Fiyat Aralığı
Marka

Köpük Sabunlar

Filtre 0
193,26 TL + KDV
231,91 TL (KDV Dahil)
30,54 TL + KDV
36,64 TL (KDV Dahil)
86,00 TL + KDV
103,20 TL (KDV Dahil)

Doğadaki en yaygın kullanıma sahip olan hijyen sağlayıcıları hiç şüphesiz ki sabunlardır. Sabun içeriğindeki kimyasal, organik ve inorganik maddeler sayesinde temizleyici bir ajan olarak çalışan bir maddedir. Sabunlar farklı çeşitlerde mevcudiyetini sürdürmektedir. Köpük sabun çeşitleri de bunlardan biridir. Kullanıcılarına sundukları farklı avantajlar sayesinde sıklıkla tercih edilmektedirler.

Köpük sabun çeşitleri doğada hızlı bir şekilde çözünebilen bir madde olmalarından dolayı, çevreye karşı bir zararları bulunmamaktadır. 5.5 pH değerine sahip olan bu sabunlar asidik bir madde olarak bilinmektedirler. Bu ürünler, cilt ile temas ettiklerinde kimyasal bir reaksiyona girmezler. Bu özellikleri dolayısı ile gönül rahatlığı ile kullanılabilirler.

Köpük sabunlarının içerikleri son derece avantajlı ve faydalıdır. İçeriklerinde barındırdıkları gliserin ve çeşitli yağlar sayesinde cildi temizlerken derinlemesine bir nemlendirme görevi de görmektedirler. Bu sabunlar sıvı bir halde imal edilirler. Bu ürünleri kullanabilmek için bir makineye ihtiyaç vardır. Köpük sabun pompaları sayesinde sıvı haldeki ürün köpük olarak kullanıcılarına sunulur.

Hali hazırda köpük formunda olmaları ve daha çok ürün kullanım avantajına sahip olmaları nedeni ile üst düzey hijyen ve dezenfeksiyon sağlarlar. Bir pompa köpük ile daha çok hijyen elde edebilirsiniz. Bu özellikleri dolayısı ile de sıklıkla tercih edilirler. Sizler de bu özellikler ve avantajlardan yararlanmak için ilgili kategoriyi inceleyebilir ve kendi beklentilerinize uygun olan sabun çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

Köpük Sabun Çeşitleri

Köpük sabun çeşitleri kullanıcılarına avantaj ve fayda sağlamak üzere imal edilmişlerdir. Farklı markalara ait olan ürünler ise çeşitliliği artırmıştır. Her ürünün farklı özellikleri ve avantajları vardır. Bu sayede çeşitlilik sağlanmaktadır. Her istek ve ihtiyaca yönelik olarak köpük sabun çeşitlerini satın almak son derece kolaydır.

Köpük sabunlar hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılabilir. İnsan ve canlı yaşamının sürdüğü her alan sabun kullanımı gereksinimini beraberinde getirmektedir. Bu amaçla üretilen farklı sabun çeşitleri ise kullanıcılarına sunduğu avantajlar ve faydalar nedeni ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır.

İlgili kategorideki köpük sabun çeşitleri hem markalarına hem de modellerin sahip olduğu boyutlara göre çeşitlenmektedir. Farklı markalara sahip olan ürünler beraberlerinde farklı özellikleri getirebilmektedir. Kullanıcılarına sunduğu avantaj ve faydalar farklılık arz edebilir. Bu bağlamda ilgili kategoriyi incelemek kendi beklentileriniz adına en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olabilmektedir.

Köpük sabun çeşitleri ürünlerin sahip olduğu hacimlere göre farklılık göstermektedir. Bu ürünler:

  • 1 litrelik,
  • 5 litrelik ve
  • 20 litrelik kutularda satılmaktadır.

Aynı zamanda bu sabun çeşitleri yeniden doldurulabilen kartuş formlarda paketlere sahip olan ürünlerden de meydana gelmektedir. Kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle az hacimli ürünleri ev yaşamında kullanabilirsiniz. 5 ve 20 litrelik ürünleri ise ofis gibi iş yerleri için seçebilirsiniz. İş yerleri için toptan köpük sabun almak daha avantajlı ve ekonomik olabilmektedir.

