Refine

Karıştırıcılar

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Poprocup Plastik Karıştırıcı Lüx 1000'li

• Malzeme cinsi: Polistiren • Renk: Şeffaf • Ürün Ağırlığı: 0,38 gr •Paket İçeriği:1000 adet •Koli İçeriği: 30 paket
46,50 TL + KDV
54,87 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Ahşap Karıştırıcı Extra 1000'li

Ahşap’tır. Ürün ölçüsü 11 cm ‘dir. Kaliteli malzemeden üretilmiştir. 1 pakette 1000 adet karıştırıcı mevcuttur.
29,06 TL + KDV
34,29 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Ahşap Karıştırıcı 500'lü

• Ahşap’tır. • Ürün ölçüsü 11 cmdir. • Paket içerinde 500 adet karıştırıcı bulunur. • Koli içerisinde 24 paket bulunur.

17,05 TL + KDV
20,12 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Ahşap Karıştırıcı Sargılı 250'li

Sargılı Ahşap Karıştırıcı Paket içinde 250 adet bulunur.
37,04 TL + KDV
43,71 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Plastik Karıştırıcı 1000'li

Malzeme cinsi: Polistiren Renk: Şeffaf Paket İçeriği:1000 adet Koli İçeriği: 30 paket
49,64 TL + KDV
58,58 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Karıştırıcılar

Karıştırıcılar
günlük hayatımızda en çok işyerleri ve ofis mutfaklarında karşımıza çıkmaktadır. İşyerlerindeki mutfaklarda kullan at ürünlerin tercih edilmesi tüm personelin sağlığını korumak anlamında önemli bir detaydır. İlk olarak su tüketimi başta olmak üzere kahve, çay ve meyve suları gibi tüm sıvı içecek tüketimlerinde tek kullanımlık olan kullan at ürünlerin tercih edilmesi tavsiye edilir. İşte bu sıvıları karıştırmak için de devreye tek kullanımlık karıştırıcılar girer. Böylece hastalıklara sebep olan virüs ve bakterilerin bulaşması önlenir ve koruyucu bir tedbir amacıyla kullanılan ürünlerin tamamı kişiye özel bir durum kazanır.

Tüm işyerlerinde ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de karıştırıcılar olmaktadır. İşyerlerinde ve ofislerde her zaman sağlığa uygunluk açısından da temiz bir çay kaşığı bulmak zor olabilir. Bu sebeple kullan at bardakların yanında kullan at karıştırıcılar tercih edilmelidir. Hem plastik hem de ahşap malzemelerden üretilmeye elverişli olan karıştırıcılar tek kullanımlık olmaları sebebi ile üzerinde virüs ve bakterilerin oluşmasını da engelleyebilmektedir. Ofislerde kahve ve çayın en sık tüketilmekte olan içecekler olduğu düşünülürse ofislerde karıştırıcıların ne kadar önemli olduğu kolayca anlaşılabilir.


Karıştırıcı İçeceğin Tadını Değiştirir mi?

Daha çok sıcak içeceklere katılan tatlandırıcı, süt, şeker gibi ek gıdaların içeceklere karıştırılması için karıştırıcılar kullanılır. Boyutları ideal uzunlukta olması dolayısıyla pratik bir kullanım sağlayan ürünler gıdaya uygun malzemelerden üretilmektedir. Bu sebeple kullan at karıştırıcı içeceğinizin tadını değiştirmez. Ve lezzetinde herhangi bir değişikliğe de sebep olmaz. Güvenilerek kullanılabilir. İşyerlerinde tahta veya plastik karıştırıcı gibi ürünlere her zaman ihtiyaç olmaktadır.

Tahta veya plastik karıştırıcılar farklı alanlarda büyük kolaylık imkânı sunmaktadır. Öncelikle sıvı içeceklerin karıştırılmasında tamamen sağlıklı ve kaliteli malzemeler seçilerek üretimleri yapıldığı için büyük bir güven sağlamakta hem de avantajlı bir fırsat sunmaktadır. Uzun ince şekilde ve uç kısımları kavisli olarak tasarlanmış olan bu tahta veya plastik karıştırıcılar birbirinden farklı eğlence alanlarında oldukça büyük bir talep almakta ve ayrıca farklı çay ocağı veya kafe gibi işletmelerde de çok tercih edilen ürünler arasında boy göstermektedir.

Genel olarak bilindiği üzere çaylarda bu tahta veya plastik karıştırıcılar son zamanlarda çok tercih edilmektedir. Bu karıştırıcılar, özellikle ilk başta çay olmak üzere birçok sıvı içeceği karıştırmak için tasarlanmış olup hemen hemen birçok market rafında yer almaktadır. Günlük kullanımdan daha çok, kalabalık ortamlar için talep edilmekte olan araçlardır. Bu sebeple, özellikle kalabalık personelli iş yerlerinde çay ve kahve karıştırıcıları daha çok tercih edilir. Hem müşteri sayısının hem de personel ve misafir sayısının çok olduğu iş yerlerinde son derece kullanışlı, pratik ve güvenlidir.


Tahta Karıştırıcı Çubuklar Neden Üretilmektedir?

Günümüzde artık sıkça kullanılan tahta karıştırıcı çubuklar neden üretilmektedir? Merak ediliyor. Kullanımının sıklaşması ile daha da merak uyandıran sorulardan biri halini almıştır. Tahta çay ve kahve karıştırma çubukları kayın ağacı ya da huş ağacından üretilmekte olup özel olarak kurutulmaktadır. Doğal ahşap olmasından dolayı boya ve kimyasal madde kullanılmadan el değmeden otomatik makineler aracılığı ile Avrupa standartlarındaki ileri bir teknolojiyle üretilmektedir. İleri teknoloji ile üretilmiş olan doğal ahşap, içtiğiniz içeceklerin yapısını değiştirmez.