Coca Cola Zero 330 ml Kutu resmi
Göz at

Coca Cola Zero 330 ml Kutu

24,83 TL + KDV 27,31 TL (KDV Dahil)
Coca Cola 330 ml Kutu resmi
Göz at

Coca Cola 330 ml Kutu

24,83 TL + KDV 27,31 TL (KDV Dahil)
Coca Cola 1 Litre resmi
Göz at

Coca Cola 1 Litre

36,61 TL + KDV 40,27 TL (KDV Dahil)
Fanta 1 L resmi
Göz at

Fanta 1 L

36,61 TL + KDV 40,27 TL (KDV Dahil)
Coca Cola Zero 200 ml Kutu resmi
Göz at

Coca Cola Zero 200 ml Kutu

21,81 TL + KDV 23,99 TL (KDV Dahil)
Coca Cola 200 ml resmi
Göz at

Coca Cola 200 ml

21,81 TL + KDV 23,99 TL (KDV Dahil)
Coca Cola 330 ml Light Kutu resmi
Göz at

Coca Cola 330 ml Light Kutu

24,83 TL + KDV 27,31 TL (KDV Dahil)
Sprite Gazoz 330 ml resmi
Göz at

Sprite Gazoz 330 ml

24,83 TL + KDV 27,31 TL (KDV Dahil)
Coca Cola Zero 1 Litre resmi
Göz at

Coca Cola Zero 1 Litre

36,61 TL + KDV 40,27 TL (KDV Dahil)
Fanta Portakal 330Ml Kutu 24'Lü resmi
Göz at

Fanta Portakal 330Ml Kutu 24'Lü

24,83 TL + KDV 27,31 TL (KDV Dahil)

Gazlı içecekler dünya genelinde en çok tüketilen ve üretilen içecek grubu olma özelliğine sahiptir. Yemeklerle birlikte tüketilen bu içeceklerin içerisinde asit, tatlandırıcı, şeker ve kafein gibi gıdalar bulunmaktadır. Bütün gazlı içeceklerin içeriği temelde bu ürünlerden oluşur fakat bu içeceklerin pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Gazlı içeceklerin en çok bilinenleri; Coca Cola, Sprite ve Fanta’dır. Özel formülleri ile piyasada yerini alan bu içecekler, dünyanın en çok tercih edilen içecekleri arasında yerini almayı kısa zamanda başarmıştır. Tüketmeyen kişilerin dahi tanıdığı bu markalar, özellikle yaz aylarında ve soğuk olarak tüketilmektedir.

Soğuk içerikler kategorisinin altında gazlı içecekler, “Bizsizeyeteriz” aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Bu içeceklerden dilediğinizi alabilir ve gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Günlük hayatımızda özellikle restoran ve kafe gibi işletmelerde sıklıkla tüketilen gazlı içecekleri, “Bizsizeyeteriz” üzerinden toptan olarak da alabilirsiniz. Böylece hem cebinizi koruyabilir hem de keyifle içebilirsiniz.

Gazlı İçecekler Neden Çok Tercih Edilir?

“Gazlı içecekler neden çok tercih edilir?’’ sorusunun cevabı daima merak edilir. İçerisinde bulunan asit miktarı nedeniyle bu içecek çeşitleri, mideyi rahatlatma ve sindirime destek olma özelliğine sahiptir. Genellikle yemeklerin yanında tercih edilmesinin sebepleri de bunlardır. Soğuk olarak tüketilmesi uygun olan gereken bu içecekler, yaz aylarında bir numaralı ferahlama yöntemidir.

Diğer yandan gazlı içecekler, sindirim sistemini düzenler ve midenin yükünü hafifletir. Aynı zamanda midede biriken fazla gazın bir araya getirilerek dışarı atılmasını sağlar. Bu sayede kişilerde rahatlama meydana gelir. Bedenin rahatlaması, psikolojik rahatlamayı da beraberinde getirir. Bu durum gazlı içeceklerin sık tüketilmesinin nedenlerinden de biridir.  Siz de bu rahatlığa uygun bir fiyatla erişim sağlamak için Bizsizeyeteriz avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gazlı İçecek Çeşitleri Nelerdir?

Toptan gazlı içecek alışverişlerinde dilediğiniz gazlı içecek çeşidine ve markasına ulaşabilirsiniz. Gazlı içecekler, markalarına ve kendine özel gizli formül ile geliştirilmiştir. Aynı zamanda kendini kanıtlamış firmalar tarafından satışa sunulur. Bu firmaların en iyi ürünleri ise “Bizsizeyeteriz” raflarında yerini almakta ve siz değerli müşterilere ulaştırılmaktadır. Peki, gazlı içecek çeşitleri nelerdir?

