Refine

Sos Kabı ve Sup Kaseler

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Sup Kase 150 cc 2800'lü

Hacim:150 cc Koli İçeriği:2800 Adet

644,26 TL + KDV
+
-
-
+

Sup Kase 200 Cc 100'lü

Hacim: 200 cc Paket İçeriği: 100 Adet Koli İçeriği:2000 Adet
34,30 TL + KDV
+
-
-
+

Sup Kase Kapağı 100 Çap 2000'li

2000 adet Plastik kase
328,00 TL + KDV
+
-
-
+

Plastik Kase 250 Gr 100'lü

Paket İçeriği: 100 Adet Koli İçeriği:20 Paket
0,46 TL + KDV
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 100

Plastik Sos Kabı 30 cc 2700'lü

• 30 cc ölçüsündedir.  • Şeffaf görünümdedir.  • Pratik, kullanışlı ve kullan at bir üründür. • Koli içerisinde 2700 adet bulunmaktadır.
475,20 TL + KDV
+
-
-
+

Sos Kabı

Sos kabı, gıda sektöründe paket servis hizmeti veren birçok işletme tarafından tercih edilen ürünlerin arasında yer almaktadır. Hazır gıda üretim ve tüketim oranının son dönemlerde hızla artış göstermektedir. Tüketicilere ve işletmelere çok çeşitli avantajlar sağlamakta olan hazır gıda sektörü, paket servis ile ürün taşımacılığının çeşitli gıda sipariş uygulamalarıyla oldukça talep edilir hale gelmesi, ürün teslimatı aşamasında kullanılmakta olan ambalaj ürünlerine olan ilgiyi de artırmaktadır. Paket servis hizmeti yapan firmalar tarafından en çok talep edilen ambalaj ürünlerinden biride sos kaplarıdır. Hemen her çeşit içecek ve yiyecek için üretilen gıda ambalaj ürünleri tek kullanımlık özellikleri ve uygun fiyatlı olmalarıyla gıda sektörünün vazgeçilmezlerindendir.

Tek kullanımlık sos kapları genel olarak lokantalarda, çeşitli büfelerde, pastanelerde kullanılmakta olan pratik bir saklama kabı türüdür. Helva, acılı ezme veya haydari gibi katı kıvamlı sos ve atıştırmalıkların konulmasında kullanıldığı gibi, tulumba tatlısı, sarımsak sosu veya nar ekşisi gibi akışkan ve şerbetli soslarda da sıklıkla kullanılır. Tek kullanımlık sos kaplarının genel olarak kullanımı, içine koyulmuş olan sıvı ya da katı gıda maddelerinin dökülmesini, sızmasını ya da şeklinin bozulmasını engelleyip, sağlığa uygun biçimde müşteriye ulaşımını sağlayan kullanışlı taşıma ve saklama kaplarıdır.
Son zamanlarda tüketim alışkanlıkları özellikle salgın dönemiyle birlikte yeni bir yön almıştır. Yeni kazanılan alışkanlıklar taze, hızlı ve sağlıklı gıdaların ulaşılabileceği gıda işletmelerinin varlığını zorunlu hale getirirken, marka değerini ve müşteri memnuniyetini önemseyen işletmeler, siparişlerinin kusursuz olarak müşterilerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla doğaya zararı dokunmayan ve insan sağlığına zarar vermeyen taşınabilir ve sızdırmaz ambalaj ürünlerine yönelmek zorunda kalmışlardır.

Son zamanlarda sos kapları birçok işletmede kendine yer açmış olan plastik gıda ambalaj ürünleri arasında yer almaktadır. Genel olarak çiğ köfte satan işletmelerde sıkça karşılaşmakta olduğumuz sos kapları, sipariş aşamasında sosların herhangi bir sorunla karşılaşmadan taşınmasını ve dökülmeden ulaşacağı yere kadar götürülmesine imkân sağlamaktadır. Genellikle sipariş ile çalışan işletmeler sos kaplarını daha çok kullanmaktadır.

Sos Kaplarının Özelikleri

  • Sağlam yapıları sayesinde kolaylıkla ezilmez ve deforme olmazlar.
  • Kapaklı çeşitleri ile sosların dökülmesine engel olur ve kolayca taşınmasını sağlarlar.
  • Sızdırmaz yapıya sahip kapakları olduğu için sosların ulaşım sırasında herhangi bir sorun yaşamadan ulaştırılmasını sağlarlar.
  • Tek kullanımlık ürünler arasında yer aldıkları için kullanıldıktan sonra yıkamasına veya temizlenmesine gerek yoktur.

Saymış olduğumuz sos kaplarının özellikleri sayesinde birçok işletme tarafından tercih edilmektedirler.


Suplalar

Suplalar yemek masalarını hem dekoratif olarak şık gösteren hem de koruyan önemli sofra aksesuarlarından bir tanesidir. Genel olarak suplalardan bahsedilirken tabak altlığı olarak tanımlansa da servis yaparken doğrudan da kullanılabilmektedir. Genel olarak suplaların üretildiği ahşap, plastik, kâğıt gibi materyaller sayesinde oldukça fazla seçenek imkânı doğmaktadır. Suplalar tabaklarınızın altında yer aldıkları için masanızın daha düzenli ve temiz olmasını sağlarken, son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında tek kullanımlık kâğıt veya plastik malzemeden üretilmiş supla çeşitleri dikkat çekmektedir. Kişiye özel ve tek kullanımlık olmaları sebebiyle sağlık açısından özellikle restoran ve lokanta gibi işletmelerde suplalar oldukça çok tercih edilmektedir.