Fiyat Aralığı
Marka

Banyo ve Ortam Kokuları

Filtre 0
152,37 TL + KDV
182,84 TL (KDV Dahil)
106,91 TL + KDV
128,29 TL (KDV Dahil)
206,25 TL + KDV
247,50 TL (KDV Dahil)
106,91 TL + KDV
128,29 TL (KDV Dahil)
334,99 TL + KDV
401,99 TL (KDV Dahil)
16,22 TL + KDV
19,46 TL (KDV Dahil)
82,50 TL + KDV
99,00 TL (KDV Dahil)
36,00 TL + KDV
43,20 TL (KDV Dahil)
203,70 TL + KDV
244,44 TL (KDV Dahil)
42,08 TL + KDV
50,50 TL (KDV Dahil)
129,00 TL + KDV
154,80 TL (KDV Dahil)
102,69 TL + KDV
123,23 TL (KDV Dahil)
305,95 TL + KDV
367,14 TL (KDV Dahil)

Banyo ve ortam kokuları, ferah mekanlar yaratmakta son derece etkili ev ve iş yeri aksesuarları arasında yer alır. Kapalı mekanlar, başta havasızlık olmak üzere farklı nedenlerden kaynaklı olarak kötü kokuların veya boğucu bir atmosferin oluşmasını beraberinde getirebilir. Özellikle banyolar söz konusu olduğunda nem ve diğer faktörler, bu olasılığı daha da arttırmaktadır. Banyo ve ortam kokusu çeşitleri ile kötü kokuları gidererek kapalı mekanlarınızın daha ferah olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizsizeyeteriz adresinde güvenle kullanabileceğiniz oda kokusu çeşitleri yer alır. Koku gurmeleri için her türlü beğeniye hitap eden banyo ve ortam kokuları ürünlerimiz arasında bulunabilir. İster yaşam ister çalışma alanlarınız için ürünlerimizi inceleyerek satın alacağınız oda kokusu çeşidine karar verebilir ve siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Banyo ve Ortam Kokusu Çeşitleri

Yaşam ve çalışma alanlarında kullanabileceğiniz banyo ve ortam kokuları çok çeşitlidir. Burada nasıl bir ürün seçeceğiniz tamamen sizin kararınıza ve zevklerinize bağlıdır. Ürünlerimiz arasında bulabileceğiniz bazı oda kokusu çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Çiçek kokuları: Banyo ve ortam kokuları arasında en yaygın olanı çiçek kokularıdır. Özellikle lavanta, yasemin, gül, orkide gibi çiçeklerin kokusu rahatlatıcı ve ferahlatıcıdır.
 • Meyve kokuları: Portakal, limon, elma, çilek, karpuz gibi meyvelerin kokusu; tazelik veren motivasyon arttırıcı kokulardır. Hem ofis hem de evlerde kullanılabilir.
 • Baharatlı kokular: Tarçın, kakule, zencefil, karanfil, nane gibi baharatların kokusu, özellikle soğuk kış aylarında sıcak bir hava yaratmak için idealdir.
 • Okyanus kokuları: Okyanus, deniz, kum gibi kokular, ferah ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Banyolarda sıkça kullanılır.
 • Doğal kokular: Organik malzemelerden yapılan kokular, sağlıklı bir ortam yaratmakta oldukça başarılıdır. Örneğin, lavanta, papatya veya nane gibi bitkisel yağların kokuları banyo ve ortam kokusu olarak kullanılabilir.

Ev ve iş yerlerinizde keyifle kullanabileceğiniz en ferahlatıcı banyo ve ortam kokuları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Oda Kokusu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer koku konusunda hassassanız banyo ve ortam kokusu çeşitleri arasında tercihte bulunurken daha dikkatli hareket etmelisiniz. Ayrıca seçtiğiniz kokunun sağlık açısından olumsuz etkiler yaratmayacağından da emin olmalısınız. Aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurarak oda kokusu arayışınızı çok daha doğru doğru bir tercihle sonlandırabilirsiniz:

