Prohijyen Porselen Çizik Giderici Jel 1 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Porselen Çizik Giderici Jel 1 Kg

93,30 TL + KDV 111,96 TL (KDV Dahil)
Prohijyen 70 Kireç Ve Çimento Temizleyici Toz 15 Kg  resmi
Göz at

Prohijyen 70 Kireç Ve Çimento Temizleyici Toz 15 Kg

6.613,44 TL + KDV 7.936,13 TL (KDV Dahil)
Triger Şişe 500 ml resmi
Göz at

Triger Şişe 500 ml

32,80 TL + KDV 39,36 TL (KDV Dahil)
Oxy Oto Şampuanı Kırmızı 30 Kg resmi
Göz at

Oxy Oto Şampuanı Kırmızı 30 Kg

560,06 TL + KDV 672,07 TL (KDV Dahil)
Oxy Cila Sökücü 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Cila Sökücü 5 Kg

287,29 TL + KDV 344,75 TL (KDV Dahil)
Oxy Otomat Ağır Yağ Ve Kir Çözücü 30Kg resmi
Göz at

Oxy Otomat Ağır Yağ Ve Kir Çözücü 30Kg

1.163,62 TL + KDV 1.396,34 TL (KDV Dahil)
Oxy Sıvı Bulaşık Deterjanı Yeşil 20 Kg resmi
Göz at

Oxy Sıvı Bulaşık Deterjanı Yeşil 20 Kg

416,12 TL + KDV 499,34 TL (KDV Dahil)
Oxy Mutfak Ağır Kir Yağ Sökücü 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Mutfak Ağır Kir Yağ Sökücü 5 Kg

117,46 TL + KDV 140,95 TL (KDV Dahil)
Oxy Sıvı Bulaşık Deterjanı Yeşil 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Sıvı Bulaşık Deterjanı Yeşil 5 Kg

105,74 TL + KDV 126,89 TL (KDV Dahil)
Mr. Oxy Mutfak Yağ Çözücü 0,75 Kg resmi
Göz at

Mr. Oxy Mutfak Yağ Çözücü 0,75 Kg

39,71 TL + KDV 47,65 TL (KDV Dahil)
Prohijyen D-16 Otomat Günlük Temizlik Maddesi 20 Kg resmi
Göz at

Prohijyen D-16 Otomat Günlük Temizlik Maddesi 20 Kg

1.156,50 TL + KDV 1.387,80 TL (KDV Dahil)
Prohijyen 300 Cilalı Bakım Maddesi 5 Kg resmi
Göz at

Prohijyen 300 Cilalı Bakım Maddesi 5 Kg

606,21 TL + KDV 727,45 TL (KDV Dahil)
Prohijyen 200 Plus Ağır Kir Ve Cila Sökücü 20 Kg resmi
Göz at

Prohijyen 200 Plus Ağır Kir Ve Cila Sökücü 20 Kg

1.745,19 TL + KDV 2.094,23 TL (KDV Dahil)
Asperox Mavi Güç Kireç ve Pas Çözücü resmi
Göz at

Asperox Mavi Güç Kireç ve Pas Çözücü

80,00 TL + KDV 96,00 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Mop Toz Toplama Kimyasalı 5 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Mop Toz Toplama Kimyasalı 5 Kg

2.479,91 TL + KDV 2.975,89 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Dp44 Sebze Meyve Durulama Maddesi 5 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Dp44 Sebze Meyve Durulama Maddesi 5 Kg

209,06 TL + KDV 250,87 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Dp 6 Bulaşık Makine Deterjanı 20 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Dp 6 Bulaşık Makine Deterjanı 20 Kg

1.278,68 TL + KDV 1.534,42 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Dp 8 Bulaşık Makine Parlatıcı 21 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Dp 8 Bulaşık Makine Parlatıcı 21 Kg

1.764,68 TL + KDV 2.117,62 TL (KDV Dahil)

Temizlik ürünleri, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önleyerek ve mikrop, toz gibi alerjenleri ortadan kaldırarak insanların günlük yaşamlarında önemli bir rol oynar. Çamaşır deterjanları, bulaşık yıkama ürünleri ve diğer ev temizleyicileri gibi temizlik malzemelerinde kullanılan profesyonel temizlik kimyasalları; evlerde, ofislerde ve diğer ortamlarda hijyenin sağlanmasına katkıda bulunur. Bulunduğumuz her yerde hijyeni sağlamak istediğimiz için bu tür ürünlerin kullanımı esastır.

