Fiyat Aralığı
Marka

Plastik Sallanır Kapak Çöp Kovaları

Filtre 0

Plastik sallanır kapak çöp kovaları, kapak ve gövde ayrımına sahip ürünlerdir. Aynı zamanda sallanan kapakları ile el değmeden ve hijyenik biçimde atık düzeni sağlamaya yardımcı olmaktadır. Çeşitli model ve boyutlarda üretilerek satışa sunulan bu çöp kovaları, farklı alanlarda da kullanım alanı bulabilir. Kapaklarının kendiliğinden kapanıyor olması ise kötü kokuların dışarı çıkmasını önleyici biri özellik sunmaktadır.

Sallanır kapak çöp kovası kapalı duran kapakları sayesinde, görüntü kirliliğinin de önüne geçmektedir. Küçük boylardan başlayan tasarımları battal boy ürünlere kadar üretilebilmektedir. Çöp poşetleri ile uyumlu yapıları, pratik şekilde çöplerin tasnif edilmesine katkı sağlamaktadır. Marka ve model farklılıkları bulunan ama temelde çalışma prensibi aynı olan bu çöp kovaları kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Plastik Sallanır Kapak Çöp Kovası Nedir?

Plastik sallanır kapak çöp kovası çeşitleri, genellikle plastik malzemeden üretilse de mukavemet gücünü arttırmak için üretim aşamasında içlerine farklı kimyasallar eklenebilmektedir. Sert plastik haline gelebilen ve çok daha dayanıklı olan kovalar üretilebilir.

Kaliteleri ve sağlamlıkları hem kullanım aşamalarında hem de fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Plastik sallanır kapak çöp kovası fiyatı değişimleri en çok bu özelliklerden dolayı meydana gelmektedir. Modellerinin ve hacimlerinin de fiyatları etkilediği gözlenmektedir. Kaliteli ve işlevsel çöp kovası arıyorsanız, bizsizeyeteriz.com içerisinde yer alan atık yönetimi kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Plastik Sallanır Kapak Çöp Kovaları Nerelerde Kullanılır?

Plastik sallanır kapak çöp kovası çeşitleri günlük hayatımızda birçok alanda kendini göstermektedir. Bu alanlar arasında;

  • Ev,
  • Okul,
  • Ofis,
  • İş yeri,
  • Banyo,
  • Bahçeler,
  • Sokaklar,
  • Balkonlar başta olmak üzere atık ihtiyacının olduğu tüm bölgeler yer almaktadır.

Hem pratik olmaları hem de kolay temizlenebilir olmaları sayesinde okul bahçeleri ve sınıflarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Küçük boy kovalar, mutfak içerisinde ve tezgâh üstlerinde büyük kolaylık sağlar.

Sallanır kapak çöp kovalarının renk yelpazesi oldukça geniş olduğu için mutfak ve banyo dekorasyonlarınızla uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz. İş yerlerinde çok sayıda yer alabilen çalışma masalarının altlarına aynı desen ve modellere sahip kovaları ekleyerek kaliteli görünüm elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çöp Kovası Fiyatı Ne Kadar?

Çöp kovası fiyatları her üründe farklılık gösterebilir. Bizsizeyeteriz.com’da uygun fiyatlı çöp kovaları mevcuttur.

Mutfak Çöp Kovası Nasıl Olmalı?

Sallanır kapaklı çöp kovalarını tercih etmek özellikle yemek yaparken gıda atıklarını el değmeden atabilmenize olanak tanır. Pratik kullanımı ekstra fayda sağlamaktadır.

Çöp Kovası Nasıl Temizlenir?

Çöp kovalarını kullanmak istediğiniz deterjan ürünleri ile birlikte sıcak suyu içerisine koyarak en az yarım saat bekletmelisiniz. Sonra fırça veya süngerlere temizliği tamamlayabilirsiniz.