Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 5 Kg resmi
Göz at

Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 5 Kg

285,73 TL + KDV 288,59 TL (KDV Dahil)
Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 500 Gr resmi
Göz at

Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 500 Gr

38,68 TL + KDV 39,07 TL (KDV Dahil)
Balküpü Küp Şeker Çift Sargılı 5 Kg resmi
Göz at

Balküpü Küp Şeker Çift Sargılı 5 Kg

326,43 TL + KDV 329,69 TL (KDV Dahil)
Balküpü Çift Sargılı Küp Şeker 750 Gr resmi
Göz at

Balküpü Çift Sargılı Küp Şeker 750 Gr

48,13 TL + KDV 48,61 TL (KDV Dahil)

Sargılı Küp Şeker Çeşitleri

Sargılı küp şekerler özellikle son zamanlarda günlük hayatımızda oldukça sık karşımıza çıkmakta olan şeker türlerinden bir tanesidir. Günlük yaşantımız içerisinde sıklıkla kahve ve çay tüketmekteyiz. Ülkemizde, çok sık kullanımı olan kahve ve şeker son derece yaygın olan içeceklerdir. Sabah güne başlarken, öğlen ve akşam yemeklerinden sonra mutlaka çay ve ya kahve içme alışkanlığımız bulunmaktadır. Küp şekerler yiyeceklerden ziyade içecek grubunda kullanılmaktadır. Diğer şeker türleri için Şekerler kategorimize göz atabilirsiniz.

Kahve ve çay, yapısında yüksek oranda kafein bulundurduğu için sabahları uyanabilmek için en büyük yardımcılarımızdır. Bu gıdaların tadını yumuşatabilmek için ise pek çok değişik tatlandırıcı ve şeker kullanırız. Son zamanlarda ise hijyenik olmasından dolayı en çok tercih gören sargılı küp şeker türleri olmaktadır.

Sargılı küp şekerler çift sargılı küp şeker ya da tek sargılı küp şeker olarak da günümüzde satışa sunulmaktadır. En iyi küp şekerlere kategorimizde sizler için yer vermekteyiz. Toptan küp şeker alımlarında uygun fiyatlarla tasarruf sağlayabilirsiniz.

Sargılı beyaz küp şekerlerin esmer şeker ile tedarik edilenleri de kategorimizde bulunmaktadır.  Beyaz toz şekerin daha sağlıklı bir çeşidi olan esmer şekerler, küp şeklinde sıkıştırılarak esmer küp şeker halinde piyasada yer almaktadır.

Sargılı Küp Şeker Neden Tercih Edilir?

Daha sağlıklı bir kullanım elde etmek için küp şeker sargılı şekilde sunulmaktadır. Sargılar sağlık dışında şekerin ömrünün daha uzun olmasına ve şeklini korumasına yardımcı olmaktadır. Çift ya da tek sargılı küp şekerler temassız ve sağlıklı kullanıma olanak tanımaktadır. Tek Sargılı Küp Şeker toptan en ucuz fiyatları ile Bizsizeyeteriz kategorilerinde yer almaktadır.

Sargılı Küp Şekerin Faydaları
  • Sargılı küp şekerlerin ambalajları şekeri dış etkenlerden korur. Böylelikle bozulmaz ve dağılmaz.
  • Ambalajı sayesinde kalabalık ortamlarda şekerle temas sıfıra iner. Bu sayede hijyenik olarak kullanmamıza olanak sağlar.
  • Görsel olarak şık bir sunum yapılmasına olanak sağlar.

Sargılı küp şekerler toptan satın alarak uygun fiyatlar ile tedarik edebilirsiniz. Toptan satın alımlar için hemen bizimle iletişime geçin.