Fiyat Aralığı
Marka

Tuvalet kağıdı, kişisel temizlik ve hijyen sağlamak için en çok kullanılan temizlik malzemelerinden biridir. Aynı zamanda banyo ve tuvaletlerin hijyeninin sağlaması açısından da mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Tuvalet kağıdı çeşitleri içerisinde, özellikle insan trafiğinin yüksek olduğu mekanlarda, içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitleri en iyi ve sağlıklı seçimdir.

Dispenser adı verilen kapalı kutu şeklindeki özel aparatlarla kullanılan bu ürünler, tek kullanımlık tuvalet kağıdı kullanmayı en iyi şekilde sağlar. Piyasada satışa sunulun diğer tuvalet kağıdı çeşitleri, kullanım esnasında tuvalet kağıdı rulosunun diğer yapraklarına değmeyi kolaylaştırır. Bu nedenle kalabalık insan topluluklarının olduğu yerlerde, bakterilerin ve virüslerin ortama yayılmasını mümkün kılar. Sonuç olarak içten çekmeli tuvalet kağıtları sayesinde bu olumsuz temaslar da önlenmiş olur.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Nedir?

İçten çekmeli tuvalet kağıdı olarak tanımlanan bu temizlik ürünleri, dispenserlerine uygun ebatlarda ve özelliklerde üretilir. Tek, çift ve üç katlı olan bu ürünler, rulo şeklinde tasarlanmıştır. Sitemizde bu kategori altında satışa sunduğumuz içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitlerini, en ekonomik fiyatlarla online olarak hemen satın alabilirsiniz.

%100 selülozdan oluşan yapısı ile içten çekmeli tuvalet kağıtları doğa dostudur. Diğer tuvalet kağıtlarından farklı olarak dıştan değil, içten çekerek yapraklarına ulaşır. İçten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitleri için üretilen dispenserler ise manuel ya da otomatik olarak tasarlanır. Otomatik olan dispenserin önünde yer alan özel sensörü sayesinde, tuvalet kağıdı yaprakları kendiliğinden dışarı çıkar. Bu sayede büyük kullanım kolaylığı sağlar.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

En dayanıklı ve sağlıklı hijyen ürünlerinden biri olan içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitleri mini, orta, büyük ve jumbo olarak sınıflandırılır. Genel olarak bu ürünler 6’lı ve 12’li rulolar şeklinde satın alınabilir. Kalabalık olan ortamlarda kullanımı tercih edilen içten çekmeli tuvalet kağıtlarının tek bir rulosu ise 165 m, 111 m ya da 207 m gibi benzeri şekilde olur. Markasına göre rulo uzunlukları farklılık gösterir.

Bu ürünlerin hepsi yapı olarak, suda kolay çözülen doğal selüloz içerir. Kağıt ürünlerinin geri dönüşümü sonucunda elde edilen ham maddesi ağaç lifleridir. Cildi asla tahriş etmeyen yapısı ile vücut için sağlıklı ürünlerdir. Suya atıldığı zaman eriyen bir yapıya sahip olan, içten çekmeli tuvalet kağıtları ile yaşama alanlarının hijyeni en üst düzeyde sağlanır. Bütününe el değmeden, tek yaprak olarak dispenserden alınması sayesinde, tuvaletlerde bakterilerin, virüslerin ve zararlı organizmaların dağılması önlenir.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bu kategori altında satışa sunulan içten çekmeli tuvalet kağıtları, bütçenize en uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Ürünlerin özelliklerine ve koli içerisinde yer alan rulo sayısına göre kendi içlerinde fiyat farklılıkları gösterir. Toptan içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitlerini ise daha hesaplı olarak almak mümkündür.

Sitemizde sıklıkla düzenlenen indirim kampanyaları ile içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitleri daha da ekonomik fiyatlarla sipariş edilebilir.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Her ortamda kullanıma uygun olan içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitleri, özellikle hijyen sağlanması açısında, kalabalık ortamlarda özellikle tercih edilen ürünlerdir. Dispenser aparatı ile kolay kullanım sağlayan içten çekmeli tuvalet kağıtlarının kullanıldığı alanlar ise şu şekilde sıralanır:

  • Ofisler
  • İş yerleri
  • Hastaneler
  • Oteller
  • Okullar
  • Alışveriş merkezleri
  • Kafeler
  • Restoranlar

İçten çekmeli tuvalet kağıdı dispenseri, duvara monte edilen pratik yapısı ile evlerde de kullanıma uygundur. Dispenserin ortasında bulunan ufak delikten alınan yapraklar, rulonun bütününe el değmesini ve dış ortamlardan etkilenmesinin önüne geçer. Uzun süreli hijyenik halde tuvalet kağıdı rulosu muhafaza edilir, istenmeyen ve sağlığa zararlı olan bakteri üretimleri önlenmiş olur.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Kullanmanın Avantajları

Yapısı gereğiyle içten çekmeli tuvalet kağıdı kullanmanın en büyük avantajı ekonomik olmasıdır. Diğer tuvalet kağıdı çeşitlerine nazaran bu ürünler israfın ve gereksiz yere tuvalet kağıdının fazla kullanılmasının önüne geçer. Fiyat olarak, en ekonomik olan ürünlerdir. Bunlara bağlı olarak özellikle insan akışının fazla olduğu kalabalık ortamlarda kullanılması, standart tuvalet kağıtlarına göre her zaman daha avantajlı olur.

Dispenserle kullanılmak üzere tasarlanmış olması da içten çekmeli tuvalet kağıtlarını avantajlı kılan bir unsurdur. Bu sayede tuvalet kağıdının dış ortamla teması tamamen kesilmiş olur. Mikropların ve bakterilerin üremesinin önüne geçilir. İnsan sağlığı için en yararlı tuvalet kağıdı çeşidi içten çekmeli tuvalet kağıtlarıdır.

Diğer tuvalet kağıtlarına göre ebat olarak daha çok olduğundan dolayı, sık sık değiştirme sorunu ortadan kalkar. Bir rulosu diğer tuvalet kağıdı çeşitlerine göre ziyan edilmeden ve daha uzun süreli kullanılır. Rulosunun farklı uzunluklarda üretilmesi ise herkesin ihtiyaçlarına göre seçim yapmasını kolaylaştırır.

Ticari işletmelerin temizlik ürünlerinden tasarruf etmesine yardımcı olur. Fiyat olarak ve hijyenik açıdan en verimli sonuçların alındığı ürünlerdir. Sizler de hemen bu kategori altından içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitlerimizi inceleyebilir, sizin için en uygun olan ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıtları Tekli Olarak Satın Alınabilir mi?

Tekli olarak satışa sunulmamakta olup sadece çoklu olarak alınabilir.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Hijyenik midir?

Diğer tuvalet kağıdı çeşitlerine göre en hijyenik olan ürünlerdir.

İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı Dispenseri Nedir?

İçten çekmeli tuvalet kağıdının içinde konulmasını sağlayan kapalı kutu şeklinde olan bir aparattır. Özel anahtarı sayesinde açılıp içinde tuvalet kağıdı rulosu kolaylıkla yerleştirilir.