Mas Ambalaj Lastiği Geniş 500 Gr resmi
Göz at

Mas Ambalaj Lastiği Geniş 500 Gr

155,01 TL + KDV 186,01 TL (KDV Dahil)
Kraf 950G Ambalaj Lastiği 500 g resmi
Göz at

Kraf 950G Ambalaj Lastiği 500 g

101,50 TL + KDV 121,80 TL (KDV Dahil)

Paket lastikleri yapıları itibariyle uzayıp kısalabilen, uzayıp çekildiğinde dahi kolaylıkla kopmayan esnek cisimlerdir. Lastikler uzayıp çekerek uzayabildiği gibi geri bırakıldığında da kolaylıkla eski halini alabilir. Paket lastiği kauçuk malzemeden üretilir. Kauçuk malzeme ise Güney Amerika bölgesinde yer alan ağaçların öz suyunda meydana gelmektedir. Bu malzeme kükürtle karıştırıldığında palet lastiği denilen sağlam ve esnek bir lastik türünün oluşmasına katkıda bulunur.

Genel olarak baktığımızda paket lastiklerini hemen her alanda görebiliriz. Ofislerde, işyerlerinde genellikle çekmecelerin ilk gözünde yer alan palet lastikleri daha sıklıkla ambalajlama esnasında işe yarar. Kimi evraklar düzenli dursun ve kaybolmasın diye özellikle ofis ortamlarında bu lastiklerle rulo haline getirilir. Paket lastikleri, ince ve küçük yapıları gereği paket lastikleri az yer işgal eder. Genellikle kaybolmamaları için ofislerde masaüstü düzenleyicilerinde bulundurulur.

Paket Lastiği Çeşitleri Nelerdir?

Paket lastiği çeşitleri kullanım alanlarına yönelik olarak farklı ebatlarda ve kalınlıklarda üretilebiliyor. Bu paket lastiklerinin farklı alanlarda da kullanılması farklı ebatlarda üretilmesine zemin oluşturuyor. Farklı renklerde ve boyutlarda paket lastiklerinin üretiliyor olması da kullanışlı olmasının yanı sıra kullanılan alana da dinamik bir görünüm sağlıyor. Genelde klasik olacak şekilde üretilen paket lastikleri ortalama 50 mm ve 70 mm’dir. Bu lastik türleri daha sıklıkla pazarlarda yeşil sebzelerin demetlenmesinde ve çiçeklerin demetlenmesinde kullanılır.

Geniş paket lastiği ebat olarak daha çok 5 mm ve 6 mm genişliğine sahiptir. Geniş lastikler ve büyük paket lastiği daha sıklıkla kutuların ambalajlanmasında ve üst üste konularak taşınmasında kullanılır. Bizsizeyeteriz E Ticaret sitesinde hemen her boyda ve ebatta paket lastikleri mevcuttur. Kullanım alanlarına uygun olacak şekilde dilediğiniz paket lastiklerini toptan olarak ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Paket Lastiği Kullanım Alanları

Genellikle bir arada olmasını istediğimiz evrakların, belgelerin veyahut gıdaların muhafaza edilmesinde paket lastiklerinden faydalanırız. Bu paket lastiklerinin kullanım alanları geniş olmakla beraber aynı zamanda suya dayanıklı ürünlerdir. Özellikle işyerlerinde ve üretim yapılan alanlarda kullanılan kalın paket lastiği oldukça işe yarayan ve faydalı olan ürünler arasındadır. Kimi zaman bulaşık makinelerinde bir malzemenin sabit kalması için kimi zaman ise düğme sorunu yaşanan kıyafetlerin kullanılmasını kolaylaştırmak için paket lastiklerinden faydalanılır.

Kullanım alanları geniş bir yelpazeye yayılmış olan paket lastikleri renkli paket lastiği olarak da karşımıza çıkıyor. Renkli paket lastikleri ile bir arada tuttuğumuz nesneleri daha güzel bir görünüme kavuşturabiliriz. Bizsizeyeteriz e ticaret sitesinde yer alan renkli paket lastiklerini inceleyebilir ve toptan olacak şekilde online sipariş oluşturabilirsiniz.

Bizsizeyeteriz İle Toptan Paket Lastiği Alışverişi

Paket lastikleri bizsizeyeteriz e ticaret sitesinde toptan olarak satışa sunuluyor. Zira sitede yer alan tüm ofis ve kırtasiye malzemelerinin satışı uygun fiyatlarla toptan şekilde olabilmektedir. Paket lastiği fiyatları ise lastik markalarına göre farklılık gösterse de e ticaret sitesi üzerinde oldukça uygun şekilde satışa sunuluyor.

Toptan paket lastiği gereksinimi duyuyorsanız hiç düşünmeden güvenilir şekilde satın alabileceğiniz bizsizeyeteriz sitesini inceleyebilir ve toptan paket lastiği alışverişi yapabilirsiniz. Bizsizeyeteriz e ticaret platformu geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular?

Paket Lastikleri Zararlı Mıdır?

Paket lastikleri tamamen kauçuk malzemeden üretildiği için zarar teşkil etmemektedir. Doğada kolaylıkla dönüşüm sağlayabilen ürünlerdir.

Kalın Paket Lastiği Nerede Satılır?

Kalın paket lastiği bizsizeyeteriz e ticaret platformu üzerinden ulaşabilir ve toptan siparişini oluşturabilirsiniz.

Paket Lastikleri Fiyatı Nedir?

Paket lastiklerinin fiyatı markasına göre değişim gösterir.