Tork Hareketli Havlu Advanced 150 m 6'lı Rulo


1.618,76 TL

• Çift katlıdır. • Rulo genişliği 21 cm, rulo uzunluğu 150 m’dir. • 1 kolide 6 rulo, toplamda 900 m kağıt içerir. • 100196 ve 100197 kodlu Tork Matic Hareketli Havlu Dispenserleri ile uyumludur.

Kağıt El Havlularımızın zarif kabartmalı görünümü ve yumuşak hissi sayesinde misafirlerde kalıcı bir izlenim bırakın. Bu gelişmiş kalite el havluları yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve verimli el kurutma için son derece emicidir.


Tork Hareketli Havlu Advanced 150 m 6'lı Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork hareketli havlu advanced 150 m 6’lı rulo dayanıklı ve oldukça kullanışlı olan rulo kâğıt havlu modelleri arasında öne çıkmaktadır. Kullanıcılarını pratikliği ve ekonomikliği ile memnun eden ürün ambalajında 6 adet rulo yer almaktadır. Her bir rulo tam olarak 150 metre uzunluğa sahiptir.


Bu hareketli havlu dayanıklılığı ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Z katlı havlu ve sensörlü rulo havlu gibi pek çok ürün çeşidini müşterilerine sunan marka, rulo kâğıt konusunda da aynı kaliteyi göstermektedir.


Her ürün 21 cm genişliğe sahiptir. 2 katlı olan ürünün emiş gücü oldukça yüksek olmakla beraber üretiminde sağlığa zararlı kimyasallar tercih edilmemektedir. Üstün kalite özelliklerinden asla şaşmayan üstün emiş özellikleri sayesinde birkaç yaprağa birden ihtiyaç duyulmadan istenilen kuruluk sağlanmış oluyor. Bu sayede hem cildiniz hem de bütçeniz memnun oluyor.


Sağlık yönünden uyulması gereken standartlar göz önünde bulundurularak üretilen rulo havlu, cilt ve besin maddesi temasında kesinlikle zararlı etkilere neden olmuyor. Güvenle ailenizde, ofisinizde, iş yerlerinizde ve arkadaşlarınız arasında tercih edebileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkıyor.


Temizlik konusundaki en büyük yardımcınız, yüzey temizleme ve kurulama, el ve yüz kurulaması konularında cildinize ve etrafa asla zarar vermiyor. Gerekli temizliği kısa sürede ve pratik bir şekilde sağlayarak kullanıcılarını memnun etme prensibinden şaşmıyor.


Hareketli havlu makinesi
ve diğer hareketli kâğıt havlu çeşitleri için Tork markasını güvenle tercih edebilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir