Refine
×
1 Daha
3 Daha

Dezenfektanlar ve Aparatları

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Dr Lory el dezenfektanı 1 L

• Ürün 1 L'dir. Minimum sipariş adeti 12 adettir.  SİPARİŞ ÖDEME AŞAMASINDA 12 ADET OLARAK tahsilat yapılmaktadır. • Durulanmadan kullanılır.
39,69 TL + KDV
42,87 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Dr Lory el dezenfektanı 5 L

Ürün 5 L'dir.  Durulanmadan kullanılır. Biosidal ruhsatı vardır.
162,72 TL + KDV
175,74 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Dr Lory el dezenfektanı 100 ml Sprey

Ürün 100 ml’dir.  Durulanmadan kullanılır. Sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlar.
8,14 TL + KDV
8,80 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Deby El Dezenfektanı 5 Kg

Ürün 5 litredir. Durulanmadan kullanılır. Biosidal ruhsatı vardır.
189,54 TL + KDV
204,70 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Deby Yüzey Dezenfektanı 750 ml

• Ürün 0,75 kg’dir.  • Kolisinde 6 adet ürün bulunmaktadır.  • Alkol bazlıdır.  • Alet ve ekipman gibi dezenfekte etmek istediğiniz tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. • Ph derecesi 7,50 (±0,50)  • Su ile seyreltilmeden yüzeylere püskürtme yolu ile uygulanır ve temiz bir bez ile silinerek kurumaya bırakılır.
22,94 TL + KDV
24,77 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Maratem M105 Alkoderm El Dezenfektanı 4,35 Kg

Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi bulunmaktadır. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Bir bidon ürün 4,35 kg’dır. Kolide 4 adet ürün bulunur. Adet fiyatıdır.
194,92 TL + KDV
210,52 TL (KDV Dahil)
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 4

Dirsek Basmalı Dezenfektan Dispanseri Şişesiz

Dayanıklı Plastikten imal edilmiştir. El değmeden kullanım için dizayn edilmiş dirsek kolu. Ağırlık : 200 Gr
29,00 TL + KDV
34,22 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Pedallı Dezenfektan Standı

Paslanmaz Çelik Gövde Modern Tasarım Hızlı ve Kolay kurulum Ayaktan kumandalı dezenfektan ünitesi
1.051,25 TL + KDV
1.240,48 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Detrosan Air Ortam Dezenfektanı 5 Kg

Ürün 5 kg dır. Ürün konsantredir, seyreltilerek kullanılmalıdır.
324,06 TL + KDV
349,98 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Deby Yüzey Dezenfektanı 5 Litre

Ürün 5 litredir. Kolisinde 4 adet ürün bulunmaktadır. Alkol bazlıdır. Alet ve ekipman gibi dezenfekte etmek istediğiniz tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Ph derecesi 7,50 (±0,50) Su ile seyreltilmeden yüzeylere püskürtme yolu ile uygulanır ve temiz bir bez ile silinerek kurumaya bırakılır.
81,30 TL + KDV
87,80 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Dezenfektan Aparatı 304 Kalite - 0013

• Darbelere dayanıklıdır. • 304 Kalite Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.
266,76 TL + KDV
314,78 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Hand On El Dezenfektanı 1 lt

Ürün 1 Litre'dir. Durulanmaz. Kolide 12 adet ürün bulunmaktadır. Kolide her ürün için triger başlık koyulmaktadır.
39,64 TL + KDV
42,82 TL (KDV Dahil)
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12

Dezenfektan ve Aparatları Nelerdir?

Dezenfektan ve aparatları pandemi ile birlikte en çok kullanılan temizlik malzemelerinden bir tanesi oldu. Bu dezenfektan ve aparatlar ellerimize bulaşmış virüsleri temizleme için bizlere birçok avantaj sağladı. Ellerimizi gün içerisinde sık sık farklı bölgeler ile temas ettirdiğimizden dolayı bu dezenfektanlar elimize bulaşan zararlı bakteri ve virüsleri yüksek oranda yok ederek hastalıkların yayılmasını önler. Bu dezenfektanlar sayesinde günlük hayatta elimize bulaşmış virüs ve bakterilere son verebiliriz. Herkes kullanırsa bu genel kitlede virüsün azalacağı anlamına gelir. Dezenfektanların hijyen sağlaması içeriğinde bulunan alkol ile gerçekleşmektedir. Sizlerde zorunlu olarak dokunduğunuz yerler sonrası elinizi dezenfekte etmenizde fayda vardır. Çünkü koronavirüs ile savaşan en önemli savaşçılardandır. İş yerinizde, evinizde, okulunuzda bulunan bu dezenfektan ve aparatlarını kullanmanız sizi daha temiz ve hijyenik yapacaktır.

Sabit konumlar dışında gün içerisinde birçok yere gidiyoruz. Metro, otobüs, minibüs gün içinde sıklıkla toplu taşıma araçlarını kullanıyoruz. Bu nedenle anlık olarak kullanabileceğimiz, yanımızda bulundurabileceğimiz çanta boy el dezenfektanlarına ihtiyaç duyarız. Hatta 5 Litre el dezenfektanı alarak yanımızda bulunduracağımız mini el dezenfektanı bittikçe doldurarak kullanabiliriz.

Dezenfektanları hangi aparatlarla rahat bir şekilde kullanabiliriz?

Bu dezenfektanlar hayatımızın birçok alanına nüfuz etmiş durumda. Evimizde, iş yerimizde, okullarımızda, çantamızda, otobüslerde ve daha birçok kurum ve kuruluş binalarında yer edinmiştir. Bu dezenfektanlar aparatları sayesinde de kolay kullanıma sahiptir. Ayrıca aparatların modeline göre temas etmeden dezenfektanları kullanabiliriz. Bu sayede hijyen ve temizlik kurallarına dikkat edelim derken elimizdeki sağlıktan da olmayız.

Ortak kullanım alanlarında aparatları ile birlikte bulunan dezenfektanlar salgın hastalıkların kontrolü için büyük önemi vardır. Özellikle Dezenfektan Aparatları ve Standları kategorimizde bulunan Pedallı Dezenfektan Standı, Sensörlü Dezenfektan Dispanseri ile temassız şekikde ellerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Dezenfektan ve aparatları ile çok daha kolay hale gelen bu salgın hastalıkların kontrolü tamamen bizim elimizdedir. İnsanlar dezenfektan kullanırken hep aynı yeri tutarak dezenfektan kullanması, virüsün yayılmasına davet olacaktır. Bu aparatlar sayesinde daha işlevsel bir şekilde dezenfektanların kullanımı sağlanabilir. Ayrıca bazı aparat modelleri ile dezenfektanlar duvara sabitlenebilir. Bu sayede daha kullanışlı olacak, insanlar dezenfektan sıkmak için üşenmeyecektir. Fabrika, yemekhane gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda dezenfektan aparatlarına herkesin dokunmasından rahatsız olabiliriz, bu tarz ortamlarda sensörlü, dirsek basmalı dezenfektan veya ayak basmalı dezenfektanlar kullanmak daha hijyenik olacaktır. Bu dezenfektan aparatları ofisinizin en çok kullanılan alanında olması dezenfektanların daha sık kullanılmasını sağlayacaktır. Sadece ofiste değil tüm ortak kullanım alanlarında en çok kullanılan alanlarda bulunulması gerekir.

İşyerlerinizde Dezenfektanın Önemi Nedir?

Hayatımızın bir parçası olan ve en çok kullanılan temizlik maddelerinden  biri olan dezenfektanlar iş hayatımızda da büyük önem sahiptir. Çünkü bu iş alanları ortak kullanım alanlarından bir tanesi olduğundan birçok kişi ile birlikte virüs yayılımı görülebilir. Birçok insan dışarıda farklı noktalara temas ettiğinden dolayı iş alanında bu temasın yayılması kötü sonuçlar doğurabilir. Bundan kaynaklı olarak ofislerde, iş yerlerinde dezenfektanlar çok önemlidir. Dezenfektanlar önemli olduğu gibi dezenfektan aparatlarının önemi de büyüktür. Ofislerde dezenfektan aparatı kullanmanız daha kolay dezenfektan kullanımı sunacaktır. Sizlerde iş yerlerinize dezenfektan aparatı alarak çalışanlarınızın virüsü yaymasını önleyebilirsiniz. Bu aparatların birçok modeli vardır. Bu modellerden teması en aza indirecek şekilde olanlardan faydalanabilirsiniz. Bu aparatlara herkes aynı noktaya dokunarak dezenfektan elde etmesi daha korkunç sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle dezenfektanlar aparatları ile kullanılırsa daha az riskli olacaktır.

Bunların dışında yer ve yüzey dezenfektanları ile desteklersek tam koruma sağlamış oluruz. Ev ve iş yerlerinde yüzeyleri temizleyeceğimiz suyun içerisinde belli oranda yer ve yüzey dezenfektanı ekleyerek hijyeni sağlayabilirsiniz. Tabi buna ek olarak yüzey temizliği yaparken kullanacağınız yer temizlik ekipmanları  da hijyen kriterlerine uygun olmalıdır. Bu hazırlayacağımız dezenfektanlı su ile en çok tutulan kapı kolları, masalar, sandalye kolları gibi ortak alanlar hijyenik hale getirilebilir.

Dezenfektanların alkol oranları kaç olmalıdır?

Dezenfektanlar içerisinde hijyeni ve temizliği sağlamak için alkol bulunmaktadır. Ve bu oran dezenfektanın büyük çoğunluğunu oluşturmaktadır. Dezenfektanlarda alkol oranı genel olarak %70 ile %80 arasında olmalıdır. Etkin bir cilt koruma sistemi için bu oranlar yeterlidir. Kolonyalarda  bu oranlara yakın alkol içerdiğinden dolayı dezenfektan yerine kullanılabilmektedir. Asıl temizliği içerisindeki alkol yaptığından dolayı alkolün temizleyici olduğunu söyleyebiliriz.