3M-Sb 2020 Mor Ovma Pedi


23,99 TL

• Paket içinde 24 adet ürün bulunmaktadır. • 70 mm x 115 mm ölçülerindedir • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 24
Sepete Ekle Sepete Git

3M-Sb 2020 Mor Ovma Pedi Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M SB 2020 Mor Ovma Pedi bilindik endüstriyel ovma pedi ürünlerine kıyasla 10 kata kadar daha dayanıklı yapısıyla piyasaya sürülmüştür. Üstün bir performans göstererek kir ve yağ tabakalarından temizlemek istediğiniz ürünü arındırır. Bulaşık süngeri ve toz bezi ürünlerine oranla iki kat daha yüksek performans gösterir. Tava ve tencere ürünlerinizi temizlerken yıpratmaz. Bu sayede mutfak ekipmanlarınızı çok daha uzun süreler kullanmanıza olanak sağlayarak kullanım ömürlerini arttırır. Çizme ihtimali minimuma indirgenmiştir bu sayede rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 2 kat hızlı temizlik ve 10 kat fazla dayanım özellikleri sayesinde temizlik ve yağ çıkarma konusunda bir numaralı yardımcınız olmaya adaydır.


Pedin yapısı sayesinde tavanın üzerinde biriken besin artığı gibi kirler bir durulama ile kolayca giderilebilirler. Kolaylıkla durulanıp temizlenebilir. Uluslararası gıda için güvenli ve amaca uygunluk sertifikalarına sahiptir ürün. Bu sertifikaları ile gıda ile temasta gıda maddelerine zarar vermediği tasdiklenmiştir. Ayrıca amaca uygun hizmet konusunda da üstün bir performans göstermektedir. Çelik teller, çelik kazıyıcılar yerine kullanıma uygundur.  Ağır yağ kalıntıları kurumuş kirler için özel imal edilen bu ürünle mükemmel kazıma performansının tadını çıkartarak temizliğe ayırdığınız süreyi minimuma indirebilirsiniz. Mor ovma pedi çizilme ihtimalini minimuma indirgeyen aşındırıcı partiküllerle donatılmıştır.


Amacınıza uygun ovma pedi gibi ürünlere sitemizden ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun temizlik malzemelerini kolaylıkla ve güvenilirlikle temin edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir