Tork Katlamalı Tuvalet Kağıdı Premium 252 Yaprak x 30 Paket


1.213,45 TL

• Çift katlıdır. • Yaprak ebatları; 19 cm x 11 cm’dir. • 1 pakette 252 yaprak mevcuttur. • Kolide 30 paket, toplamda 7560 yaprak bulunmaktadır. • 100210 ve 100211 kodlu Tork Katlamalı Tuvalet Kağıdı dispenserleri ile uyumludur.


Tork Katlamalı Tuvalet Kağıdı Premium 252 Yaprak x 30 Paket Bizsizeyeteriz.com'da

Tork katlamalı tuvalet kâğıdı premium 252 yaprak 30 paket kendine özel sistemiyle her seferinde tek yaprak vererek tüketim masraflarını azaltmaktadır. Ambalaj ve performans açısından üstün kalite sunmaktadır. Ziyaretçi sayısı orta olan mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 


Geri dönüştürülmüş kağıtlardan üretilen Tork katlamalı tuvalet kâğıdı doğa ve çevre dostudur. Yüksek parlaklık yapısı bulunan bu tuvalet kâğıdı oldukça hijyeniktir. Yumuşacık ve kaliteli dokusuyla çoğu işletme, plaza, küçük kafelerdeki tuvaletlerde yerini almaktadır.  Tuvalet kağıtları kişisel temizliğimizi sağlamak için kullandığımız ürünlerdendir.


Piyasada ise farklı özelliklerde ve farklı fiyatlarda bulunan binlerce markada tuvalet kâğıdı bulunmaktadır. Fakat cildimizde hijyen sağlayan tuvalet kâğıdı ürününün kalitesi de epey önemlidir.


Çoğu kalitesiz tuvalet kağıtları ciltte sorunlar oluşturabilmektedir. Bu nedenle cilt sağlığına önem veren tuvalet kâğıdı markalarını seçmek önemlidir. Ülkemizde ise çok fazla sayıda kaliteli c katlamalı tuvalet kağıdı satan marka bulunmaktadır. Bu markalardan birisi ise Tork markasıdır. Özellikle geri dönüşüm kağıtlarından elde edilen katlamalı tuvalet kağıtları ise çoğu işletme ve kişiler tarafından takdir kazanmıştır.


Çevre dostu olan bu tuvalet kağıtları oldukça maliyetli olmamakla birlikte tek çekimli özelliğiyle de tasarruf sağlamaktadır. El değmeden üretilen Tork v katlamalı tuvalet kağıdı oldukça hijyeniktir. Paket içerisinde 30 adet ürün bulunmaktadır. 252 yaprak ise uzun süre kullanmaya uygundur. Katlamalı tuvalet kağıtları ev içi kullanımına da uygundur.  Birçok tuvalet kâğıdı alternatifi bulunan bu markanın tuvalet kağıtları her wc dispenseri ile uyumludur. Tork katlamalı tuvalet kâğıdı ürünün farklı mekanlara uygun boyutlarda ve rulolarda paketleri mevcuttur.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir