Koroplast Buzdolabı Poşeti Küçük Boy resmi
15%
Göz at

Koroplast Buzdolabı Poşeti Küçük Boy

18,75 TL + KDV 15,94 TL + KDV 19,12 TL (KDV Dahil)
Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta Boy resmi
15%
Göz at

Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta Boy

18,75 TL + KDV 15,94 TL + KDV 19,12 TL (KDV Dahil)
Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük Boy resmi
15%
Göz at

Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük Boy

18,75 TL + KDV 15,94 TL + KDV 19,12 TL (KDV Dahil)
Parex Buzdolabı Poşeti Büyük Boy resmi
15%
Göz at

Parex Buzdolabı Poşeti Büyük Boy

16,50 TL + KDV 14,02 TL + KDV 16,83 TL (KDV Dahil)
Parex Buzdolabı Poşeti Küçük Boy resmi
Göz at

Parex Buzdolabı Poşeti Küçük Boy

16,50 TL + KDV 19,80 TL (KDV Dahil)
Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy resmi
Göz at

Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy

16,50 TL + KDV 19,80 TL (KDV Dahil)

Buzdolabı Poşetleri Nelerdir?

Buzdolabı poşetleri hayatımızın kolaylaşmasını sağlayan ürünlerden biridir. Her gün binlerce buzdolabı poşeti kullanmaktayız. Buzdolabı poşetleri sayesinde dondurmak istediğiniz yiyecek ve her türlü gıdayı poşetleyip buzluğa atabilirsiniz. Bu poşetler buzluğa attığınız yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını engeller ve hijyenik bir şekilde saklamanızı sağlar. Buzdolabı poşetleri ürünleri yalnızca buzluğa atmanız için kullanılmaz. Yarım kalan paket ürünlerin bayatlamaması, mikroplanmaması ve dağılmaması içinde buzdolabı poşetleri kullanılmaktadır.

Buzdolabı poşetlerinin ağızlarını bağlayarak dış havayla olan ilişkisini tamamen kesebilirsiniz. Bu sayede poşetlediğiniz ürünlerin kokusunun dışarıya çıkması ve dağılmasının önüne geçilir. Buzdolabı poşetleri koku hapsetme özelliği sayesinde beslenmelerde ve pikniklerde de sık sık tercih edilmektedir. Bu poşetler oldukça ince bir yapıya sahipler bu sayede çok az yer kaplarlar. Buzdolabı poşetleri her mutfak için olmazsa olmazdır. İnce yapılarına rağmen bu poşetler oldukça sağlam ve korunaklıdır.

Tüm tek kullanımlık poşetler için Tek Kullanımlık Poşetler kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Buzdolabı poşetleri nerelerde kullanılır?

Buzdolabı poşetleri hayatımızın büyük bir kısmında yer alıyor. Oldukça yaygın olan bu ürünlerin kullanım alanı da bir o kadar geniştir. Buzdolabı poşetlerinin pek bilinmeyen kullanımı dondurma saklamaktır. Buzdolabı poşetine dondurmanızı kutusuz bir şekilde koyarsanız ürününüz buzlanma yapmaz ve kıvamını her zaman korur.

Buzdolabı poşetinin bir diğer kullanım alanı ise bir şeyleri ezmektir. Örneğin bisküvi, çikolata, şeker, kurabiye gibi malzemeleri parçalamak için buzdolabı poşetine koyabilir sonrasında üzerine sert bir cisimle vurabilirsiniz. Bu sayede etrafı kirletmeden ürünleri parçalayabilirsiniz.

Eldivene ihtiyacınız olduğu zaman buzdolabı poşetini kullanabilirsiniz. Buzdolabı poşetini elinize takarak hızlı bir şekilde işinizi halledebilirsiniz.
Buzdolabı poşetini bir şeyleri birbirine karıştırmak için kullanabilirsiniz. Örneğin et ve tavuk gibi ürünleri marine etmeniz gerekir ise bir buzdolabı poşetinin içine koyup üzerine sosları dökerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu işlem sayesinde piknik yaparken bile bir kaba ihtiyacınız olmadan ürünlerinizi marine edebilirsiniz.

Özellikle çalışan bir insansanız yemeklerinizi buzdolabı poşetlerine koyup buzluğa atarak muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede yemekleriniz ilk günkü tazeliğini koruyarak yemeye hazır bir şekilde sizi bekleyecektir.

Buzdolabı poşetlerini evinizde, iş yerinizde, okulunuzda, piknikte ve de gittiğiniz her yerde bu poşetleri kullanabilirsiniz. Bizler bu buzdolabı poşetlerini farklı boyutlarda ve farklı modellerde üreterek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Firmamız bu alanda kendini geliştirmeyi başarmıştır. Dünden bugüne büyümeye devam eden firmamız oldukça kaliteli ürünler tedarik ederek adını duyurmayı başarmaktadır. Deneyimli çalışanlarımızla birlikte sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Buzdolabı Poşeti Türleri

Bizler iki farklı modelde buzdolabı poşetleri tedarik ediyoruz . Bunlar, klasik buzdolabı poşeti ve kilitli buzdolabı poşeti.
Normal buzdolabı poşeti, en yaygın olan buzdolabı poşetidir. Bu buzdolabı poşetleri sayesinde istediğiniz ürünleri saklayabilir ve de taşıyabilirsiniz. Bu buzdolabı poşetleri sayesinde ürünleriniz tozdan ve nemden uzak kalırlar. En önemlisi isi bu poşetler çok hijyeniktir. El değmeden üretilen bu poşetler hem sizler açısından hem de yiyecekleriniz için oldukça güvenli bir alan sağlamaktadır.

Kilitli buzdolabı poşetleri ise daha yeni bir üründür. Bu buzdolabı poşetinin ağzını bağlamanıza gerek yoktur. Ürün kendinden kilitli bir yapıya sahiptir. Bu kilit sayesinde ürünleriniz hava almadan poşette kalabilirler. Bu buzdolabı poşeti türü oldukça kullanışlıdır.

Toptan buzdolabı poşeti alımlarınızda özel indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.