Profesyonel temizlik malzemeleri;

  • Yüzeylerin temizlenmesine,
  • Yağdan arındırılmasına,
  • Sterilize edilmesine,
  • Dezenfekte edilmesine yardımcı olur.

Yağ gidericiler, suda çözünmeyen maddeleri zeminlerden, makinelerden, parçalardan ve aletlerden uzaklaştırır. Yüzey dezenfektanları, mikrop miktarını azaltır ve temiz yüzeylere yayılmasını engeller. Seyreltme kontrol sistemleri, konsantre kimyasalları seyreltir ve karıştırır. Kalsiyum, pas ve kireç sökücüler lekeleri ve mineral birikintilerini giderir.

Bir çeşit temizlik malzemesini her alana kullanmamız yeterli hijyeni sağlamaz. Her ihtiyaca ve alana yönelik farklı türde profesyonel temizlik malzemeleri mevcuttur. Bizsizeyeteriz ailesi olarak ev temizlik ihtiyaçlarınızdan, ofis temizlik malzemeleri ihtiyaçlarınıza kadar her türlü ürünü sizlere en kaliteli haliyle temin ediyoruz. Mümkün olduğunca kusursuz bir temizlik arayan tüm müşterilerin arayışları, profesyonel temizlik ürünlerimiz ile karşılanacaktır.

<h2style="text-align: left;">Profesyonel Temizlik Kimyasalları Ne Amaçlarla Kullanılır?

Çamaşır deterjanı gibi profesyonel temizlik kimyasalları, bu ürünlerin soğuk suda en az sıcak suda olduğu kadar iyi performans göstermesine yardımcı olmaktadır. Böylece tüketicilerin hem enerji tasarrufu yapmasını hem de bütçelerini korumasını sağlar. Ayrıca konsantre sıvı çamaşır deterjanları, daha az ambalaj malzemesi gerektirir ve dolayısıyla daha az atık üretir.

Klorlu temizlik ürünler ise sık sık kış aylarında yaşanan grip salgınlarına ve gıda kaynaklı hastalıklara karşı korunmayı destekler. Kreşler, hastaneler, restoranlar ve diğer kamu tesisleri, ortamı mikropsuz tutmak adına klor bazlı temizleyicilerin dezenfektan özelliklerine güvenir. Toptan ofis temizlik malzemeleri bu alanların kullanımı için ideal olup, günden güne artan topluluk hijyeni bilinci ile daha önemli hale gelmiştir.

Temizlik Türüne Göre Temizlik Kimyasalları Alışverişi

Temizlik kimyasalları; ev, okul ve işyeri temizlik malzemeleri olarak her gün kullanılmaktadır. Kimyasalların içerdiği bileşenlere bağlı olarak toksik olabilirler. Birçok kişi, evlerinde çocukları veya evcil hayvanları varsa, muhtemel riskleri en aza indirmek için daha güvenli temizlik ürünleri kullanmayı tercih eder. Bu kimyasallar; güçlü alkali, ağır hizmet alkali, hafif alkali, güçlü asit, hafif asit, solvent ve sabunlar & deterjanlar olarak yedi farklı kategoride farklı temizlik türlerine göre incelenebilir.

Güçlü Alkali

Güçlü alkali kategorisine uyan bir temizleyici mikropları yok ederek çözer. Fırın temizleyici, bulaşık makinesi kireç çözücü ve gider temizleyiciler gibi ürünler bu tiptedir. Oldukça aşındırıcı olup, solunduklarında ciltte ve akciğerlerde kimyasal yanıklara neden olurlar. Sodyum hidroksit içeren ürünler bu kategoriye konur. Bu nedenle kullanımında dikkatli olunmalıdır.

Ağır Hizmet Alkaliler

Ağır hizmet alkaliler, sodyum karbonat içerenlerdir. Yanmış yağ sökücü ve ağır yağ çözücü gibi bu kategorideki ürünler, giderlerdeki ve tavalardaki yağları gidermek için kullanılır. Sodyum karbonat, toz deterjanların ve çamaşır sodasının yapı taşıdır. Bu tip temizleyici cildi yakacağı ve alüminyum ürünleri aşındıracağı için dikkat edilmesi gereken bir diğer temizlik kimyasallarındandır.

Hafif Alkaliler

Hafif alkali kategorisine giren temizlik kimyasalları, kabartma tozu olarak bilinen sodyum karbonat içerirler. Bulaşık makinesi parlatıcı gibi, hafif temizlik gerektiren alanlarda kullanılır. Aşındırıcı olmadıkları için hafif alkaliler, çocukların ya da evcil hayvanların bulunduğu ortamda sorun yaşanmadan kullanılabilir.

Güçlü Asitli Temizleyiciler

Güçlü asitli profesyonel temizlik kimyasalları; çoğunlukla tuvalet, küvet ve lavabo temizliğinde kullanılır. Sert su birikintilerini, klozet halkalarını ve sabun köpüğünü çıkarırlar. Güçlü asitler, özellikle beton, kumaş ve metaller için oldukça aşındırıcıdır. Fosforik ve hidroflorik asit içeren polimer bazlı cila gibi temizleyiciler güçlü asitler olarak kabul edilir ve mermer gibi yüzeylerin parlatılması için uygundur.

Hafif Asitler

Hafif asitler, levulinik, asetik, hidroksiasetik, sitrik ve glukonik asitler içeren temizleyicilerdir. Çoğunlukla lavabonun etrafındaki ve duş kapılarındaki sert su birikintilerini, pas lekelerini ve kararmayı gidermek için kullanılırlar. Genel yüzey temizleyici ve parlatıcı olarak kullanılabilen hafif asitli temizleyiciler, çocukların ve evcil hayvanların çevresinde kullanım için güvenlidir.

Solventler

Solventler, gresi ve yağı çözen temizlik kimyasallarıdır. Çözücülerdeki içerik maddeleri arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, asetonlar, alkoller ve mineral ispirtolar yer alır. Çözücü içeren temizleyiciler arasında leke çıkarıcılar, kuru köpük halı şampuan türleri ve çok amaçlı temizleyiciler bulunur. Genellikle yanıcı olduklarından dolayı, aşırı sıcaktan ve ateşten uzak tutulmaları gerekir.

Sabunlar ve Deterjanlar

Sabunlar ve deterjanlar, suda çözünerek belli yüzeylerdeki katı ve gresi kirleri temizlemek için kullanılır ve sıvı bulaşık deterjanı ve nemlendiricili el sabunu gibi ürünlere ayrılır. Bu tarz temizlik kimyasalları, markasına ve içerdiği ek kimyasalların kalitesine bağlı olarak; çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenlidir. 

Bizsizeyeteriz ile Toptan Temizlik Kimyasalları Alışveriş

Geniş ve toplu kullanım gerektiren alanların hijyenini sağlamak, çekirdek bir ailenin bulunduğu evin hijyenini sağlamaktan çok daha zordur. Bizsizeyeteriz olarak insana, doğaya, sağlığa ve hijyene verdiğimiz değerden dolayı sizlere yüksek kaliteli toptan temizlik kimyasal kimyasalları ve malzemelerini en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Toptan ofis temizlik malzemeleri ihtiyacınızı veya herhangi bir tesisteki temizlik ihtiyacınızı karşılamak için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Ofis ve İşyerleri için Temizlik Kimyasalları

Ofislerde topluluğun temizliği sağlanması gerektiğinden, hizmetliler en kaliteli kimyasallar ile çalışmalıdır. Sürekli ve sık kullanım gerektirdiği için, ofis temizlik kimyasalları al noktasında, bütçeye ve kaliteye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bizsizeyeteriz olarak, bu adımda da sizlere yetiyor ve en uygun ofis temizlik kimyasallarını, en yüksek kaliteyle sizlere sağlıyoruz. Ofis temizliğiniz konusunda arayıştaysanız, sitemiz üzerinden ofis temizlik kimyasalları satın al işlemini gerçekleştirip ofis hijyeninizi kusursuz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik Ürünlerindeki Kimyasallar Nelerdir?

Temizlik ürünlerin doğru ve etkili kullanılabilmesi için içeriğinde bulunması gereken farklı türde bileşenler vardır. Bu noktada çözücüler, klorlu ağartıcılar ya da koruyucular görebilirsiniz. Ürünlerin içindekiler kısmına bakarak kullanılan kimyasalları görebilirsiniz.

Temizlik Ürünlerindeki Kimyasallar Zararlı mıdır?

Kimyasalların vereceği zarar, maruz kalınan miktara ya da süreye göre değişiklik gösterebilir. Temizlik ürünleri genel olarak güvenilir ve etkilidir. Diğer yandan kullanıcılar, bir temizlik ürününü kullanmadan önce ürüne yönelik hazırlanan talimatlara mutlaka uymalıdır.

En Etkili Temizlik Kimyasalı Nedir?

Asitli temizleyiciler en güçlü temizlik maddesi türüdür fakat dikkatli kullanılmalıdır. Doğru şekilde seyreltilmedikleri takdirde, çok zehirli ve aşındırıcı olabilir.