Tek Kullanımlık Kap ve Kapaklar

Filtre 0
124,00 TL + KDV
148,80 TL (KDV Dahil)
76,50 TL + KDV
91,80 TL (KDV Dahil)
990,00 TL + KDV
1.188,00 TL (KDV Dahil)
1.162,00 TL + KDV
1.394,40 TL (KDV Dahil)
1.154,25 TL + KDV
1.385,10 TL (KDV Dahil)
1.323,00 TL + KDV
1.587,60 TL (KDV Dahil)
91,80 TL + KDV
110,16 TL (KDV Dahil)
0,49 TL + KDV
0,59 TL (KDV Dahil)
165,00 TL + KDV
198,00 TL (KDV Dahil)
468,00 TL + KDV
561,60 TL (KDV Dahil)
468,00 TL + KDV
561,60 TL (KDV Dahil)
418,00 TL + KDV
501,60 TL (KDV Dahil)
495,00 TL + KDV
594,00 TL (KDV Dahil)
399,60 TL + KDV
479,52 TL (KDV Dahil)
234,00 TL + KDV
280,80 TL (KDV Dahil)
350,00 TL + KDV
420,00 TL (KDV Dahil)
190,00 TL + KDV
228,00 TL (KDV Dahil)
284,00 TL + KDV
340,80 TL (KDV Dahil)
360,00 TL + KDV
432,00 TL (KDV Dahil)
84,60 TL + KDV
101,52 TL (KDV Dahil)
108,00 TL + KDV
129,60 TL (KDV Dahil)
216,00 TL + KDV
259,20 TL (KDV Dahil)

Tek kullanımlık kap ve kapaklar, pratik ve hijyenik kullanım şekilleri sayesinde günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. En kullanışlı yemek kapları arasında tek kullanımlık kap ve kapakların bulunduğunu söylemek mümkündür. Birçok farklı tek kullanımlık kap ve kapak çeşidi bulunmaktadır. Kullanıcılar amaçlarına göre farklı yapılardaki ve ebatlardaki ürünleri tercih edebilmektedir. İsteklerinize hizmet eden ve uygun fiyatlı tek kullanımlık kap ve kapaklar satın alabilmek için Biz Size Yeteriz ürünlerimize göz atın!

Tek kullanımlık kap ve kapaklar gıda sektöründeki insanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanında gündelik hayatta her türlü yiyecek taşınırken tek kullanımlık kap ve kapaklar tercih edilmektedir. Birçok farklı alanda tercih edilme sebepleri kullanışlı, uygun fiyatlı, pratik, hijyenik ve hızlı kullanıma uygun olmalarıdır. Biz Size Yeteriz ise geniş ürün çeşitliliği ve düşük fiyatları ile alternatifleri arasından ön plana çıkmaktadır.

Tek Kullanımlık Kap ve Kapakların Faydaları

Tek kullanımlık kap ve kapaklar kullanıcıya birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar;

 • Kullanım kolaylığı,
 • Servisi sorunsuz ulaştırma,
 • Hızlı kullanıma uygunluk,
 • Hijyenik olma,
 • Uygun fiyatlara sahip olma,
 • Pratiklik olarak sıralanabilmektedir.

Bahsedilen avantajlara işletmenizde paket servisi yaparken veya gündelik hayatınızda yemek taşırken ulaşabilirsiniz. Bunun için tek kullanımlık kap ve kapak modellerini Biz Size Yeteriz sitemizden satın alabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Kap ve Kapak Çeşitleri

Tek kullanımlık kap ve kapaklar birçok farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitler arasında;

 • Karton gıda kapları,
 • Alüminyum gıda kapları,
 • Sızdırmaz kaplar,
 • Salata kaseleri,
 • Plastik kaseler,
 • Karton kutular bulunmaktadır.

Müşteriler taşımak istedikleri yiyeceklere uygun ürünleri tercih edebilmektedir.

Tek Kullanımlık Salata Kaseleri

Tek kullanımlık salata kaseleri, kapaklı olma özellikleri ile ürünlerin muhafaza edilmesini ve kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlamaktadır. Kare ve yayvan çeşitleri bulunmaktadır. Taşımak istediğiniz yiyeceğe göre istediğiniz şekle sahip tek kullanımlık salata kasesini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yiyecek miktarınıza uygun ürünü tercih edebilmeniz için tek kullanımlık salata kaselerinin farklı hacimlere sahip çeşitleri de bulunmaktadır.

Tek kullanımlık salata kaseleri işyerlerinde paket servisi yaparken çokça kullanılmaktadır. Ayrıca gündelik hayatta evde hazırlanmış salataların taşınabilmesine olanak tanımaktadır. Bu sayede kullanıcılara sağlıklı yiyecekler tüketebilme imkanı sağlamaktadır.