Ofis ve İşyerleri İçin Toptan Köpük Sabun

Toptan köpük sabun satın almak ofis ve işyerleri için daha avantajlı ve ekonomik bir seçim olabilir. Fazla insan sayısının bulunduğu ortamlarda sabun gibi kişisel hijyen ihtiyaçlarına daha fazla ihtiyaç duyulabilir. Hem kullanıcılar için mağduriyet yaşanmaması hem de daha ekonomik ve avantajlı fiyatlara satın alma işlemi için toptan köpük sabunlar tercih edilebilir.

Her türlü köpük sabun çeşitleri toptan alışveriş için uygundur. İlgili kategoride her istek, ihtiyaç ve beklentiye uygun olarak satın alınabilecek sabun çeşitleri mevcuttur. Özellikle 5 ve 20 litrelik olarak satışa sunulan ürünlerin tercih edilmesi mantıklı bir seçim olabilir. Sizler de ilgili kategoriden toptan köpük sabun satın almak için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Köpük sabun çeşitleri yeterli stok sayıları ile toptan bir alışveriş için son derece uygundur. Ürünlerdeki çeşit fazlalığı sayesinde her istek ve ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunması oldukça kolaydır. Diğer yandan özellikleri ve sahip olduğu donanımlar sayesinde kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Üst düzey hijyen, doldurulabilir kartuş paketler, uygun fiyatlar ve insan sağlığına faydalı özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilmektedirler.

Köpük Sabun Fiyatları

Sabun insan yaşamının olmazsa olmaz malzemelerinden biridir. Sağlıksız koşulların oluşabilmesi son derece kolaydır. Buna karşın hijyen ve temizlik sağlandığı sürece zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi de oldukça basit olmaktadır. Bu bağlamda yaşam alanları ve iş yerlerinde mutlaka sabun bulundurulması gerekir. Hem özel hem de toptan sabun satın almak için sizler de uygun fiyat aralıklarına sahip ürünleri ilgili kategoriden bulabilirsiniz.

Köpük sabun fiyatları farklı fiyat aralıklarında olabilir. Bunun nedeni köpük sabun çeşitlerinin farklı olmasıdır. Her ürün çeşidi kullanım amacı olarak aynıdır fakat sahip oldukları özellikler farklı olabilir. Bu bağlamda köpük sabun fiyatları da farklılık göstermektedir.

Sabun fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör, ürünlerin üretilirken içerisine eklenen materyaller olmaktadır. Örneğin nemlendirici içeren köpük sabun çeşitlerinin fiyat aralıkları daha fazla olabilmektedir. Ürünlerin boyutları da fiyat aralıklarına etki edebilir. Küçük ve büyük olarak farklı boyutlarda imal edilen bu ürünlerin farklı fiyat aralıklarına sahip olması daha muhtemeldir. 1, 5 ve 20 litrelik köpük sabun çeşitlerinin fiyatları ürünlerin hacimleri artıkça artış göstermektedir.

Köpük sabun fiyatları genel olarak uygun ve ucuz olarak değerlendirilebilir. Basit bir mekanizmaya sahip olan bu pompalar ile kullanılmaktadırlar. Ürünlerin maliyetleri ekonomiktir. Bu yüzden satış fiyatları da makuldür. Her bütçeye uygun olarak bir köpük sabun çeşidi bulmak oldukça kolaydır. Köpük sabun çeşitleri hem kullanım esnasında hem de ürünleri satın alma aşamasında kullanıcılarına avantajlar sağlamaktadır.

Sizler de kendi istek, ihtiyaç ve bütçenize uygun olan köpük sabun çeşitlerini hem tekli hem de toptan olarak uygun fiyat aralıkları ve geniş ürün skalası ile ilgili kategoriden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Köpük Sabun Zararlı mı?

Hayır, köpük sabun çeşitleri sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Ek olarak, nemlendirici ve yağlar ile zenginleştirilen formülleri faydalıdır.

Köpük Sabunun Avantajı Nedir?

Normal katı ya da sıvı sabundan daha rahat arınmaktadır. Üst düzey hijyen sağlar. Tek bir pompa köpük yeterlidir, bütçe tasarrufuna imkân verir.

Köpük Sabun Nerede Kullanılır?

Ev, iş yerleri, okul, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi insan popülasyonunun fazla olduğu yerlerde kullanılması uygundur.