 • Oda kokusu seçerken öncelikle kokunun amacını belirlemek önemlidir. Örneğin, odadaki kötü kokuları gidermek, rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak veya enerji vermek gibi amaçlar için farklı kokular seçilebilir.
 • Oda kokusu, parfüm veya deodorant gibi farklı koku türleriyle sunulabilir. Hangi tür kokuyu seçeceğiniz, beğenilerinize ve kokunun amacına bağlı olacaktır.
 • Koku yoğunluğu, oda kokusu çeşitleri arasında tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken bir diğer konudur. Hafif kokular, odada daha çok tazeleyici ve ferahlatıcı bir etkiye sahipken daha yoğun kokular çevredeki diğer kötü kokuları bastırmak için kullanılabilir.
 • Kokular, farklı bileşenlerin karışımından oluşur. Örneğin, lavanta kokusu rahatlatıcı etkilere sahipken, nane kokusu ferahlatıcı bir etki yaratır. Bu nedenle oda kokusu seçerken ürünün içeriğine de dikkat etmeniz gerekir.
 • Oda kokusu kalıcılığı, kokunun ne kadar süre etkili olacağını belirler. Bazı kokular sadece birkaç saat sürebilirken, diğerleri birkaç gün boyunca etkisini sürdürebilir. Böylece banyo ve ortam kokusu alırken, ürünü ne sıklıkla yenilemeniz gerektiğini de öğrenebilirsiniz.
 • Bazı kokular, özellikle de kimyasal bazlı kokular, sağlık sorunlarına veya çevresel etkilere neden olabilir. Bu nedenle, kokuları seçerken doğal veya organik kokuları tercih etmeniz bu tür olumsuzlukların önüne geçecektir.

Bizsizeyeteriz olarak farklı beğenilere sahip tüm kullanıcılar için zengin bir banyo ve ortam kokuları çeşitliliği ile farklı seçenekler sunmaktayız. Ürünlerimizi inceleyerek beğenilerinize en uygun oda kokusu çeşidini tercih edebilirsiniz.

Ofis ve İş Yerleri İçin Oda Kokuları

Oda kokuları, yaşam alanları için önemli olduğu kadar çalışma alanları için de kullanılmaya uygundur. Daha verimli ve odaklanmaya müsait çalışma ortamları yaratmak, çalışanların stresini azaltmak ve iş ortamını daha keyifli hale getirmek için oda kokularından yararlanılabilir. Nitekim iş yerleri, çalışanların birlikte saatlerce vakit geçirdiği kapalı mekanlardır. Bu tür kalabalık kapalı mekanlar kolayca havasız kalabilir. Oda kokusu çeşitleri ile bu durumu telafi etmeniz mümkündür.

İnsan trafiğinin yoğun olduğu iş yerlerinde banyo ve ortam kokuları, kötü kokuların önüne geçmek için de önemlidir. Özellikle lavaboda kullanılacak ortam kokuları sayesinde istenmedik kokular kolaylıkla önlenebilir. Ofis ve iş yerlerinizde kullanmak üzere oda kokusu çeşitlerini inceleyerek sipariş edeceğiniz ürüne karar verebilirsiniz. Bizsizeyeteriz olarak kurumsal müşterilerimize toptan alışverişlerinde daha uygun oda kokusu fiyatları ile alışveriş yapma imkanı da sunmaktayız.

Güvenilir Oda Kokusu Markaları

Oda kokusu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de güvenilir markaları tercih etmektir. Bilinir üreticilere ait oda kokusu çeşitleri hem koku kalitesi hem de koku kalıcılığı açısından beklentilerinizi karşılayacaktır. Kalitesiz veya eşantiyon oda kokularında ise koku kısa bir sürede rahatsız edici bir hale dönüşebilir. Ayrıca içeriğinde yer alan sağlığa zararlı materyaller sağlık sorunları yaşamanıza da neden olabilir.

Bizsizeyeteriz olarak bu noktada gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz. Ürünlerimiz arasında yer alan Carpex, Discover, Oxy, Febreze, Airwick, Misnet gibi dünya çapında bilinen, güvenilir oda markaları ile alışverişinizden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Oda Kokusu Fiyatları

Oda kokusu fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişebilir. Ürünlerimiz arasında her bütçeye uygun farklı oda kokuları yer almaktadır. Boyutlarına, içeriğine, koku türüne göre farklı fiyatlara sahip oda kokusu çeşitlerine göz atarak hangi ürünü almak istediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca Bizsizeyeteriz adresinde, toptan alışverişlerinizde daha uygun oda kokusu fiyatları ile alışverişinizi gerçekleştirme fırsatı da sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Oda Kokuları Nasıl Yapılır?

Banyo ve ortam kokuları, temel olarak bitki ve diğer kaynaklardan elde edilen materyallerin su ve esans karışımı içerisinde kaynatılması yoluyla üretilir.

Oda Kokusu Alerjiye Neden Olur mu?

İçeriklerine göre oda kokuları, alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Eğer hangi materyallere karşı alerjiniz olduğunu biliyorsanız ürün içeriğini inceleyerek bu malzemeleri içermeyen bir seçeneğe yönelebilirsiniz.

Banyo ve Ortam Kokuları Hangi Sıklıkta Yenilenmelidir?

Ortam kokularının kalıcılığı ürüne göre değişmektedir. Satın almadan önce ürün bilgilerini inceleyerek ortalama kalıcılık süresini öğrenebilirsiniz.