Batfin Orta Boy Şeffaf Poşet Rulo 20'li resmi
15%
Göz at

Batfin Orta Boy Şeffaf Poşet Rulo 20'li

1.062,00 TL + KDV 902,70 TL + KDV 1.083,24 TL (KDV Dahil)

Manav Poşetleri Kullanımı 

Manav poşetleri, sebze ve meyvelerin taşınması için kullanılan poşet türüdür. Bu tür poşetler oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Poşet Nedir?

Plastik icat edildiğinden beri hayatımızın nerdeyse her alanında yer alıyor. Bu alanlardan birisi ise poşetlerdir. Her gün dünya çapında yüzbinlerce poşet kullanılıyor. Bu poşetlerin genel kullanım amacı bir şeyleri rahatça taşımak olsa da farklı kullanım alanları ve de farklı türleri bulunmaktadır. Bizler poşet üreticiliği konusunda kendini kanıtlamış bir firma olarak çok farklı türde ve modelde poşet üretmekteyiz. Kullanacağınız alana göre farklı poşetler üretebiliriz. Günümüzde bütün manavlarda poşetler olduğunu görmektesiniz. Manav poşetleri tercihe kalmış bir seçenek değil zorunluluktur. İnsanlar sebzeleri ve meyveleri poşete koymak zorundadır. Hal böyle olunca manavlar en çok poşet kullanılan alanlardan birisi olmuştur.

Diğer poşet çeşitlerimiz için Tek Kullanımlık Pşetler kategorimize göz atabilirsiniz.

Manav Poşetinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Poşetlerin kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte çok da çeşitlidir. En fazla poşet gıda sektöründe kullanılmaktadır. Manav poşetleri bunun en iyi örneğidir. Manavlarda pek çok çeşit sebze ve meyve bulunmaktadır ve her birinden satın almak için bir poşet kullanılmak zorundadır. Aksi halde insanlar bu ürünleri taşıyamaz. Örnek vermek gerekir ise bir insanın ellerinde taşıyabileceği domates miktarı sınırlıyken manav poşetleri sayesinde kilolarca domatesi tek seferde taşıyabilir. Bu nedenlerden dolayı manavlarda poşet kullanımı bir zorunluluk haline gelmiştir.

Manav poşeti genellikle rulo halinde satılan bir poşet türüdür. Bu poşet türü en çok manavlarda kullanılsa da fırınlarda ve marketlerde de tercih edilmektedir. Bu poşetler hem ekonomik hem de kullanışlı oldukları içinde sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça ince bir yapıya sahip olan manav poşetleri az yer kaplayarak da kullanan kişilere avantaj sağlamaktadır. Bu özelliklerinden dolayı sıklıkla tercih edilen manav poşetlerinden satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler uzun zamandır bu işi yapan bir firmayız. Kalitemizle müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık.

Toptan poşet satışlar poşetlerin türüne göre farklılık göstermektedir. Bizler manav poşeti satışlarımızı küçük boy poşet, orta boy poşet ve de büyük boy poşet olarak yapmaktayız. Bu poşetler rulolar halinde yapılmakta ve de rulolar şeklinde satışa sunulmaktadır. Toptan manav poşeti satın alırken binlerce poşeti birden satın almanız gerekmektedir. Tek bir rulo poşet almak demek toptan poşet alımı anlamına gelmez. En sık tercih edilen boyut orta boyutlu manav poşetleridir. Bu poşet türü özellikle meyve sebzeler için idealdir. Orta boy manav poşetleri 5 kilograma kadar ürünü içerisine alabilmektedir. Manav poşetlerinin bir rulosunda genellikle 200 ya da 500 adet poşet bulunur. Bu poşetlerin kalınlığı ise yaklaşık 1.5 mikrondur.

Manav poşetleri oldukça pratik kullanıma sahiplerdir ve şeffaftırlar. Bu poşet türü klasikleşmiş poşetlere göre doğada çok daha hızlı çözülebilir. Yüzde yüz geri dönüşüme uygun olan bu manav poşetlerini kullandıktan sonra geri dönüşüme atmanızı şiddetle öneririz. Diğer poşet modellerine göre hem daha az yer kaplayan hem de daha ekonomik olan bu manav poşetlerini hayatınızın büyük bir kısmında kullanabilirsiniz. Bu poşetlerle ilgili kafanızda bir soru var ise bizimle iletişime geçerek bu soru işaretlerini zihninizden silebilirsiniz.

Toptan manav poşeti satın alarak indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemi ile toptan manav poşetleri için bizimle iletişime geçin.