Sıvı Arap Sabunu 1 Kg resmi
Göz at

Sıvı Arap Sabunu 1 Kg

54,38 TL + KDV 65,26 TL (KDV Dahil)
Ajax Fabuloso Yüzey Temizleme Lavanta 2 Litre resmi
Göz at

Ajax Fabuloso Yüzey Temizleme Lavanta 2 Litre

181,25 TL + KDV 217,50 TL (KDV Dahil)
Marc Yüzey Temizleyici 2,5 Litre resmi
Göz at

Marc Yüzey Temizleyici 2,5 Litre

94,25 TL + KDV 113,10 TL (KDV Dahil)
Pronto Ahşap Temizleyici 300 ml resmi
Göz at

Pronto Ahşap Temizleyici 300 ml

123,25 TL + KDV 147,90 TL (KDV Dahil)
Pronto Ahşap Temizleyici 750 ml resmi
Göz at

Pronto Ahşap Temizleyici 750 ml

106,58 TL + KDV 127,90 TL (KDV Dahil)
Oxy Std Parfümlü Yüzey Temizleyici Pembe 20 Kg resmi
Göz at

Oxy Std Parfümlü Yüzey Temizleyici Pembe 20 Kg

297,69 TL + KDV 357,23 TL (KDV Dahil)
Oxy Genel Yüzey Temizleyici Beyaz Sabun 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Genel Yüzey Temizleyici Beyaz Sabun 5 Kg

140,75 TL + KDV 168,90 TL (KDV Dahil)
Mr. Oxy Ahşap Temizleyici 1 Kg resmi
Göz at

Mr. Oxy Ahşap Temizleyici 1 Kg

37,61 TL + KDV 45,13 TL (KDV Dahil)
Oxy Ahşap Temizleyici 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Ahşap Temizleyici 5 Kg

152,40 TL + KDV 182,88 TL (KDV Dahil)
Mr. Oxy Camsil 750 ml resmi
Göz at

Mr. Oxy Camsil 750 ml

26,94 TL + KDV 32,33 TL (KDV Dahil)
Oxy Cam Temizleme Maddesi 20Kg 100718
Göz at

Oxy Cam Temizleme Maddesi 20 Kg

311,46 TL + KDV 373,75 TL (KDV Dahil)
Oxy Cam Temizleme Maddesi 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Cam Temizleme Maddesi 5 Kg

80,46 TL + KDV 96,55 TL (KDV Dahil)
Oxy Sıvı Arap Sabunu 5 Kg resmi
Göz at

Oxy Sıvı Arap Sabunu 5 Kg

298,17 TL + KDV 357,80 TL (KDV Dahil)
Cif Jel Tüm Yüzeyler İçin 750 ml resmi
Göz at

Cif Jel Tüm Yüzeyler İçin 750 ml

62,47 TL + KDV 74,96 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Pink Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Pink Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg

140,88 TL + KDV 169,06 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Mobily Ahşap Temizleme Maddesi 5 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Mobily Ahşap Temizleme Maddesi 5 Kg

192,52 TL + KDV 231,02 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Turkuaz Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Turkuaz Yüzey Temizleme Maddesi 5 Kg

187,02 TL + KDV 224,42 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Cam Temizleme Maddesi 750 ml resmi
Göz at

Prohijyen Cam Temizleme Maddesi 750 ml

38,31 TL + KDV 45,97 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Cam Temizleme Maddesi 5 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Cam Temizleme Maddesi 5 Kg

139,07 TL + KDV 166,88 TL (KDV Dahil)
Prohijyen Pink Yüzey Temizleme Maddesi 20 Kg resmi
Göz at

Prohijyen Pink Yüzey Temizleme Maddesi 20 Kg

494,60 TL + KDV 593,52 TL (KDV Dahil)
Proson Yüzey Temizleyici 20 Kg resmi
Göz at

Proson Yüzey Temizleyici 20 Kg

274,67 TL + KDV 329,60 TL (KDV Dahil)
Proson Yüzey Temizleyici 5 Kg resmi
Göz at

Proson Yüzey Temizleyici 5 Kg

70,77 TL + KDV 84,92 TL (KDV Dahil)

Çalışma alanları, çok sayıda insanın saatlerce bir arada vakit geçirdiği mekanlardır. Bu nedenle genel ofis temizliği konusunda son derece titiz olmak gerekir. Aksi takdirde ofis içerisinde ortaya çıkabilecek küçük bir sağlık sorunu bile kısa sürede çalışanların büyük bir kısmının etkilenmesine neden olabilir. Bu noktada ofis temizlik maddeleri, çalışanlar için ideal olan ofis hijyenini sağlamanızı kolaylaştırır.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta da ofis temizliğinin çalışanlar üzerindeki ruhsal etkisidir. Genel ofis temizliği konusunda hassas olan bir iş yerinde çalışanların motivasyonu ve verimliliği çok daha yüksektir. Kirli ve dağınık bir ofis, çalışanların motivasyonunu olumsuz etkileyecektir. Böylesi bir ofiste çalışanların işlerini sağlıklı ve üretken bir şekilde yapmalarını engelleyebilecek çok sayıda faktör vardır.

Genel ofis temizliği konusunda yeterince hassas olmamak ofis içerisinde çeşitli kokuların yayılmasına, toz birikmesine ve ortamın havasız kalmasına neden olabilir. Bu nedenle sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak adına ofis için temizlik maddeleri kullanarak çalışma alanlarının yüksek hijyen standartlarına sahip olmasına dikkat etmek gerekir.

Ofis Temizlik Malzemeleri Nelerdir?

Genel ofis temizliği için kullanılabilecek malzemeler; ofis türüne uygun olarak seçilmelidir. Örneğin; yiyecek ve içeceklerle iç içe olunan cafe ve restoran gibi ortamlarda kullanacağınız ofis temizlik maddeleri, bu tür gıda ürünlerine zarar verecek içeriğe sahip olmamalıdır. Aksi takdirde yiyecek ve içeceklerin lezzetinde değişimler olabileceği gibi temizlik ürünlerinin kokusu konuklarınızın rahatsız olmasına da neden olabilir.

Ofis ortamına uygun temizlik malzemeleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bizsizeyeteriz olarak çok amaçlı temizlik kimyasallarından ahşap temizleyicilere, beyaz sabundan hijyenik jele kadar pek çok ürünü sizlere en yüksek kalitesi ile sunmaktayız. Dilerseniz toptan ofis temizlik maddeleri alışverişi yapmak için sayfamızdaki ürünleri sipariş listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca tekil ihtiyaçlarınız için perakende alışveriş de yapabilirsiniz.

Ofis Temizlik Malzemeleri Listesi

Perakende ve toptan ofis temizlik maddeleri listesi hazırlıyorsanız listenize ekleyeceğiniz ürünleri ofis ortamına uygun olarak seçmelisiniz. Ofis temizlik maddeleri içeriklerine göre farklı işlevler için kullanılabilir. Böylece çalışanlarınız için çok daha verimli, müşterileriniz ve konuklarınız içinse çok daha keyifli çalışma alanları yaratabilirsiniz. Genel ofis temizliği için yararlanabileceğiniz malzemelerden bazıları şunlardır:

