Irmak Küp Şeker 1Kg resmi
Göz at

Irmak Küp Şeker 1Kg

46,36 TL + KDV 46,82 TL (KDV Dahil)
Lipton Demlik Poşet Çay Yellow Label 100'lü resmi
Göz at

Lipton Demlik Poşet Çay Yellow Label 100'lü

156,80 TL + KDV 158,37 TL (KDV Dahil)
Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 Gr resmi
26%
Göz at

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 Gr

44,88 TL 33,00 TL + KDV 33,33 TL (KDV Dahil)
Jacobs Filtre Kahve 500 Gr resmi
Göz at

Jacobs Filtre Kahve 500 Gr

258,70 TL + KDV 261,29 TL (KDV Dahil)
Balküpü Gold Küp Şeker 1 Kg resmi
Göz at

Balküpü Gold Küp Şeker 1 Kg

46,80 TL + KDV 47,27 TL (KDV Dahil)
Beypazarı Sade Soda 200 ml 6'lı resmi
Göz at

Beypazarı Sade Soda 200 ml 6'lı

33,59 TL + KDV 33,93 TL (KDV Dahil)
Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr resmi
Göz at

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr

130,39 TL + KDV 131,69 TL (KDV Dahil)
Nescafe Gold 200 Gr Kavanoz resmi
Göz at

Nescafe Gold 200 Gr Kavanoz

381,64 TL + KDV 385,46 TL (KDV Dahil)
Sırma Sade Soda 200 ml 6'lı resmi
Göz at

Sırma Sade Soda 200 ml 6'lı

29,51 TL + KDV 29,81 TL (KDV Dahil)
Doğuş Tiryaki Çay 5 Kg resmi
Göz at

Doğuş Tiryaki Çay 5 Kg

1.012,67 TL + KDV 1.022,80 TL (KDV Dahil)
Doğuş Ekinezya Bitki Çayı resmi
13%
Göz at

Doğuş Ekinezya Bitki Çayı

30,47 TL 26,51 TL + KDV 26,77 TL (KDV Dahil)
Şenyayla Maksi Saklama Tekerlekli 40 L - 2696 resmi
Göz at

Şenyayla Maksi Saklama Tekerlekli 40 L - 2696

438,19 TL + KDV 525,83 TL (KDV Dahil)
Paşabahçe 52052 Su Bardağı resmi
Göz at

Paşabahçe 52052 Su Bardağı

16,04 TL + KDV 19,25 TL (KDV Dahil)
Pınar Süt 1 L Yarım Yağlı resmi
Göz at

Pınar Süt 1 L Yarım Yağlı

45,99 TL + KDV 46,45 TL (KDV Dahil)
Pınar Süt 500 ml Laktozsuz resmi
Göz at

Pınar Süt 500 ml Laktozsuz

30,67 TL + KDV 30,98 TL (KDV Dahil)
Şenyayla Elite Derin Saklama Kutusu 21 L -2658 resmi
Göz at

Şenyayla Elite Derin Saklama Kutusu 21 L -2658

209,10 TL + KDV 250,92 TL (KDV Dahil)
Balküpü Toz Şeker 1 Kg resmi
Göz at

Balküpü Toz Şeker 1 Kg

41,88 TL + KDV 42,30 TL (KDV Dahil)
Süzgeç (Çay Bardağı İçin) 200342
Göz at

Süzgeç (Çay Bardağı İçin)

16,50 TL + KDV 19,80 TL (KDV Dahil)
Paşabahçe Çay Bardağı 42021 Optikli resmi
Göz at

Paşabahçe Çay Bardağı 42021 Optikli

12,74 TL + KDV 15,29 TL (KDV Dahil)
Kent Olips Şeker 1 Kg resmi
Göz at

Kent Olips Şeker 1 Kg

269,70 TL + KDV 272,40 TL (KDV Dahil)
Paşabahçe 42011 Optikli Çay Bardağı resmi
Göz at

Paşabahçe 42011 Optikli Çay Bardağı

11,63 TL + KDV 13,96 TL (KDV Dahil)
Paşabahçe 62511 Aıda Çay Bardağı resmi
Göz at

