Çöp Şiş 25 cm 100'lü resmi
15%
Göz at

Çöp Şiş 25 cm 100'lü

21,00 TL + KDV 17,85 TL + KDV 21,42 TL (KDV Dahil)
Çöp Şiş 15 cm 100'lü resmi
15%
Göz at

Çöp Şiş 15 cm 100'lü

10,50 TL + KDV 8,92 TL + KDV 10,71 TL (KDV Dahil)

Tek Kullanımlık Çöp Şişler

Çöp şişler tek kullanımlık kullan at ürünler arasında tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Özellikle kullan at ürünler plastik, tahta, karton ve kâğıt gibi maddelerden yapıldığı için tercih edildiğinde pratikliğin yanı sıra çevreye de zarar vermediğinden son zamanlarda oldukça çok tercih edilen ürünlerdendir.

Kullan at ürünler kullanıldığı alanlara göre çeşitlilik göstermektedir. Tek kullanımlık olan çöp şişler daha çok evlerin mutfaklarında, piknik alanlarında mangal yaparken, işyerlerinin mutfaklarında yerini almaktadır. Bu tip alanlarda pratik olması ve hijyenin sağlanması açısından daha çok kullan at ürünler tercih edilmektedir. Kişi sayısı fazla olduğunda bu ürünler bizi bulaşık yıkamaktan da kurtarır. Böylece zaman tasarrufu sağlamamıza yardım etmiş olur.

Bu ürünler; hem sağlıklı, hem pratik, hem de doğada çözülebilir ürünler olması sebebiyle doğa dostudur. Kullan at ürünlerinden biride mutfaklarımızda sıkça kullandığımız çöp şişlerdir. Bu ürün 15 ve 25 santimetre uzunluğunda tek kullanımlık tahta çöp şişlerdir.

Çöp Şişler Nerelerde Kullanılır?

Kullan at ya da tek kullanımlık dediğimiz pek çok ürün hayatımızı kolaylaştırmakta ve salgın döneminde tek kullanımlık kişiye özel olmaları nedeniyle de oldukça talep görmekte olan ürünlerdir. Bu ürünlerden birisi de kullan at olan çöp şişlerdir.

Peki, çöp şişler nerelerde kullanılır?

Aslında kullanıldığı farklı alanlar olsa da en çok kullanıldığı alanlar:

  • Geleneksel lezzetlerimizden olan tavuk şiş, çöp şiş, et şiş, ızgara yapımında kullanılmaktadır. Bir de minik kek, lokma, ufak doğranmış meyve, kurabiye veya şekerlemeleri de çöp şiş çubuğa geçirilerek sunum yapılabilmektedir.
  • En çok doğum günü partilerinde pastanın üstüne güzel ve şık bir görünüm kazandırmak amacıyla çöp şişler kullanılmaktadır. Ayrıca doğum günlerinde pek çok değişik süsleri üzerine yapıştırmak suretiyle ilginç ve şık bir aksesuar olarak da kullanabilmektedir. Veya çocukların ellerine çöp şiş uçlarına yumuşak şekerlemeler yerleştirilip verilerek kullanımları sağlanabilmektedir.
  • Çöp şişler ortadan ikiye bölünüp uçları sivrileştirilerek kürdanın bulunmadığı yerlerde tek lokmalık biçiminde hazırlanan; zeytin, küpler halinde kesilmiş peynir, salam, kanepe gibi yiyeceklere batırılarak alınmalarını kolaylaştırmayı sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Özel günlerde çöp şişlerden aynı şekilde tatlı servislerinde de yararlanılmaktadır.
  • Şehrin kalabalığından uzak, dere kenarında veya bir orman içinde büyük bir ağaç gölgesinde yapılacak bir pikniğin keyfi tabii ki hiçbir şeye değişilemez. Fakat piknik keyfinin kaçıp bozulmaması için piknik hazırlıklarını doğru yapmaya elbette özen göstermeliyiz. Eğer pikniğimizi mangal yapmak üzere organize etmişsek sucuk, köfte, et ve tavuk şişlerimiz için olmazsa olmaz ürünümüz çöp şişlerdir. Bu nedenle piknik setimize mangal için öncellikle çöp şişlerimizi yerleştirmeyi unutmamalıyız.
  • Maskelerinizi artık kendiniz yapabilirsiniz. Çöp şişlerin farklı amaçlar için kullanıldığı alanlardan biridir. Kartondan dilediğiniz şekli verip kestiğiniz maskenizi çöp şişin ucuna yapıştırarak yüz maskenizi yapabilirsiniz.

Çöp Şişler Mangalda Yanar Mı?

Kullan at ürünlerden olan çöp şişler özel olarak ısıya dayanıklı şekilde üretilmektedir. Çünkü gerçek kullanım amaçları tavuk şiş, et şiş, köfte ve sucuk pişirmektir. Peki, çöp şişler mangalda yanar mı? Genellikle ısıya dayanıklı ürünlerdir. Mangalda yanmazlar. Ama isterseniz şiş yapacağınız tahta çöplerin fazla yanmasını engellemek için çöplerinizi 2-3 saat suda beklettikten sonra kullanabilirsiniz.