Cam Temizlik Ekipmanları

Filtre 0
64,00 TL + KDV
70,40 TL (KDV Dahil)
60,00 TL + KDV
66,00 TL (KDV Dahil)
36,80 TL + KDV
40,48 TL (KDV Dahil)
33,60 TL + KDV
36,96 TL (KDV Dahil)
364,25 TL + KDV
437,10 TL (KDV Dahil)
180,00 TL + KDV
216,00 TL (KDV Dahil)
128,00 TL + KDV
153,60 TL (KDV Dahil)
136,00 TL + KDV
163,20 TL (KDV Dahil)
144,00 TL + KDV
172,80 TL (KDV Dahil)
27,20 TL + KDV
32,64 TL (KDV Dahil)
28,80 TL + KDV
34,56 TL (KDV Dahil)
52,00 TL + KDV
62,40 TL (KDV Dahil)
32,30 TL + KDV
38,76 TL (KDV Dahil)
35,15 TL + KDV
42,18 TL (KDV Dahil)
8,10 TL + KDV
9,72 TL (KDV Dahil)
13,50 TL + KDV
16,20 TL (KDV Dahil)
17,10 TL + KDV
20,52 TL (KDV Dahil)

Yaşama alanlarının temizliğinde, camlar önemli bir yer tutar. Özellikle ofisler ve iş yerlerinde cam temizliği, titizlikle yapılması gereken bir ayrıntıdır. Genel olarak pencere sayısının fazla olduğu büyük iş yerlerinin temizliğinde kullanılan cam temizlik ekipmanları ile cam temizliği pratik ve kolay bir şekilde yapılabilir. Aynı zamanda evlerde de bu ekipmanları kullanmak büyük oranda konfor sağlayacaktır.

Cam temizliğinin kusursuz olmasına ve zor olan yerlere ulaşmaya yardımcı olan cam temizlik ekipmanı çeşitleri, güvenlik sağlaması açısından önemli işlevlere sahip ürünlerdir. Ofislerde, iş yerlerinde ve evlerde büyük camların silinmesi esnasında oluşan tehlikeli durumlar, cam temizliği ekipmanları ile kolaylıkla önlenir. Sitemizde bu kategori altında satışa sunulan tüm ekipmanlar, bu amaç doğrultusunda geliştirilmiş kaliteli ürünlerdir.

Ofis ve İş Yerleri için Cam Temizlik Ekipmanları

Ofis ve iş yerleri temizliği için tasarlanmış olan cam temizlik ekipmanları, modern çizgilere sahip kullanışlı araçlardır. Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan bu ürünler, hayatı kolaylaştırır. İş güvenliği açısından da mutlaka cam temizliğinde bu ekipmanların kullanılması gerekir. Ergonomik yapıları ve camlarda her yere ulaşmayı kolaylıkla sağlayan cam temizliği ekipmanı çeşitleri ile kolaylıkla silme işlemi gerçekleşir.

Cam temizlik ekipmanları, genel olarak özel olarak hazırlanmış cam çekler, cam peluşları ve camcı kovalarından oluşur. Ofisler, iş yerleri, otelleri plazalar, okullar, plazalar ve alışveriş merkezleri cam temizliğinde sıklıkla kullanılan bu ürünler ile güneş ışığının en sağlıklı şekilde mekanlara dolması sağlanır. Camlar kusursuz bir berraklığa ve temizliğe kavuşur.

Cam Temizlik Ekipmanları Listesi

Camların pırıl pırıl bir temizliğe kavuşmasına yardımcı olan cam temizlik ekipmanları, özellikle tehlike arz eden dış cephe camlarının temizliğinde büyük kolaylık sağlar. Bu ürünler ihtiyaçlara, camların durumuna göre farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilir. Sitemizde yer alan ve en çok tercih edilen başlıca cam temizlik ekipmanları listesi ise şu şekilde sıralanır:

  • Askılı camcı kovaları çeşitleri
  • 35 cm ve 45 cm olacak şekilde, cam peluşları
  • Plastik cam kazıma apartları
  • Plastik camsil
  • Fırçalı camsil çeşitleri
  • Metal cam çek modelleri
  • Cam peluşu aparatı çeşitleri
  • Cam kazıma jiletleri
  • Cam lastiği çeşitleri

Bu ürünlere sitemizden her zaman en uygun fiyatlarla erişmek mümkündür. Sadece cam bezi kullanarak silinen camlarda kusursuz bir ışıltıya erişmek zor olur. Cam temizlik ekipmanı çeşitleri ile eksiksiz bir cam temizliğine her zaman ulaşılır.

Cam Peluşları ve Apartları

En yararlı cam temizlik ekipmanı çeşitlerinden biri olan cam peluşları, bu ürünler için özel olarak tasarlanmış aparatlar ile kullanılır. Cam peluşlarının boyutunun, her zaman aparatlarına uygun olması gerekir. Bu ürünler, sitemizden 35 cm ve 45 cm olarak iki farklı çeşit üzerinden satın alınabilir.

Camcı Kovası Çeşitleri

Camcı kovaları sayesinde, cam temizliği kesintiye uğramadan kolaylıkla yapılır. Bu ürünler sayesinde sık sık su değiştirme sorunu ortadan kalkar. Genel olarak camcı kovaları ebatları ise 15 litre ile 25 litre arasında olur. Profesyonel kullanımı uygun olan özel plastik malzemelerle üretilen camcı kovaları; evlerde, iş yerlerinde ve ofislerde kullanıma uygundur.

Cam Çek Modelleri

Cam çek modelleri, camların kolaylıkla temizlenmesine yarayan bir temizlik ekipmanıdır. Son teknolojilere göre tasarlanmış yapısı ile camların bütün yüzeyine kolaylıkla ulaşmayı sağlar. Bu ekipman sayesinde camları sildikten sonra kurutma işlemi yapmaya gerek kalmaz.

En önemli cam temizlik ekipmanları arasında yer alan cam çeklerin kullanımı için sadece camları ıslatmak yeterli olur. Cam bezi kullanmadan ve hızlı bir şekilde iç ve dış camların temizliği bu ürünlerle kolaylıkla yapılır.

Bizsizeyeteriz ile Güvenli Cam Temizlik Ekipmanı Alışverişi

Bizsizeyeteriz ile güvenli cam temizlik ekipmanı alışverişi yapmanız her zaman mümkündür. Her bütçeye uygun olan fiyatlarla satışa sunduğumuz ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Güvenli olan ödeme yöntemleri ile istediğiniz cam temizlik ekipmanını bu kategoriden kolaylıkla satın alabilir ve pırıl pırıl cam temizliğine sizler de hemen ulaşabilirsiniz.

Cam Temizlik Ekipmanlarının Önemi Nedir?

Pencere camlarının içten ve dıştan temiz olması, bir mekanın güzel gözükmesi için en önemli unsurlardan biridir. Camlar kirli olduğu takdirde sağlık açısından da sorunlar ortaya çıkabilir. Zamanla biriken kirler, tozlar, yağmurun bıraktığı lekeler ve benzeri unsurlar camlarda matlaşmaya ve mekanların karanlık olmasına yol açar. Buna bağlı olarak güneş ışınlarının içeriye girmesi zorlaşır.

Temiz olan camlar sayesinde içeriye kolaylıkla dolan güneş ışınları sayesinde, vücut D vitamininden en iyi şekilde yararlanır. Kirli camlar ile estetik olarak da yaşama alanlarının kötü görünmesine neden olur. Cam temizlik ekipmanları kirli camların en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı olarak sağlıklı ve estetik açıdan güzel yaşama alanlarının oluşması için en gerekli ürünlerdir.

Aynı zamanda cam temizleme ekipmanları ile camlar en iyi şekilde temizlenir ve böylece kullanım ömürlerinin uzadığı da yapılan araştırmalarla kanıtlanmış durumdadır. Cam temizlik ekipmanları ile hiç yorulmadan ve pratik bir şekilde cam temizliği yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Camlar En Kolay Nasıl Temizlenir?

Yaşama alanlarında bulunan pencere camları, en iyi şekilde sadece cam temizlik ekipmanları ile temizlenebilir.

Ulaşılması Zor Olan Pencere Camları Nasıl Silinir?

Ulaşılması zor olan pencere camları, sahip oldukları özel tasarımları sayesinde, cam temizlik ekipmanları kullanılarak pratik bir şekilde silinir.

Cam Silerken Ne Kullanmalıyız?

Cam silerken hem en iyi temizliği sağlamak hem de camların ömürlerini uzatmak için mutlaka can temizlik ekipmanlarının kullanılması gerekir.