Paşabahçe 62511 Aıda Çay Bardağı

28,58 TL + KDV 34,30 TL (KDV Dahil)
Paşabahçe 54251 Aıda Çay Tabağı resmi
Göz at

Paşabahçe 54251 Aıda Çay Tabağı

33,28 TL + KDV 39,94 TL (KDV Dahil)
Paşabahçe 42381 İnce Belli Çay Bardağı resmi
Göz at

Paşabahçe 42381 İnce Belli Çay Bardağı

25,49 TL + KDV 30,59 TL (KDV Dahil)
Oralet Elma 300 Gr resmi
Göz at

Oralet Elma 300 Gr

60,83 TL + KDV 61,44 TL (KDV Dahil)

Gıda Ve Mutfak Ürünlerinde Online Sipariş!

Gıda ve mutfak denildiği zaman akla ilk gelen beslenmedir. Beslenme insan doğasının en temel ihtiyaçlarından biri olması yanında yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürebilmek için de çok önemli ve gereklidir. İnsanların sağlıklı bir vücuda ve oldukça güçlü bir bağışık sistemine sahip olabilmesi, gün içinde zinde kalabilmesi için, dengeli bir şekilde beslenmesi şarttır. Gıda ve Mutfak başlığı altında mutfağınızda bulunması şart olan, olmazsa olmaz temel gıdaların ve mutfak malzemelerinin yanında çaylar, atıştırmalıklar, kahveler, hazır gıdalar, şekerler, çeşitli içecekler de bu ana başlık altında yer alan diğer gıda gruplarıdır.

Gıda alışverişleri hayatımızın her anında var olmaktadır. Sürekli olarak gıda ürünlerini tüketmek zorunda olduğumuzdan gıda alışverişi kaçınılmazdır. Özellikle şirketlerde, restoranlarda, otel gibi işletmelerde toptan market alışverişi yapılmaktadır. Genellikle şirketlerin günün belli günlerinde toptan siparişler ile bu ürünleri temin etmektedirler. Market ürünlerini almak için mağazalara gitmek iş yerleri için zaman kaybıdır. Bu noktada Bizsizeyeteriz devreye girmekte ve dilediğiniz tüm gıda ürünlerini hızlı şekilde sizlere tedarik etmektedir. İhtiyacınız olan tüm mutfak malzemelerini geniş ürün yelpazemiz ile ve gelişmiş e-ticaret platformumuz ile sipariş verebilir, hızlı ve güvenli şekilde ürünleri kapınızdan teslim alabilirsiniz. Pratik ve güvenli alışveriş ile zamandan tasarruf yapabilirsiniz. Hemen ürünleri sepete ekleyin ve hızlı alışverişin tadını Bizsizeyeteriz ile çıkarın.

Temel Gıda Ürünleri Nelerdir?

Sağlıklı yaşamak ve sağlıklı kalmak, bir insanın en temel hakkı ve ihtiyacıdır. Yaşamımızı devam ettirmek, gelişmek ve büyümek için dışarıdan almamızın gerekli olduğu maddelere Temel Gıda Maddeleri adı verilmektedir. İnsan sağlığını en kolay şekilde etkileyen faktörlerin başında temel gıda ürünleri gelmektedir. Ancak bu temel gıdalar ile vücudumuzun ihtiyacı olan proteinlere, minerallere, yağlara, vitaminlere ve karbonhidratlara kavuşabiliriz.
Temel Gıdalar sınıfı içerisinde; makarna, bakliyat, çorba, salça, konserve, hazır yemek, sos ve baharatlar, tuz, şeker, yağ, un ve kahvaltılık gibi temel ihtiyaç ürünleri görülmektedir.

Gıda Mutfak kategorimiz altında birçok ürünü en uygun fiyatlarla hızlı şekilde alabilirsiniz. Ofislerde, fabrikalarda, okullarda, restoran ve kafeler ihtiyaç duyduğunuz başlıca ürün gruplarımızı aşağıda bulunan kategoriler altında sizlere sunmaktayız. 

  • Çaylar
  • Kahveler
  • Şekerler
  • Soğuk İçecekler
  • Atıştırmalık Ve Diğer Gıda Ürünleri
  • Züccaciye
  • Küçük Ev Aletleri

Çaylar ve Çay Çeşitleri

Çay, asırlardır aynı biçimde devam eden bir gelenek olmuştur. Sabah kahvaltısı ile başlayıp gecenin son saatlerine kadar hayatımızın hemen hemen her anında bulunan çay, zamanla değişik ve çeşitli kültürel değerlerin de meydana gelmesine sebebiyet vermiştir. Arkadaş buluşmalarının, sıcak aile sohbetlerinin, ofis ortamlarının, misafirlerin ikramlıklarının ve yemek sonrası keyiflerinin olmazsa olmazı çaylardır. Son zamanlarda farklı aromalı ve hoş kokulu çay çeşitleri ile de çay severlerin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır.

Çay çeşitlerine değinmişken kategorimizde dilediğiniz çeşitte çay çeşitleri bulunmaktadır. Kilo ile satılan halk arasında toz çay olarak bilinen Dökme Çaylar, aromalı kolay ve hızlı demlenen pratik bardak poşet çaylar, bardak poşet çayların yanı sıra tek kişiye değil de daha kalabalık bir gruba pratik şekilde demleyebileceğiniz demlik poşet çaylar, son olarak aromalı ve vitamin deposu olan bitki ve meyve çayları sizler için kategorimize listelenmektedir.

Şekerler Ve Şeker Çeşitleri

Çayın olmazsa olmazı ise şekerlerdir. Çay şekeri olarak da adlandırılan beyaz şeker, şeker üretim aşamasında uygulanan saflaştırma işlemi sonrası elde edilmekte olan işlenmiş şeker türüdür. Şeker üretimi için şeker kamışı ya da şeker pancarı kullanılmaktadır. Şeker kamışı kullanılarak üretilmekte olan şekerler daha kaliteli olduklarından fiyatları da yüksektir. Ancak günümüzde beyaz şekerin hammaddesi olarak şeker pancarı kullanımının daha yaygın olduğu görülmektedir. Şekere beyaz rengi kazandırmak ise her iki üretim şeklinde de gerçekleştirilmekte olan saflaştırma işlemi esnasında melas adı verilen maddenin şekerden uzaklaştırılmaya çalışılmasıyla sağlanmaktadır.
Beyaz şeker dışında; halk arasında esmer şeker olarak da adlandırılan kahverengi şeker, kullanımına sıkça rastladığımız bir başka şeker türüdür. Esmer şekerin kahverengi olan rengi, bileşiminde bulunan melas adı verilen maddeden dolayı bu renktir. Eğer şeker üretim aşamasında saflaştırma işlemi gerçekleştirilmeyip içinde bulunan melas adlı maddeden ayrıştırılmaz ise esmer şeker elde edilmiş olur.

İşyerlerinde, ofislerde, restoranlarda, otellerde kalabalık ortamlarda hijyenik sunum yapılabilmesi adına şeker sunumu ambalajlarda yapılmaktadır. Kategorimizden stick şeker ve sargılı küp şekerleri satın alarak gönül rahatlığı ile şekerleri kullanabilirsiniz. Özellikle toptan şeker alımlarda ekonomik olarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kahveler Ve Çeşitleri

Kahveler, dünyanın her yerinde en çok tüketilen ve popülerliğini hiç kaybetmeyen içeceklerinden bir tanesidir. Günlük hayatımızın neredeyse her alanında, öncelikle de iş ortamlarının en büyük keyiflerinden biri olan kahve, gün içinde koşuşturma ve yorgunlukların atılmasında, daha dinç kalabilmek ve yorgunluğu daha kısa sürede atabilmeye yardımcı olmaktadır. Kahve mükemmel tadının ve hoş kokusunun yanında hücrelerdeki kimyasalları ve toksin maddeleri önleyen antioksidan açısından oldukça zengin içerikli bir içecek türüdür. Kahve, çeşitlilik bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip ürünler arasında yer almaktadır.

Kahve çeşitleri arasında Türk kahvesi, filtre kahve, hazır kahve, çekirdek kahve, soğuk kahveler ve kapsül kahve en çok tercih edilenlerden bazılarıdır.

Atıştırmalıklar Ve Atıştırmalık Çeşitleri

Genel olarak birçok kişi gün içinde aniden gelen ve bir türlü bitmek bilmeyen açlık hissini yaşamaktadır. Atıştırmalıklar, bu gibi durumlarda gün içerisinde vücudumuza fazladan besin maddesi almanın ayrıca ana öğünlerde aşırı yemek yemenin önüne geçebilmenin en iyi yollarından bir tanesi olarak karşımıza çıkar. İşyerinde çalışırken, mola aralarında ya da toplantı sırasında hatta uzun araç yolculuklarında kan şekeri düştüğünde hızlı ve kolay çözüm üretmek için atıştırmalıklar yardıma yetişen gıdalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Eğer besin değeri açısından sağlıklı ve zengin atıştırmalıkları tercih edebilirseniz, gün içerisinde ihtiyacınızı karşılayacak besin değerlerini de ara öğünlerinizdeki atıştırmalıklar sayesinde almış olursunuz.

Atıştırmalıklar arasında kuruyemiş ve kuru meyveler, şekerlemeler de en ön sıralarda yerini almaktadır.
Günlük hayatta kuru yemiş ve kuru meyveler zihni açmaları ve enerji sağlamaları açısından önemli bir yere sahip gıda ürünleridir. En başta ceviz ve fındık gibi ürünler algıyı ve hafızayı zinde tutarken açlık hissini yatıştırdıkları da biliniyor. Badem ise kilo kaybına yol açarken düşük miktardaki kalori değerleri sayesinde diyet listelerinde en önemli atıştırmalık ürünler arasında yerini alıyor. Ayrıca kuru meyve gibi atıştırmalıklarda sağlık problemlerinde çözüm olarak kullanılabiliniyor. Mesela kayısı kurusunun sindirim sorunlarına yardım ettiği söylenirken, kansızlığa karşı da etkili olduğu dile getiriliyor. Hurma kurusu ise cilt yapısının korunmasına yarardım ederken koruyucu bir etkiye sahip olduğu biliniyor. 

Soğuk İçecekler Ve Çeşitleri

Sağlığımız açısından su içmenin faydalarını ve önemi anlatmakla bitiremeyiz. Organların çalışma sistemlerinden, cilt güzelliğine kadar pek çok durumda suyun rolü anlatamayacak kadar büyük olmakla beraber vazgeçilmez içeceğimizdir. Günlük su ihtiyacımızı suya ilave olarak değişik içecekler yardımı ile de karşılayabilmekteyiz.

İçecekler sınıfı içinde doğal maden suları, meyve aroması içeren içecekler, gazlı içecek, sütler ve toz içecek gibi pek çok ürün yer almaktadır.

Gıda ve Mutfak Ürünlerini Alırken Mutlaka Bilinmemiz Gerekenler Neler?

Gıda ve mutfak ürünlerini alırken mutlaka bilmemiz gerekenler neler? En önemli hususların başında ürün kalitesi yer alır. Tüketim için alınacak olan gıda ürünlerini alırken kalitesine güven duyulan markalar olması şarttır. Alınmak istenen gıdalar daima uzun ömre sahip, son kullanma tarihi geçmemiş ve yaklaşmamış olan ve kolay saklanabilecek olan ürünler olması gerekmektedir.

Dijital çağ ile internetten yapılan alışveriş yaygınlaşmaya başlamıştır. Yaygınlaşmaya başlayan internet alışverişleri ile birlikte kullanıcılar pek çok problemle karşılaşır olmuştur. Bu problemlerin başında, ürünlerin istenildiği gibi olmaması, geç teslim edilmesi, ürünlerin teslim edilememesi ya da eksik teslim edilmesi gibi temel sorunlar yer alır. Bizsizeyeteriz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sizlere güvenle hizmet vermektedir. Bizsizeyeteriz.com e-ticaret platformumuz ile hızlı ve pratik şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Özellikle toptan alışverişin güvenilir adresi Bizsizeyeteriz ürünlerini özenle paketleyerek sizlere ulaştırır. Gıda Ürünlerini hijyen kurallarına uygun şekilde gönderimini sağlamaktadır. Toptan gıda alışverişlerinizde en uygun fiyatlar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.