Plastik tek kullanımlık sızdırmaz kaplar, sıvı yiyeceklerin dökülme ihtimalini sızdırmazlık özelliği sayesinde ortadan kaldırır. Genellikle çorba, mantı, sulu yemek gibi yiyeceklerin taşınması için kullanılır. Ayrıca sızdırmaz kaplar, koku geçirmez özellikleri ile ürünlerin kokusunun dışarı verilmeden taşınmasına imkan tanır.

Tek Kullanımlık Alüminyum Kaplar

Tek kullanımlık alüminyum kaplar, ısıya dayanıklılıklarının yüksek olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı şekillere ve ebatlara sahip birçok tek kullanımlık alüminyum kap çeşidi bulunmaktadır. Genellikle sütlaç, künefe gibi tatlıların taşınması için tercih edilmektedirler. Ayrıca taşınılacak fazla miktardaki ürünler için alüminyum tepsi modelleri de Biz Size Yeteriz’de yer almaktadır. Baklava, su böreği gibi ürünler için alüminyum tepsiler kullanılarak yiyeceklerin pratik ve güvenilir bir şekilde taşınması sağlanabilmektedir.

Tek kullanımlık alüminyum kaplar ile birlikte kullanılmak için alüminyum kapaklar da bulunmaktadır. Örneğin alüminyum kabınıza uygun alüminyum kapak satın alabilirsiniz. Bu sayede kabınıza koyacağınız yiyecek daha iyi muhafaza edilir ve daha yavaş soğur. Alüminyum kaplara kapağınızı yerleştirdikten sonra kap üzerindeki katlama yerlerinden kapağı sıkıştırabilirsiniz. Kapağı sıkıştırmak ürünlerinizin daha güvenli taşınmasını sağlar.

Alüminyum kapaklar düzgün bir şekilde kapatıldıklarında dökülme ve sızdırma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Sıvı yiyeceklerinizin taşınmasında alüminyum kap ve kapakları birlikte tercih edebilirsiniz. Özellikle çorba taşımak için alüminyum kap ve kapakları kullanarak ısıya dayanıklılıklarının yüksek olması sayesinde çorbanızın geç soğumasını sağlayabilirsiniz.

Plastik Kaseler

Plastik kaseler, ısıya dayanıklı olmadıkları için soğuk yiyecekler ile kullanılabilmektedir. Oldukça hafif yapıları sayesinde pratik kullanım imkanı sağlanabilmektedir. Genellikle dondurma gibi soğuk yiyeceklerin paketlemesinde kullanılmaktadırlar. Ayrıca tek kullanımlık salata kaselerinin yanında salata sos kapları olarak tercih edilmektedirler. Uygun fiyatları ile öne çıkmaktadırlar.

Karton Gıda Kapları

Karton gıda kapları, hem soğuk hem de sıcak her çeşit yiyeceğin taşınmasında kullanabilmektedir. Farklı yiyecek çeşitleri ile kullanabilme özellikleri ile öne çıkmaktadırlar. Genellikle çorba veya suluk yemek gibi yiyeceklerin paketlenmesinde kullanılmaktadırlar.

Tüm tek kullanımlık kap ve kapaklar toptan alımlarda indirimli fiyatları ile kategorimizde. Hemen bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tek Kullanımlık Kaplar ile Her Ürün Taşınabilir mi?

Evet, ürüne uygun tek kullanımlık kap tercih edilerek her çeşit yiyecek taşınabilir. Tek kullanımlık kapların her ürüne uygun çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin, kapaklı çorba kaseleri ile çorbalarınızı ve sulu yemeklerinizi taşıyabilirsiniz. Ayrıca sızdırmaz salata kaselerini sulu salatalarınız için kullanabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Kap ve Kapaklar Hijyenik midir?

Evet, tek kullanımlık kap ve kapaklar kullan at ürünler oldukları için fazlasıyla hijyeniktir. Kirlendiklerinde direkt çöpe atıldıklarından mikrop barındırma veya temizlikte sorun yaşama ihtimallerini ortadan kaldırırlar.

Tek Kullanımlık Kap ve Kapaklar Sağlık için Zararlı mıdır?

Hayır, tek kullanımlık kap ve kapaklar düzgün kullanıldığı taktirde sağlığınıza zarar vermez. Ancak tercih ettiğiniz kap ve kapakları, üretildiği maddeye uygun olmayan yiyecekleri taşımak için kullanırsanız sağlığınıza zarar verebilmeniz mümkündür. Örneğin, plastik eriyebilen ve eridiğinde kanserojen özellik gösterebilen bir madde olduğu için plastik kaseler sıcak yiyecekler ile kullanılmamalıdır.