Refine

Ahşap ve Alüminyum Saplar

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Metal Sap Vidalı 120 Cm

120 cm uzunluğundadır Vidalı ve metaldir Tüm mop ve fırça aparatlarına uygundur
21,60 TL + KDV
25,49 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Ahşap Sap Vidalı 150 Cm

150 cm uzunluğundadır Vidalı ve ahşaptır
26,40 TL + KDV
31,15 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Secco Premıum Alüminyum Sap Vidasız 140 Cm

140 cm uzunluğundadır Vidasızdır Tüm mop aparatlarında kullanılabilir
57,60 TL + KDV
67,97 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Secco Premium Alüminyum Sap Vidalı 140 cm

140 cm uzunluğundadır Vidalıdır Tüm mop ve fırça aparatlarına uygundur
57,60 TL + KDV %10
51,84 TL + KDV
61,17 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Alüminyum Teleskopik Sap 4,5 Metre

• Açıldığında 4,5 metre boyuna ulaşır. • Alüminyumdan üretilmiştir.
326,25 TL + KDV
384,98 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Alüminyum Teleskopik Sap 6 Metre

• Açıldığında 6 metre boyuna ulaşır. • Alüminyumdan üretilmiştir.
427,50 TL + KDV
504,45 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Alüminyum Teleskopik Sap 9 Metre

• Açıldığında 9 metre boyuna ulaşır. • Alüminyumdan üretilmiştir.
596,25 TL + KDV
703,58 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Alüminyum Teleskopik Sap 3 Metre

• Açıldığında 3 metre uzunluğa sahiptir. • Alüminyumdan üretilmiştir.
168,75 TL + KDV
199,12 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Vileda Sapı

• Orjinal manuel vileda başlığında kullanılır. • Ürün boyu 125 cm' dir.
46,90 TL + KDV
55,34 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Alüminyum Teleskopik Sap 11 Metre

Alüminyum malzemeden üretilmiştir. Açıldığında 11 metre uzunluğa sahiptir.
960,00 TL + KDV
1.132,80 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Ahşap Sap Vidalı 120 Cm

120 cm uzunluğundadır Vidalı ve ahşaptır

22,40 TL + KDV
26,43 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Ahşap ve Alüminyum Saplar

Temizlik malzemelerinde ahşap ve alüminyum saplar gündelik hayatımızı kolaylaştırır. Gündelik hayatta hem açık hem de kapalı alanların temiz olması oldukça önemlidir. Temiz olmayan ortamlarda her zaman bakteri ya da mikroplar oluşmaktadır. Bu durum da canlı sağlığını tehlikeye atmaktadır. Canlı sağlığını tehlikeye atan bu durumlar temizlik yapılarak ortadan kaldırılmaktadır. İnsanlar yaşam alanlarını temizleyerek bakteri ve mikropları etkisiz hale getirebilmektedir. Böylelikle de yaşanabilecek sağlık sorunlarının önüne geçebilmektedir.

 

Temizlik sağlık açısından oldukça önemli bir husustur. Temizliğin daha verimli ve işlevli yapılabilmesi için doğru temizlik ekipmanlarını tercih etmek gereklidir. Bu noktada zeminler için tercih edilebilecek en uygun temizlik ekipmanı paspastır. Paspas seti, bir su kovasından ve paspas sapından meydana gelmektedir. Genel temizlik çabasını azaltarak kısa süre içerisinde ortamı temizlemeye yardımcıdır. Aynı zamanda kullanıcıyı temizlik açısından memnun ederek zamandan tasarruf etmesine olanak sağlamaktadır. Bulaşık deterjanı ve temizlik ürünleri ile birlikte kullanılabilmektedir.

Ahşap ve alüminyum sapların temizlikteki önemi nedir?

Zeminleri silmek açısından tercih edilen saplar oldukça önemlidir. Bu noktada özellikle ahşap ve alüminyum sapların tercih edilmesi gereklidir. Ahşap ve alüminyum saplar temizlik süresince mop, fırça ve çekpas gibi ürünlerin sabit durmasına yardımcı olmaktadır. Vidalı uçları sayesinde uzatma aparatı olarak kullanılmaktadır. Diğer vidalı ürünlere de kolaylıkla monte edilmektedir. Standart saplara eklendiğinde ulaşılamayan yüksekliklere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. İstenilen uzunluğa göre ayarlanabilmektedir. Böylelikle istenilen zemini zorlanmadan temizleyebilmeyi mümkün kılmaktadır. Ahşap ve alüminyum saplar ile temizlik işleri oldukça kolaydır. Her türlü zeminde kullanım için uygundur. Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra kullanıcılara kullanım kolaylığı da sunmaktadır.

 

Teleskopik Saplar

Sağlığımız ve konforumuz için yaşam alanımızı daima temiz tutmamız gereklidir. Evden işyerlerine, okullardan alışveriş merkezlerine kadar pek çok alanın temizliğine önem verilmelidir. Fakat temizlik yaparken bazen erişilemeyen noktalar olabilmektedir. Bu noktada devreye temizlik sapları girmektedir. Temizlik sapları hayatımızı kolaylaştıran bir temizlik ekipmanıdır. İmal edildiği malzemeye göre farklı temizlik sapları mevcuttur. Bunlardan biri de teleskopik saplardır. Teleskopik saplar, alüminyumdan ya da metalden pek çok farklı boyutlarda üretilen vidaya sahip saplardır. Bu saplar iç içe geçen parçalardan meydana gelmektedir. Vidalı ucu sayesinde uzatma aparatı olarak temizlik işlerinde kullanılmaktadır. Diğer vidalı ürünlere kolay bir şekilde takılabilmektedir. Temizlik süresince mop, fırça ve çekpas gibi ürünlerin sabit durmasına olanak sağlamaktadır. Boyutları kadar uzatılabilmektedir. Böylelikle ulaşılması zor yerler için kesin çözüm olduğunu söylemek mümkündür.

 

Temizlikte her zemin için kullanıma uygundur. Alüminyum veya kaliteli metalden üretildiği için pas tutmamaktadır. Haliyle de elde kararma yapmaz. Oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede kullanıcıların yıllar boyunca yanındadır. Cam silmeye yarayan aparatlar için de uygundur. Zemin, cam, ayna fark etmeden her yerde kullanılabilmektedir. Yer kaplamamakla birlikte taşınması da oldukça kolaydır. Dolayısıyla tek bir ortamla sınırlı kalmadan her yerin temizliğini gerçekleştirebilmek mümkündür. Diğer saplara oranla daha kullanışlı ve sağlamdır. Aynı zamanda pratiktir. Otomobil yıkama fırçası olarak da kullanılabilmektedir. Ergonomik bir tasarıma sahiptir. Her evin, ofisin, marketin, okulun ve daha birçok mekânın vazgeçilmezidir.