Refine
1 Daha

Cam Temizlik Ekipmanları

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Flora Süper Camsil Fırçalı 21 Cm

• 21 cm genişliğindedir. • Bir tarafı fırça, diğer tarafı cam çektir.

38,43 TL + KDV
+
-
-
+

Flora Süper Camsil Süngerli 21 Cm

• 21 cm genişliğindedir. • Bir tarafı sünger, diğer tarafı cam çektir.

27,30 TL + KDV
+
-
-
+

Metal Cam Çek 25 Cm

25 cm boyutundadır. Üst kısmı metal alt kısmı standart lastiktir. Cam yüzeylerin temizliğini kolaylaştırır.

76,00 TL + KDV
+
-
-
+

Metal Cam Çek 35 Cm

25 cm boyutundadır. Üst kısmı metal alt kısmı standart lastiktir. Cam yüzeylerin temizliğini kolaylaştırır.

80,00 TL + KDV
+
-
-
+

Metal Cam Çek 45 Cm

45 cm boyutundadır. Üst kısmı metal alt kısmı standart lastiktir. Cam yüzeylerin temizliğini kolaylaştırır.

88,00 TL + KDV
+
-
-
+

Cam Peluş Aparatı 35 Cm

• 35 cm’dir. • Plastik malzemeden üretilmiştir.

12,40 TL + KDV
+
-
-
+

Cam Peluşu Aparatı 45 Cm

• 45 cm’dir. • Plastik malzemeden üretilmiştir.

12,80 TL + KDV
+
-
-
+

Cam Kazıma Aparatı Metal

• Metal malzemeden üretilmiştir.

15,20 TL + KDV
+
-
-
+

Cam Kazıma Jileti

Paket içi 25’lidir. Cam kazıma aparatı ile birlikte kullanılır.

4,00 TL + KDV
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 25

Cam Lastiği 105 Cm

Yumuşak kauçuktan yapılmıştır. 105 cm boyutundadır. Sağlam ve uzun ömürlüdür.

24,00 TL + KDV
+
-
-
+

Advanced Cam Peluşu 45 Cm

Cam peluşu 45 cm genişliğindedir. Mikrofiber iplikten üretilmiştir. Peluş aparatı ile kullanılır. Aparatı ayrı satılmaktadır. Peluşun yan kısmında kazıyıcı bulunmaktadır.

17,60 TL + KDV
+
-
-
+

Advanced Cam Peluşu 35 Cm

Cam peluşu 35 cm genişliğindedir. Mikrofiber iplikten üretilmiştir. Peluş aparatı ile kullanılmaktadır. Aparatı ayrı satılmaktadır. Peluşun yan kısmında kazıyıcı bulunmaktadır.

16,00 TL + KDV
+
-
-
+

Universal Cam Peluşu 45 Cm

Cam peluşu 45 cm genişliğindedir. Mikrofiber iplikten üretilmiştir. Peluş aparatı ile kullanılmaktadır. Aparatı ayrı satılmaktadır. Peluşun yan kısmında kazıyıcı bulunmaktadır.

17,60 TL + KDV
+
-
-
+

Plastik Camsil 22 Cm

22 cm’dir. Plastik malzemeden üretilmiştir.

7,20 TL + KDV
+
-
-
+

Plastik Camsil 32 Cm

32 cm’dir. Plastik malzemeden üretilmiştir.

8,64 TL + KDV
+
-
-
+

Cam Kazıma Aparatı Plastik

Plastik hammaddeden üretilmiştir. Camlardaki lekeleri kazımak için üretilmiştir. Standart sap veya teleskobik sap ile kullanılabilir.

13,30 TL + KDV
+
-
-
+

Camcı Kovası Askılı

• Camcı kovasında rahat taşınması için askısı mevcuttur. • Cam peluşunu koymak için ayrı bir bölmesi bulunmaktadır.

201,50 TL + KDV
+
-
-
+

Pulex Cam Lastiği 92 Cm

Yumuşak kauçuktan yapılmıştır. 92 cm boyutundadır. Sağlam ve uzun ömürlüdür.

87,00 TL + KDV
+
-
-
+

Cam Temizlik Ekipmanları

Cam temizlik ekipmanları özellikle ev hanımları tarafından oldukça ihtiyaç duyulan ekipmanlardır. Cam silmek ne kadar kolay görünse de oldukça tehlikeli ve de oldukça zor bir iştir. Cam silmek tıpkı ayna silmek gibi zordur. Eski usul bezlerle silmektense insanlar farklı cam temizlik aparatlarını kullanmayı seviyorlar. Pek çok cam temizlik ekipmanları var. Bu ekipmanlar sayesinde cam silmek artık daha kolay ve eğlenceli bir hal alıyor.


Cam çek nedir ve nasıl kullanılır?

Cam çek en çok bilinen ve kullanılan cam temizleme ekipmanlarının başında geliyor. Hem oldukça uygun fiyatlı olması hem de kullanımının kolay olması nedeniyle pek çok insanın favori cam silme ekipmanı. Cam çeklerin pek çok versiyonu üretildi ve günümüzde hala daha üst modellerinin üretimi yapılıyor. Bu ekipman sayesinde camlarınızı sadece ıslatıp temizleyebilirsiniz. Yani camlarınızı kurutmak için ek bir beze ihtiyacınız kalmaz. Bu ürün hem camda iz kalmadan temizleme yaparken hem de kullanım kolaylığı sağlar. Günümüzde yüksek yapılarda cam temizliği yapmak oldukça zordur. Bu tarz binalarda camların silinmesi için özel ekipmanlarla insanlar yukarıya çekilir ve silme işlemi yapılır. Çalışma şartlarının oldukça zor ve tehlikeli olduğu bu tarz alanlarda hızlı olmak çok önemlidir. Bu nedenle cam çek kullanmak oldukça mantıklıdır.

 

Cam peluşların kullanım alanları

Cam peluşlarının pek çok kullanım alanı bulunuyor. Bu cam temizleme aparatı sayesinde camlarda iz kalmadan temizlemek çok kolaydır. Bu aparatı isterseniz evinizde isterseniz mağaza camlarında kullanabilirsiniz. Cam peluşlarının kullanım alanlarını tanımlamak zordur kısacası cam olan her yerde cam peluşlarını kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Cam aparatları cam silmeyi çok daha kolay ve de eğlenceli hale getirir. Ürünün yapısı da oldukça kullanışlı ve sağlamdır. Üründe bulunan peluş tüy bırakmayarak kusursuz temizliği sağlar. Cam peluşları oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bu ürünü kullanarak daha kısa sürede camlarınızı silebilirsiniz. Ayrıca cam peluşları klasik cam silme yöntemlerine göre daha güvenlidir. Özellikle yüksek binalarda bulunan evlerin camları için cam peluşu kullanmak oldukça iyi bir seçim olacaktır. Cam peluşları farklı uzunluklara gelebilir bu sayede eğilmeden camlarınızı silebilirsiniz. Cam peluşları aparatları ile birlikte kullanılır.

 

Camcı kovalar nasıl kullanılır?

Cam kovaları evlerde de kullanılabilir ürünlerdir fakat asıl üretiliş amaçları profesyonel kullanıma uygun olmalarıdır. Cam kovaları plastik maddeden yapılır bu plastik kolay kolay kırılmaz yani kaliteli bir plastik tercih edilir. Cam kovaları genellikle 15 litre ve 25 litre arasındadır. Bu kovalar kapakları sayesinde dökülmeden taşınabilirler. Cam kovaları genellikle büyük binalarda kullanılabilir. Yüksek katlı binaların camlarını temizlemek için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu tarz camları silmek zor ve tehlikeli olduğu için büyük cam kovalarını tercih etmek gerekir. Bu cam kovaları sayesinde sık sık su değiştirmeye gerek kalmadan cam silme işlemi tamamlanabilir.

 

Cam temizleme ekipmanları sayesinde daha kısa zamanda kusursuz bir şekilde cam silmek mümkündür. Cam çek, cam peluşu ve camcı kovalarıyla işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Eski tarz cam silme ekipmanları yerine bu ekipmanları kullanmanızı öneriyoruz. Bu ekipmanları kullanarak daha az zamanda daha iyi işler çıkarabilirsiniz. En kısa zamanda evinize iş yerlerinize, ofisinize veya otelinize bir cam çek ya da cam peluşu almanızı şiddetle öneriyoruz.