Fiyat Aralığı
Marka

Servis Peçeteler

Filtre 0

Yemek sonrasında hijyeni sağlamak için kullanılan servis peçete seçenekleri, genellikle dikdörtgen ya da kare şeklinde karşımıza çıkar. Kâğıttan ya da kumaştan üretilen bu temizlik ürünü, oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. Sadece hijyen için değil, yiyeceklerin dökülmesini önlemek amacıyla dizlere örtülmek suretiyle de kullanılmaktadır. Genellikle beyaz renkte olan bu ürünler, yumuşak yapılıdır ve bu nedenle cilde herhangi bir zarar vermez.

Servis peçeteler, günlük hayatta sıkça ihtiyaç duyulan ve kullanım alanı bulan hijyen ürünleridir. Pratik temizleme işlevi sayesinde günlük hayatın her alanında tercih edilir. Sıvıyı içine hapsetmesi, kolay ve hızlı temizlenebilir olması nedeniyle kullanımı rahattır. Hafif yapısı sayesinde her yere taşınabilen servis peçetelerinin katlanması da çok pratiktir. Özel günlerde ya da günlük olarak kullanılabilen bu ürünler, kalabalık ortamlarda hayat kurtarıcı bir rol oynar.

Servis Peçete Nedir?

Yemek yerken kullanılan servis peçete seçenekleri, hem günlük hayatta hem de özel günlerde aranan parçalardandır. Yumuşak dokulu olan bu temizlik ürünleri, suya ya da yemek kirlerine karşı oldukça dayanıklıdır. Yiyecek ve içecek lekelerini hızlı bir şekilde emen peçeteler, pratik temizlik yapma konusunda da yardımcı olur. Diğer yandan gerekli olan hijyen ortamını sağlayan bu peçetelerin pek çok çeşidi vardır. Garson peçete ve dispenser peçete, servis peçete çeşitleri arasında sayılmaktadır.

Servis peçeteler insan sağlığına uygun şekilde üretilir. Selülozdan yapılan bu temizlik ürünleri çeşitli testlerden geçer. İçerisinde boya ya da çeşitli kimyasal maddeler bulunmayan bu ürünler cilt sağlığına uygundur. Ayrıca çevre dostu olan bu peçeteler geri dönüşüme kazandırılabilir ve doğada hızlı bir şekilde yok olabilir. Hem çevre hem de insan sağlığı dostu olan bu ürün kişisel temizlikte kullanılan bir numaralı üründür.

Servis Peçete Kullanım Alanları

Servis peçete pratik kullanımıyla pek çok amaç için kullanılabilir. Hastayken, misafir ağırlarken, uzun yolda araçla seyahat ederken ya da yemek yerken tercih edilir. Kullanışlı olduğu için kriz anlarında oldukça yardımcıdır. Bunun yanı sıra hafif yapısı ve hızlı temizleme özelliğinden dolayı sıkça tercih edilen bu ürününün kullanım alanları şu şekildedir:

  • Ev
  • Hastane, sağlık merkezleri
  • Lokanta, kafe, restoran
  • Araba
  • İş yerleri
  • Okullar
  • Havaalanları
  • Seyahat otobüsleri ve uçaklar

Servis peçeteler, sadece kişisel temizlik değil, bardak, çatal, bıçak, kaşık, tabak, masa, sehpa ya da ayna gibi nesnelerin temizliği için de kullanılabilir. Bu tarz peçeteler herhangi bir iz bırakmadığı için suyu ya da lekeyi kolaylıkla temizler. Acil durumlarda da oldukça yardımcıdır. Kolay kullanımından dolayı hızlıca temizleme işlemi yapılabilir.

Günlük hayatta sıkça kullanılan bu temizlik ürünleri, özel günlerin de aranan parçalarından biridir. Misafir ağırlarken ya da özel günlerde şık ve temiz bir yemek sofrası için bu peçete seçenekleri tercih edilir. Diğer yandan servis peçeteler, genellikle kare biçimde üretilir. Fakat bazı modelleri standart kalıbının dışına çıkarak dikdörtgen şeklinde de olabilir. Bu şekilde olan ürünler de oldukça konforludur. El boyutuna uygun şekilde tasarlanır. Kalın yapısıyla ve dayanıklı olmasıyla suya karşı dayanıklı olduğu söylenebilir.

Toptan Servis Peçete Alışverişi

Servis peçeteler oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir. Ancak genel olarak fiyat aralığı peçetenin markasına, boyutuna ve peçete sayısına göre değişiklik gösterir. Komili, Komili Yuvam ve Solo gibi markaların ürünlerinin fiyatı oldukça uygundur. Bu ürünler, daha çok paketler halinde satışa sunulur ve her paket içerisinde yüz adet peçete bulunur. Oldukça dayanıklı ve kaliteli olan servis peçetelerin ebatları ise 30x30 cm ya da 33x33 cm şeklindedir. Kullanışlı, sağlam ve yumuşak yapılı olan bu peçeteler hem özel günlerde hem de günlük kullanıma uygundur.

Toptan servis peçete satın almak tekli almaktan daha hesaplıdır. Toptan peçete kolisinde, 24 adet paket bulunur ve bu sayede uzun süre kullanılabilir. Toptan servis peçeteler; kalabalık iş yerleri, okul kantinleri, lokantalar ya da hastaneler için tercih edilebilir. Oldukça hesaplı olan bu temizlik ürünlerini Biz Size Yeteriz web sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Cep dostu ve kaliteli ürünler arasından ihtiyacınıza ve isteğinize uygun olan ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Servis Peçete Fiyatları

Pek çok kullanım alanı olan servis peçetelerinin fiyatları ise her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Hem toptan hem de tekli paketleri oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Kiri ve suyu hızlı bir şekilde emen ve hijyen sağlayan bu ürünlerin cep dostu olduğu söylenebilir. Servis peçete fiyatları ürünün boyutuna, markasına, kalitesine, selüloz miktarına ve adet sayısına göre değişiklik göstermektedir. Dayanıklı yapısından dolayı uzun süre kullanılabilen peçeteler, aynı zamanda oldukça hesaplıdır.

Servis peçeteler, pek çok alanda kullanılabileceği için her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Genellikle tek kullanımlık olan peçetelerin fiyatları ise her cebe uygundur. En güncel ve hesaplı toptan peçete seçeneklerini öğrenmek için Biz Size Yeteriz ürünlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden hızlı ve kolay şekilde alışveriş yapmanız mümkün!

SSS
Toptan Servis Peçete Nasıl Satın Alabilirim?

Toptan servis peçeteleri web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. İstediğiniz servis peçeteyi toptan olarak sipariş verebilirsiniz.

Servis Peçetelerde Parfüm Var mı?

Hayır, yok. Bu ürünler sağlığa uygundur. Herhangi bir kimyasal madde yoktur.

Servis Peçetelerle Lavabo Temizlenebilir mi?

Evet temizlenebilir. Bu ürünler çok amaçlıdır.