Fiyat Aralığı
Marka

Kağıt Havlu Verici Aparatlar

Filtre 0
2.238,80 TL + KDV
2.686,56 TL (KDV Dahil)
2.884,40 TL + KDV
3.461,28 TL (KDV Dahil)
4.433,90 TL + KDV
5.320,68 TL (KDV Dahil)
4.764,42 TL + KDV
5.717,30 TL (KDV Dahil)

Kağıt havlu verici aparatlar, hayatımızı kolaylaştıran en pratik ürünlerin başında gelmektedir. Bu ürünler, kağıt havluları daha kolay kullanabilmek için tasarlanmıştır. Hastane, otel, alışveriş merkezi, iş yeri, fabrika gibi alanlarda kullanılabildiği gibi evlerde de kullanılabilmektedir. Banyoda, lavaboda, mutfakta veya ihtiyacınız olan herhangi bir yerde kullanabileceğiniz vazgeçilmez eşyalardandır.

 

Bu aparatlar, kağıt havlularınızı dolap ya da çekmece gibi yerlerde saklama derdinden sizi kurtarır. Etrafa saçılan ve hoş olmayan dağınık görüntülerden kurtulmak için en iyi seçimlerdir. Bulunduğu ortamın daha derli toplu ve düzgün görünmesini sağlar. Büyük miktarlardaki kağıt havlularınızı koyarak uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Böylece sizi uzun bir süre kağıt havlu alışverişinden kurtarır. Ayrıca zamandan da tasarruf sağlarsınız.

 

İş yerlerinde kullanımı, müşterilere kullanım konforu sağlar. Aynı zamanda bazı müşterilerin büyük miktarda havlu harcamasına veya havlunun tamamını izinsiz almasına da engel olur. Çünkü kağıt havlu verici aparatlar, tek kullanımlık kağıt havlu verir ve çoğu kilitli bir hazneye sahiptir. Böylece, hijyen başta olmak üzere birçok alanda kullanılarak hayatı kolaylaştıran kağıt havlular için ekonomik ve verimli bir yöntem sağlar.

 

Kağıt Havlu Verici Aparatlar Nelerdir?

Özel tasarımlara sahip olan kağıt havlu verici aparatların çeşitleri şöyle sıralanbilir:

 

 • Z katlı kağıt havlu dispenseri
 • Hareketli ve sensörlü dispenserler
 • İçten çekmeli kağıt havlu dispenseri
 • Plastik ve metal dispenserler
 • Farklı ihtiyaç ve tarza uygun dispenserler
 • Ev tipi fonksiyonel dispenserler
 • Büyük işyerleri için uzun süre kullanımı sağlayacak şekilde tasarlanmış büyük hacimli dispenserler

 

Kullanımı ve temizlenmesi kolay olan bu aparatların duvara monte edilebilen veya fazla alan kaplamaması için gömmeli şekilde kullanılabilen çeşitleri vardır. Sağlam malzemelerden üretilen bu aparatlar, uzun süre bozulmadan, paslanmadan, çatlayıp kırılmadan kullanılabilir.

 

Kağıt Havlu Dispenseri Nedir?

Kağıt havluların daha rahat ve zarar görmeden uzun süre kullanılması için üretilen aparatlar, “Dispenser” olarak adlandırılır. Her alana uygun farklı şekillerde ve boyutlarda çeşitli tasarımlara sahiptirler.

 

Dispenserler, kağıt havluların rulo şekillerine uygun olarak genelde yuvarlak şekilde yapılmaktadır. Ayrıca hazne içindeki miktarın görülebilmesi için genelde şeffaf tonlarda üretilirler. Kullanacağınız ortama uygun birçok farklı renk seçenekleriyle kullanışlı ve dekoratif çeşitleri mevcuttur. 

 

Kağıt Havlu Dispenseri Çeşitleri Nelerdir?

Kağıt havlu dispenseri, daha çok içten çekmeli olarak lavabolar için üretilmişlerdir. Bunun yanında farklı kağıt havlu çeşitlerine uygun olarak birçok çeşidi vardır. Kapalı hazneleri sayesinde kağıt havluların nem almadan daha hijyenik bir ortamda muhafaza edilmesini sağlarlar.

 

Duvara monte edilerek kullanılan kağıt havlu dispenserleri böylece birçok yerde alan kaplamadan kullanılırlar.

 

Kağıt Havlu Dispenseri Fiyatları

Kağıt havlu dispenseri fiyatları, aparatların özelliğine göre değişmektedir.  Her bir ürün, farklı kullanım alanları için üretilmiştir. Bu nedenle farklı özelliklere sahiptir. Fiyatlar; aparatın hacmine, kullanılan materyale ve aparatın otomatik veya manuel olarak kullanılmasına göre değişmektedir. 

