3M Yer Pedi Kırmızı 43 cm


269,16 TL

• Kırmızı renktedir. • 43 cm’dir. • Orta sert zeminler için uygundur. • Islak ve kuru kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Kırmızı 43 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Kırmızı 43 Cm cila yapmaya yardımcıdır. Nemli durumda kullanırsanız temizlik yapmanızı sağlar. Kuru halde kullanımda ise cila yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca ürün oldukça kullanışlı bir peddir. Hastanelerde, ofislerde ve kalabalık ortamlarda kullanıma uygun bir üründür. Evlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Fakat evlerde kullanılacak ürün daha küçük boylarda olmalıdır. Çünkü kullanım alanına ve makineye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca ürünün renkleri de farklılık göstermektedir. Her rengi kendi içerisinde farklı bir işlev için kullanılabilir. Bunlara dikkat etmeniz gerekir. Kullanacağınız yere göre almanız ve ne amaçla kullanacaksanız ona göre almanızı tavsiye edilmektedir. Ayrıca yer pedi cila teli olarak kullanılmaz. Cila teli ürün olarak bunlardan daha farklı bir ürün niteliğindedir.


Yer pedi
ile cila telinin kullanım alanları birbirinden farklıdır. Ürünü kullanmak istediğiniz makinelerin boyutlarına göre tercih edebilirsiniz. Kırmızı yer pedi genel olarak hafif lekeler için tasarlanmıştır. Günlük temizliklerde, siyah lekeli yerlerde, sürtünme izlerini kolaylıkla temizler.  Pedlerin kullanım alanları renklerine göre farklıdır. Böylece sizlerinde ihtiyacınız doğrultusunda almanız gerekir. Ayrıca internet üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Yorumları ve puanlamalara bakarak tercihinizi yapabilir ve sipariş edebilirsiniz. Ürünün elinize ulaşma süreci de bir ve beş gün içerisinde mümkündür. Bu şekilde sizlere lazım olan ürünü internet üzerinden sipariş edebilir ve kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce kullanma talimatını okumanız sizlere fayda sağlar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir