Bardak Altı Peçete Dantel Kağıt 9 cm 500'lü resmi Bardak Altı Peçete Dantel Kağıt 9 cm 500'lü resmi
15%
Göz at

Bardak Altı Peçete Dantel Kağıt 9 cm 500'lü

81,60 TL + KDV 69,36 TL + KDV 83,23 TL (KDV Dahil)

Bardak Altlıkları Çeşitleri

Renk renk, desen desen çeşitleri olan bardak altlıkları, son zamanlarda birçok evde veya lokantalarda karşınıza gelebilir. Bundan 5 yıl öncesinde fincanların kendi altlıkları varken artık farklı altlıklar kullanılabiliyor. Bu sayede bardaklar aynı olsa da farklı ve yeni görüntüler elde edilebiliyor. Üstelik bardak altlıklarının fiyatları da oldukça düşük. Bu yüzden herkesin alması da kolaylaşıyor.
Her bardağa uygun geliştirilebilen bardak altlıkları, aslında masaların kirlenmemesi için geliştirildi. Ancak bir süre sonra olay yenilik arayanların eline geçti. Hem masalar kirlenmiyor hem de harika görüntüler ortaya çıkıyor. Bardağın renginde ve deseninde özel olarak da bardak altlığı tasarlayabiliyorsunuz. Bunların tahta olanları, cam olanları veya plastik olanları da bulunuyor. Bu sayede istediğiniz bardağa uygun altlık seçmeniz kolaylaşıyor.

Plastik bardak altlıkları diğerlerine göre çok daha ucuz oluyor ve desenleri de daha farklı olabiliyor. Özellikle plastiklerde farklı farklı renk cümbüşleri elde ediliyor. Bunların yıkanması zor olduğu için ve yıpratabildiği için çoğunlukla üzerleri silinerek yerine koyuluyor. Tahta modeller ise hem daha sağlıklı hem de herhangi bir yıkanma problemi de oluşturmuyor. Ancak tahta modellerde plastikler kadar renkler canlı durmayabilir.

Hasır Bardak Altlıkları

Bardak altlıklarını çok seviyoruz ama hasır bardak altlıklarını daha fazla seviyoruz. Hasır detayların eve oldukça farklı bir hava katıyor ve adeta lüks içerisindeymişsiniz gibi hissettiriyor. Kimi zaman yakınlarımızın fotoğraflarında hasır detaydan saksılar, sandaletler, şapkalar görebiliriz. Ev dekoruna oldukça uyan hasırlardan çeşitli kutular yapılıyor ve evin değişik yerlerine yerleştiriliyor.

Peki hasır bardak altlığını nasıl kullanabiliriz?

Hasır bardak altlıkları evinizin veya ofisinizde, ofis masalarınızda güzel bir köşesinde küçük kaktüs saksılarının altına girebilir, yine güzel bardaklarınız varsa ev içerisinde dekor olarak kullanılabilir. Ancak çoğunluk çay içerken, kahve içerken bardağın altına bu hasır bardak altlıklarını yerleştiriyor. Sonra çeşitli fotoğraflarla sosyal medyada çevreler büyüleniyor. Her eve ve ortama uyum sağlayabilen hasır bardak altlıkları hem uygun fiyatlı hem de her eve lazım. Sizler de havanızı değiştirmek istiyorsanız bu minik detaylardan faydalanabilirsiniz.


Kare ve Yuvarlak Bardak altlıkları

Kare bardak altlıkları ve yuvarlak bardak altlıkları sayesinde bardaklarınızı ilk günkü yeniliğiyle sunuma çıkarabilirsiniz. Kare bardak altlıkları genellikle iş yerlerinde daha resmi bir ortamda kullanılabilir. Ancak üzerindeki desenler her şeyi değiştirebilir. Daha renkli, canlı çiçeklerden oluşan bir bardak altlığı iş yeri ortamlarına uymayacaktır. Bu yüzden kare bardak altlıklarınızı evde de sıklıkla kullanabilirsiniz.
Eğer bir kafeniz varsa müşterilerinizi memnun etmek için de oldukça etkili bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü kafeler farklı oldukları zaman etraftan tutulmaya başlarlar. Burada herkeste olan detaylar yerine kendinize has detayları olan bardak altlıkları tercih edebilirsiniz. Bardak altlıkları üzerindeki desenler rahatlıkla istediğiniz bir görselle tasarlanabilmektedir. Bu sayede kendi istediğiniz görüntüyü altlığa çıkarabilirsiniz.
Yuvarlak bardak altlıkları kare olanlara göre karşımıza daha sık çıkar. Bunların da üzerine istenen görseller tasarlanabilmektedir. Eğer birisine hediye vermek isterseniz 6 bardak altlığı tasarlayarak gönderebilirsiniz. Bu tip hediyeler özellikle kadınların en beğendiği hediyeler arasına girmiştir. Evde küçük bir detayla büyük bir etki bırakmak sizin elinizde. Bardak altlığı deyip geçmeyin.