Marka

Çorba Kasesi ve Kapaklar

Filtre 0
990,00 TL + KDV
1.188,00 TL (KDV Dahil)

Çorba Kâsesi ve Kapaklar

Çorba kâsesi ve kapakları günlük hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız karton, plastik, alüminyum, köpük gibi maddelerden üretilmiş kullan at ürünlerdendir. Birbirinden farklı türlere ve ebatlara sahip tek kullanımlık çorba kâsesi ve kapaklardan ihtiyaçlarınıza en uygun olanlarını seçerek istediğiniz yemekleri sorunsuz şekilde servis edebilirsiniz. Tek kullanımlık kaplardan olan çorba kâsesi ve kapakları karton ve plastik ürünlerden üretilmiş olup gıda sektöründe bulunan alıcıların tercih ettiği ürünlerdendir. Hem de aynı zamanda evden yanında yemeğini işe, okula, seyahate giderken götürmek isteyen kişiler için amaca uygun, kullanışlı ve pratik ürün çeşitlerindendir.

Çorba veya benzeri paket servisi bulunan restoran, kafe ve lokanta gibi işletmelerde; kullanımı kolay, servisi sorunsuz ve en hızlı şekilde ulaştırmanın en kolay yolu tek kullanımlık kapaklı kaplardır. İşletmenizden müşteriye ulaşana kadar bu tek kullanımlık kaplar kapakları sayesinde ürünlerinizin dökülmesini, sızdırmasını, çabuk ısınmasını veya soğumasını önlemede oldukça ideal ürünlerdir. Bu nedenle de oldukça fazla kullanılmaktadırlar.
Sağlımızı koruyabilmek için tüketmekte olduğumuz besinlere son derece dikkat etmemiz gereklidir. Aynı zamanda besinleri taşımak için kullandığımız ürünlerinde sağlık kurallarına uygun olması şarttır. Bazı gıdalar veya besinler bir yerden bir yere taşınırken sağlıklı ve uygun kaplar tercih edilerek taşınmalıdır. Taşıma işlemleri için kullanılacak ürünlerin en başında ise kapaklı çorba kapları gelmektedir.


Çorba Kâseleri Ve Kapaklarını Tercih Edilme Sebepleri

Gıda sektöründe pek çok alanda kullanılmakta olan çorba kâseleri ve kapaklarını tercih edilme sebepleri kısaca anlatılacak olursa:

Düzenlediğiniz toplu yemek ikramlarınız esnasında güvenle kullanabileceğiniz karton çorba kâseleri ve kapakları, günümüz koşullarında modern teknoloji imkânları ile üretilmekte olup, soğuk ve sıcak sıvı ikramlarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Toplu olarak hem yemek yapıp aynı zamanda servisini de yapan yemek firmaları tarafından oldukça talep görmektedir. Bunun en temel nedeni ise tek kullanımlık olma özelliklerinden dolayı, bulaşık işi çıkarmıyor olması ve buna bağlı olarak da işçilik masraflarını ortadan kaldırıyor olmasıdır.

Çorba kâselerinin kapaklı olmaları, bir yerden başka bir yere taşınması sırasında kapağı sayesinde içindeki sıvıyı sızdırmasını önlemektedir. Ayrıca koku geçirmez özelliği de bulunur. Boş iken iç içe geçirilebiliyor olmalarından dolayı fazla yer tutmayan bu çorba kâselerinin kullanımı da pratik ve oldukça basit olduğundan tüketiciler tarafından tercih edilmektedirler.

Çorba Kâseleri ve Kapaklarının Özellikleri

Daha çok paket servis yapan işletmelerde tercih edilen çorba kâseleri ve kapakları pek çok özelliği sayesinde oldukça talep görmektedir.

  • Isıya dayanıklı karton yapısı ve kapağı sayesinde özellikle paket servislerde şeklini değiştirmez.
  • Kapağı sızdırmaz bu nedenle bir streç filme sarma ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Düz renkli olanlarının yanı sıra desenli karton çorba kâseleri de bulunmaktadır. İsterseniz sade ve şık, isterseniz desenli tasarımlı olanları ile gösterişli sunumlar yapabilirsiniz.
  • Kendi logo veya etiketlerinizi yapıştırıp, baskılı çorba kaselerinizi de oluşturabilirsiniz.
  • İster kapaklı, isterseniz kapaksız olanlarını tercih edebilirsiniz.
  • Tek kullanımlık ürünlerdir.
  • Standart kalitede üretilirler.
  • Sağlığa uygun ürünlerdir.
  • Hazır gıda sektöründe paket servis yapan işletmelerde çok sık kullanılan ürünlerdir.
  • Isıya dayanaklı yapıları nedeniyle ister sıcak ister soğuk ürünlerin servisinde kullanılabilir.

Çorba kaseleri ve kapaklarını toptan fiyatlarında indirimli fiyatlar ile alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlar için hemen bizimle iletişime geçin.