Fiyat Aralığı
Marka

Gazlı İçecekler

Filtre 0
13,99 TL + KDV
15,11 TL (KDV Dahil)
18,67 TL + KDV
20,16 TL (KDV Dahil)
11,09 TL + KDV
11,98 TL (KDV Dahil)
11,09 TL + KDV
11,98 TL (KDV Dahil)
13,99 TL + KDV
15,11 TL (KDV Dahil)
18,67 TL + KDV
20,16 TL (KDV Dahil)
12,95 TL + KDV
13,98 TL (KDV Dahil)
12,95 TL + KDV
13,98 TL (KDV Dahil)
18,67 TL + KDV
20,16 TL (KDV Dahil)
11,09 TL + KDV
11,98 TL (KDV Dahil)
11,09 TL + KDV
11,98 TL (KDV Dahil)
11,13 TL + KDV
12,02 TL (KDV Dahil)

Gazlı İçecekler Nelerdir?

Gazlı içecekler dünya genelinde en çok tüketilen içecek gruplarındandır. Özellikle yemeklerle birlikte tüketilen bu içecek grubu içerisinde asit, kafein, tatlandırıcı ya da şeker gibi maddeleri barındırır. Temelde bu saydığımız maddelerden oluşsa da gazlı içeceklerin birçok çeşidi bulunmaktadır. En çok tüketilen gazlı içecek çeşitlerini sıralamak gerekirse; coca cola, sprite, fanta gibi içeceklerden bahsedebiliriz. Bu içecekler özel formülleri ile dünyada da ünlü gazlı içecek markaları arasına girmeyi başarmışlardır. Bugün kime sorsak belirtmiş olduğumuz gazlı içecek markalarının adını muhakkak duymuşlardır. 

Özellikle yaz aylarında sıkça tüketilen gazlı içecekler soğuk içerek tüketilmelidir. Bu nedenle soğuk içecekler kategorimizde yer almaktadırlar. Sizlerde soğuk içecekler kategorimizden gönül rahatlığı ile gazlı içecekleri satın alabilirsiniz. Özellikle restoran ve kafe gibi işletmelerde soğuk içecekler menüsü altında yer alan gazlı içecekleri sayfamızdan toplu satın alarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Bizsizeyeteriz gelişmiş e-ticaret platformları ile gazlı içecekler listesini sizlere sunmaktadır.

Gazlı İçecek Çeşitleri Nelerdir?

Gazlı içecekler özellikle markalarına göre çeşitlenmektedir. Bazı markanın kendine özel gizli formülü ile geliştirmiş olduğu ve kendini kanıtladığı marka adını duyurduğu ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin içerisinde temel olarak şeker, asit, kafein gibi maddeler bulunmaktadır ancak temel maddeler dışında formülü gizlidir. Sizler için gazlı içecek çeşitlerinden ve markalardan bahsedelim.

Coca Cola

Kola dediğimizde aklımıza gelen ilk gazlı içecek Coca Cola'dır. Belirttiğimiz gibi tarifi gizli olan bu gazlı içecek dünyada çok yaygın olarak tüketilmektedir. Kutu içecek olarak, cam şişede ya da litrelik plastik şişelerde de sunulmaktadır. Kutu kolalar 330 ml'dir. Bu da yaklaşık iki su bardağına tekabül etmektedir. Coca Cola 330 ml Kutu, Coca Cola 200 ml Kutu şeklinde kategorilerimizde mevcuttur. Ayrıca Coca Cola'nın şekersiz olanı ve az şekerli olan çeşidi de mevcuttur. Coca Cola Zero da şeker bulunmamaktadır. Diyet yapanlar genellikle Coca Cola Zero tercih ederler. Bunun yanında Coca Cola Light'ta tercihler arasındadır. Şeker oranının az olmasından kaynaklı diyet yapanlar bu kola çeşidini de tercih etmektedirler. Güncel kola fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fanta

Fanta'da gazlı içeceklerden aklımıza gelen gazlı içeceklerdendir. Coca Cola ürünü olan Fanta meyve aromaları ile birleşerek tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Günümüzde Fanta çeşitleri arasında mandalina aromalı, limon aromalı, nar aromalı çeşitleri olsa da Fanta dediğimizde aklımıza ilk olarak Fanta Portakal aromalı gazlı içecek gelmektedir.

Sprite

Gazoz çeşitleri arasından ilk aklımıza gelen Sprite gazozdur. Sprite, limon ve misket limonu aromalı bir gazozdur. Kafein içermeyen bu gazoz Coca Cola ürünüdür.

 

Gazlı içecek çeşitlerinden bazılarını sizlere sıraladık. Tüm bu içecekler kutu içecek olarak, cam şişe olarak, plastik şişe olarak sizlere sunulmaktadır. Toptan gazlı içecek siparişlerinizde tasarruf sağlayabilirsiniz. Toplu alımlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizsizeyeteriz dilediğiniz ürünü sizler için zarar görmeden, güvenle kapınıza getirmektedir. Özellikle gıda ürünlerinde üst düzeyde tuttuğumuz hijyen politikamız ile sağlığınızı önemsiyor ve gerekli kontrollerimizi sağlayarak kalite standartlarına uygun olarak Bizsizeyeteriz kalitesi ile gıda ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz. Toptan güvenli alışverişleriniz için hemen bizimle iletişime geçin!