 

İhtiyacınıza uygun olan farklı fiyat ve özelliklerdeki aparatları bizsizeyeteriz.com adresi üzerinden temin edebilirsiniz. Sitemizde bulunan her ürün kendi özelliği içinde en uygun fiyata sahiptir.

 

Bizsizeyeteriz ile Güvenli Kağıt Havlu Dispenseri Alışverişi

Kağıt havlu dispenserleri, kullanıcı dostu ürünlerdir. Bizsizeyeteriz olarak hayatınızı kolaylaştırmanız için size birçok seçenek sunuyoruz. Bunlardan biri de kağıt havlu aparatları kategorimizdeki ürünlerdir. Bu kategorideki ürünlerimiz; sürekli kırılan, bozulan ve paslanan klasik aparatlardan sizi kurtarır. Sitemizdeki tüm ürünlerin kalitesi test edilmiştir.

 

Kağıt Havlu Dispenseri Nasıl Doldurulur? Kullanımı Kolay mıdır?

Kağıt havlu dispenseri, biten havluları yenisiyle değiştirirken son derece pratik bir kullanım sağlar. Dispenserin özelliğine bağlı olarak farklı şekillerde doldurulur:

 

 • Kağıt havlular için ruloyu takabileceğiniz bir aparat mevcuttur.
 • Kağıt havluyu bu aparata takmalısınız.
 • Taktıktan sonra kağıt havlunun bir ucunu ilk kullanım için kapağındaki alandan dışarı sarkacak şekilde uzatırsınız.
 • Sonra dispenserin kapağını kapattığınız işleminiz tamamlanır. Her kağıt havlu çektiğinizde içerideki kağıt havlu aparatı dönerek size tek kullanımlık kağıt havlu verir.

 

Z kağıt havlular için ise farklı bir kullanım mevcuttur:

 • Z kağıt havlu aparatını açtıktan sonra kağıt havluları yerleştirmeniz gerekir.
 • En altta kalan havlunun ucunu dışarı sarkıttıktan sonra kapağı kapatmalısınız.
 • Havlular üst üste katlandığı için her çekişinde diğer havlunun ucu dışarıda kalacak şekilde kullanım sağlar.

 

Böylelikle her seferinde tek kullanımlık kağıt havlu, kullanıma hazır hale gelecektir. Dispenserleri doldurmak da zaman alan bir süreç değildir. Pratik bir şekilde işlemlerinizi tamamlayacağınız ürünleri tercih ederek daha kısa sürede kullanımına hazır hale getirmeniz de mümkündür.

 

Kağıt havlu verici aparatlar, kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Çünkü kağıt havlu aparatları öncelikli olarak daha kolay kullanma amacıyla üretilmişlerdir. Kullanıcısına büyük bir kullanım konforu sağlayan kağıt havlu aparatları, çek ve kullan mantığıyla çalışırlar. Herhangi bir güç kullanmanıza veya farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Kullanırken havluyu ıslatma ve fazla miktarda havlu kullanma sorunlarından da sizi kurtarmaktadır.

SSS

Kağıt Havlu Aparatları Nerelerde Kullanılır?

Daha çok alışveriş merkezleri, kamu ve özel işyerleri, fabrikalar, sinemalar, restoranlar, ev ve ofislerde kullanılabilmektedir. Ancak ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir. İster işyerindeki masanızda ister yemek masanızda isterseniz de mutfak, banyo ve tuvaletinizde kullanabilirsiniz.

 

Hangi Kağıt Havlu Dispenseri Daha Kullanışlıdır?

Ürünü kullanacağınız yere göre rahat kullanım sağlayan aparat en uygun aparattır. Büyük alanlarda genelde tek çekimli, metal ve geniş hacimli kağıt havlu aparatları kullanılırken banyo ve lavabolarda rulo aparatlar tercih edilmektedir.

 

Kağıt Havlu Dispenserleri Tüm Kağıt Havlu Çeşitleri ile Uyumlu mudur?

Dispenserler modeline göre kullanılacak kağıt havlu çeşidi farklılaşmaktadır. Kare, dikdörtgen ve daire şeklindeki farklı dispenserlere uygun olarak farklı şekillerde kağıt havlular üretilmektedir. Dolayısıyla bir tek çeşit dispenser olmadığı için tek dispensere her çeşit kağıt havlu yerleştirilerek kullanılamamaktadır.