  • Cam temizleyici: Cam yüzeyleri, aynaları ve diğer cam eşyaları temizlemek için cam temizleyici kullanabilirsiniz.
  • Temizleme solüsyonları: Genel ofis temizliği için kullanabileceğiniz çeşitli temizleme solüsyonları sayfamızda mevcuttur. Örneğin, genel temizlik için çok amaçlı temizleyiciler, yağ lekeleri, kalıp ve küf sorunları veya zemin temizliği için farklı ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Sabun çeşitleri: Arap sabunu, beyaz sabun gibi sabun çeşitlerimizden sipariş ederek ofislerinizde çok daha steril bir ortam yaratabilirsiniz.
  • Ahşap temizleyici: Ofislerinizdeki ahşap yüzeylerin dokusunda deformasyona neden olmadan temizlik yapabilmek için ahşap temizleyici modellerinden yararlanabilirsiniz.
  • Hijyenik jel: Ofis mobilyaları üzerindeki mikrop ve bakterileri önlemek için genel ofis temizliği işlemlerinde hijyenik jel kullanabilirsiniz.
  • Sinek ve böcek ilaçları: Ofislerinizde ortaya çıkabilecek haşeratın önüne geçmek için sinek ve böcek ilaçları kullanabilir, böylece çok daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Bizsizeyeteriz adresinde genel ofis temizliği için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünler sizlere sunulur. Daha sağlıklı ve steril ofisler yaratmak için hemen sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. En güvenilir üreticilere ait ürünlerimizle perakende veya toptan ofis temizlik maddeleri alışverişi yapmanız mümkündür. Toptan alışveriş seçeneği ile ürünlerimize çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Toptan Ofis Temizlik Malzemeleri Alışverişi

Eğer genel ofis temizliği için ofis temizlik maddeleri satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle toptan alışveriş yapmayı seçenekleriniz arasına eklemelisiniz. Çünkü toptan ofis temizlik maddeleri alışverişi, perakende alışverişe kıyasla çok daha avantajlıdır. Her şeyden önce işletmelerin; çalışma alanlarını hijyenik ve temiz tutmak için düzenli olarak temizlik malzemeleri satın almaya ihtiyacı vardır. Ürünleri sürekli teker teker almak yerine büyük miktarda alışveriş yapmak daha avantajlı olabilir. Toptan ofis temizlik maddeleri alışverişi ile sağlayabileceğiniz avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Daha düşük maliyetler: Toptan alışveriş, malzemeleri daha düşük bir fiyata almanızı sağlar.
  • Daha az zaman kaybı: İhtiyacınız olabilecek malzemeleri toptan satın almak işletmenizin zamanını ve kaynaklarını korur.
  • Stok yeterliliği: Toptan alışveriş, ofis temizlik malzemelerinin stok seviyelerini daha iyi yönetmenize yardımcı olabilir. Büyük miktarlarda satın aldığınızda, her zaman malzemelerin stokta olduğundan emin olursunuz ve ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz.
  • Çeşitlilik: Toptan alışveriş, çeşitli ofis temizlik malzemeleri seçeneklerinden yararlanmanızı sağlar. Böylece, işletmeniz için en uygun malzemeleri seçebilirsiniz.

Toptan ofis temizlik maddeleri alışverişi yapmak hem işletmeniz için hem de bütçeniz için birçok avantaj sağlar. Siz de hemen genel ofis temizliği için ürünlerimiz arasında seçtiklerinizi toptan sipariş edebilirsiniz. Bizsizeyeteriz olarak kurumsal müşterilerimize çok daha fazla ürünü aynı anda, daha uygun fiyatlarla satın alma fırsatı sunmaktayız. Bu avantajlardan yararlanmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Genel Ofis Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hijyenik ve sağlıklı ofisler için kaliteli ofis temizlik maddeleri ile düzenli olarak temizlik işlemlerinin yapılmasına özen gösterilmelidir. Bu nedenle işletmelerin ofis temizliğine belli bir zaman ve bütçe ayırması gerekir.

Ofis Temizlik Malzemeleri Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Siparişinizi oluşturmanızın ardından en kısa sürede ürünlerinizi teslim etmek üzere hazırlıyor ve kargoya veriyoruz.

Toptan Ofis Temizlik Maddeleri Alışverişinde İndirim Yapıyor Musunuz?

Evet. Kurumsal müşterilerimize toptan ofis temizlik maddeleri alışverişlerinde özel fiyatlar sunmaktayız.