Marka

Diğer Gıda Ürünleri

Filtre 0
48,58 TL + KDV
49,06 TL (KDV Dahil)
48,58 TL + KDV
49,06 TL (KDV Dahil)
48,58 TL + KDV
49,06 TL (KDV Dahil)
48,58 TL + KDV
49,06 TL (KDV Dahil)

Diğer gıda ürünleri olarak geçen ürünler, öğleden sonra kendinize vakit ayırdığınız süreçlerde ya da akşam yemeğinden sonra tüketebileceğiniz hafif yiyecek veya içecekler olarak geçebilir. Bir film gecesi sırasında tüketeceğiniz yiyeceklerin yanında içebileceğiniz sıcak ya da soğuk su ile harmanlanmış toz oralet çeşitlerinin vereceği hissiyat ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Diğer Gıda Ürünleri Nedir?

Diğer gıda ürünleri, temel gıda ürünleri dışını kapsamaktadır. Bu gıda ürünleri tamamen damak zevkinize, canınızın istemesine ya da tüketeceğiniz zamana göre değişmektedir. Diğer gıda ürünleri insan sağlığı için en önemli olan ürünler (ekmek, su, süt, yumurta vb.) dışında, tamamen zevk için tüketilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Diğer gıda ürünlerinin en popüler ürünlerinden biri şüphesiz oralettir. Biz Size Yeteriz ekibi olarak size sunmuş olduğumuz diğer gıda ürünleri içerisindeki toz oralet çeşitleri aşağıdaki gibidir.

  • Elma
  • Limon
  • Portakal
  • Kuşburnu

Sıcak ya da soğuk su da çözünebilen toz oralet çeşitlerini hazırlamak oldukça kolaydır. Eğer sıcak içmek istiyorsanız, bardağınıza 2 ya da 3 çay kaşığı oralet tozu sonrasında sıcak su eklemeniz ve karıştırmanız yeterlidir. Soğuk içmek istiyorsanız, aynı işlemi soğuk su ile yapmanız gereklidir.

Oralet elma içerisinde yüksek miktarda şeker bulundurmasına rağmen ferahlatıcı tadı ile sizi oldukça rahatlatacaktır. Özellikle kuruyemiş yanında oldukça lezzetli bir şekilde tüketilebilen oralet elma, akşam yemeğinden sonra vazgeçilmez içeceğiniz olacağına eminiz.

Oralet limon, yumuşak içimi ile içinizi ısıtacak ve sizi ferahlatacak bir içecektir. Limon bilimsel olarak odak arttırıcı bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle ders çalışırken ya da dikkat gerektiren herhangi bir işte oralet limon tercih edebilirsiniz.

Oralet portakal, kış aylarında size kendinizi daha iyi hissettirecek enfes bir tada sahiptir. Tıpkı oralet limon gibi oralet portakal da genellikle kışın tüketilmeyi tercih edilir. Bunun sebebi ikisinin de kış meyvesi olmasından dolayı olabilir. Ancak oraletin en önemli özelliği olarak toz halinde bulunmasıdır. Bu nedenle toz oralet çeşitlerinin meyveleri kurutulmuş ve toz haline getirildiği için istenilen mevsimde tüketilebilir.

Oralet kuşburnu ise rengi ile siyah çayı andırmaktadır. Size enerji verecek hissiyatına ek olarak tadının damağınızda kalacağından dolayı daha fazla tüketmek isteyebilirsiniz. Neyse ki oralet kuşburnu günün her saatinde, ister sıcak ister soğuk, keyifle tüketebileceğiniz bir içecektir.

Diğer Gıda Ürünlerinin Hayatımızdaki Yeri Nedir?

Diğer gıda ürünleri her gün olmasa da sık denilebilecek derecede tüketmekteyiz. Buna bağlı olarak hem kaliteli hem de bütçe dostu bir fiyatlandırmaya sahip diğer gıda ürünleri tüketmek daha sağlıklı olacaktır. Kahvaltı sonrasında ya da akşam yemeğinin ardından sizi daha iyi hissettirecek bu ürünler erzak dolaplarında mutlaka bulunması gereken ürünlerdir.

Diğer gıda ürünlerinin bu sık kullanımlarından dolayı ekonomik tercihler yapmak mantıklı olacaktır. Biz Size Yeteriz olarak müşterilerimize en uygun bütçe dostu fiyatlandırmayı yapmış bulunmaktayız. Böylece akşamlarınızın daha tatlı ve keyifli geçmesine bizim de katkımız olmuş olacak. Çünkü, biz size yeteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Oralet Sağlıklı mı?

Oralet içerisinde zararlı denebilecek ürün bulunmamaktadır. Ancak çok fazla tüketildiğinde kişide gaz sıkışması yapabilir. Buna ek olarak oraletin faydası da yoktur.

Oralet Kaç Kaşık Atılır?

Atacağınız kaşık miktarı, oraleti ne içerisinde yapacağınıza göre değişmektedir. Örneğin bir su bardağı için bir çorba kaşığı yeterli iken bir sürahi için yedi ila sekiz çorba kaşığı tercih edilmektedir.

Oralet Ne Kadar Şeker İçerir?

Oralet normal içeceklere göre yüksek miktarda şeker içermektedir. Bu nedenle tüketmeden önce sağlığınıza uygun olup olmadığı konusunda emin olmanız gerekir.