

B2B sipariş platformundan kolay sipariş, sipariş süreçlerinizi yönetebileceğiniz teknolojik altyapı.

urun-cesitliligi

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

4000’den fazla ürün çeşidi, ulusal ve uluslararası markaların tek noktadan tedariği.

yenilikci-cozumler

EKONOMİK

Maliyetleri düşürmede yardımcı olacak yenilikçi çözümler.

deneyimli-ekip

PROFESYONEL

İhtiyaçları anlayan, çözüm odaklı, deneyimli ekip.

tedarik-organizasyonu

ORGANİZASYON

İhtiyaçların sağlanmasına adapte olmuş mükemmel tedarik organizasyonu.

urun-iade-garantisi

İADE GARANTİSİ

Sözleşmeli müşteriler için %100 ürün iade garantisi.