Coca Cola

Coca Cola, kola ile bütünleşmiş, içeriği gizli olan ve dünyaca tanınan markalardan biridir. Kutu, cam ve litrelik seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca Coca Cola’nın çeşitleri mevcuttur. Şekerden uzak duranlar Coca Cola Zero’yu, diyet yapanlar ise Coca Cola Light’ı tercih edebilirler. Coca Cola’nın içecek çeşitleri şu şekildedir:

  • Coca-Cola: Coca Cola’nın en çok tercih edilen içeceklerinden biridir. Orijinal formülle üretilmektedir.
  • Coca-Cola Zero: İçerisinde hiç şeker bulunmayan koladır. Fakat orijinal tattan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.
  • Coca-Cola Light: Az da olsa şekeri tüketebilen kişiler için dizayn edilmiş kola çeşididir.

Bu üç kola çeşidinin hepsinin tadı tamamen aynıdır. Şeker oranı bakımından farklılık göstermektedirler.  

Fanta

Gazlı içecekler denilince akla gelen bir diğer isim olan Fanta, meyve aromaları ile bezenmiş bir gazlı içecek markası olma özelliğine sahiptir. Mandalina, nar, limon gibi pek çok aromaya sahip olan bu gazlı içecek markasının en tanınan tadı portakal olarak bilinmektedir. Bu markanın içecek çeşitleri şu şekildedir:

  • Fanta Orijinal: Orijinal tarifle üretilen ve en çok bilinip en çok tercih edilen üründür.
  • Fanta C: Portakal aromasıyla c vitamininin harmanlanmış hali.

Bu güzel tatlardan dilediğinizin toptan ya da tekli alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Sprite

Gazoz içeceklerinin en tanına markası olan Sprite limon ve misket limon aromalı bir gazoz olma özelliğine sahiptir. Kafein içermeyen bu gazoz çeşidi aynı zamanda bir Coca Cola ürünü olarak da bilinmektedir.

Siz de bu içeceklerden dilediğinizin toptan alımını gerçekleştirebilir “Bizsizeyeteriz” aracılığı ile uygun fiyatlarla tanışabilirsiniz.

Toptan Gazlı İçecek Alışverişi

“Bizsizeyeteriz” en kaliteli gazlı içecek çeşitlerini sizlere sunuyor. Tüm bu içecek markalarının kutu, cam ve litrelik çeşitlerinden alım yapabilir, toplu alım sayesinde tasarruf yapabilirsiniz. Toplu alım yapmak için bizimle ile iletişime geçin, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri toptan alın.

“Bizsizeyeteriz” dilediğiniz toptan ürünü sizler için kapınıza getirmekte. Gıda ürünlerinde gösterdiği üst düzey hijyen sayesine bu işletme, pek çok müşterisini memnun etmekte. Bizsizeyeteriz, kalite standartlarına uygun güvenli bir kargolama yöntemi izlemektedir. Toptan ve kaliteli alışverişler için doğru adrestesiniz!

Gazlı İçecekler Neden Soğuk İçilir?

Çoğu gazlı içeceğin üzerinde “Soğuk içiniz” ifadesiyle karşılaşırız. “Gazlı içecekler neden soğuk içilir?’’ sorusunun tek bir cevabı vardır oda kolanın içerisinde bulundurduğu asittir. Bu içeceklerin ılık ortamdan uzak durması gerekmesidir. Bunun ise pek çok sebebi bulunmaktadır. Gazlı içeceklerin soğuk içilmesinin sebepleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Gazlı içecekler içerisinde basınç ile çözülmüş karbondioksit bulunmaktadır.
  • Sıcaklık basıncı etkileyeceği için karbondioksitler salınır. Şişe içerisinde duramaz.
  • Karbondioksitin salınması kolanın tadının değişmesine neden olur.
  • Bu sebeple kolalar soğuk ortamlarda saklanmalı ve ağzı açık bırakılmamalıdır.

Siz de bu özelliklere dikkat ederek gazlı içeceklerinizi koruyabilir tadının değişmesini engelleyebilirsiniz.

Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak ve ürün çeşitliliğine hakim olmak için “Bizsizeyeteriz” kategorilerimizi ziyaret edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Coca Cola’nın İçerisinde Alkol Bulunuyor mu?

Coca Cola içerisinde herhangi bir alkol ürünü bulunmamaktadır.

Fanta’nın İçinde Ne Var?

Fanta içeriğinde; su, karbondioksit, limon suyu konsantresi, asitlik düzenleyiciler, aroma vericiler tatlandırıcılar, meyve ve sebze ekstraktları, koruyucu bulunur.

Kolanın Faydası Var mı?

Kola tüketimi vücudu rahatlatır, psikolojinizi olumlu etkiler.