Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 Gr


44,88 TL
33,00 TL

• Arabica türü yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilir. • 100 gr ekonomik ambalaj içerisindedir. • Özel ambalajı sayesinde tazeliğini uzun süre korur. • Koli içi 25 paket bulunur.

Bu üründen kampanyalı olarak en fazla 1 adet sipariş verilebilir. Belirtilen adet üzerinde ki siparişlerin iptal edilmesi hakkı saklıdır.


En Çok Tüketilen Türk Kahvesi

Kuru Kahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr ürünleri pek çok iş yerine ve ev gibi ortamlarda anlarını vazgeçilmezi haline geliyor. Adeta en keyifli anlar da bizlere eşlik eden Türk kahvesi sahibi olduğu tadı ve kokusu ile birlikte pek çok kahve severlere hitap ediyor. Kültürümüzde büyük bir yeri bulunan kahve ülkemizde en çok tüketilen içeceklerin arasında yerini alıyor. Türk kahvesi vücuda enerji sağlarken aynı zamanda içerdiği kafeinden dolayı zihni açmayı sağlıyor. Kısa bir süre içerisinde etkisini gösteren Türk kahvesi hemen hemen 8 saat boyunca etki etmektedir. Kahve sahip olduğu doğal tadı ve beraberinde yumuşak yoğun tadı ile pek çok tadı bünyesinde barındırıyor.


Mehmet Efendi
Türk kahvesi sahip olduğu özellikleri ile hemen hemen herkesin gönlünde yer alır. Köpük ve telvelerin oluşan kahve yumuşak tadı ile damakta uzun süre kalmayı sağlar. Kolay köpürür olması sayesinde kahve uzun süre sıcak kalmayı başarır. Herhangi bir şekilde şekli bozulmadan oluşan köpükle birlikte diğer kahve türlerine göre daha uzun süren bir tat oluşturuyor. Sahip olduğu yoğun şurup tadıyla birlikte çeşitli lezzet tomurcuklarını da hafızaya aktarır. Sahip olduğu kokusu ve beraberinde özel olarak oluşan kokuyla birlikte diğer ülkelere oranla daha çok tercih edilmektedir. Üstelik diğer kahvelerden daha sağlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu özellikler ile birlikte sıklıkla içilse dahi herhangi bir şişlik oluşturulmaz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir