Züccaciye

Filtre 0
663,17 TL + KDV
795,80 TL (KDV Dahil)
11,63 TL + KDV
13,96 TL (KDV Dahil)
28,58 TL + KDV
34,30 TL (KDV Dahil)
31,81 TL + KDV
38,17 TL (KDV Dahil)
12,74 TL + KDV
15,29 TL (KDV Dahil)
18,81 TL + KDV
22,57 TL (KDV Dahil)
16,04 TL + KDV
19,25 TL (KDV Dahil)
25,49 TL + KDV
30,59 TL (KDV Dahil)
13,18 TL + KDV
15,82 TL (KDV Dahil)
140,58 TL + KDV
168,70 TL (KDV Dahil)

Züccaciye Ürünleri

Porselen, cam ve benzeri materyallerden imal edilen ürünlerin satıldığı kategoriye züccaciye adı verilmektedir. Mutfak malzemeleri genellikle bu kategoride kullanıcılarına arz edilir. Züccaciye ürünleri her ihtiyaca yönelik olarak kolaylıkla bulunmaktadır.

Bir yaşam alanında olmazsa olmaz olan ürünler arasında mutfak malzemeleri yer almaktadır. Bu malzemeler yemek ve içmek için gerekli olan ürünleri bünyesinde barındırır. Her türlü servis ürünleri, bardak, tabak, çatal ve kaşıklar genel olarak bu kategoride yer almaktadır.

Neredeyse insanın yaşadığı her alanda züccaciye ürünleri bulunur. Gıda gereksiniminin karşılanması amacı ile bu malzemeler kullanılır. Her çeşit ürün farklı modellerde tasarlanır ve üretilir. Züccaciye ürünleri temel ihtiyaçlara yönelik olarak mevcut olsa da estetik açıdan da kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.

Mutfak gereçleri, daha çok günlük ihtiyaçları karşılamak amacı ile kullanılır. Diğer yandan birbirinden güzel ve şık ürünler ile yaşam alanlarında estetik olarak da farklı zevklere hitap etmektedir. Kaliteli ürünlerin güzel ve modern tasarımlar ile birleştiği züccaciye ürünleri en çok mutfaklarda yer kaplamaktadır.

Mutfaklarda kullanılan züccaciye ürünleri, daha sık olarak yemek pişirmek, muhafaza etmek ya da sunum yapmak için tercih edilir. Cam ve benzeri maddelerden imal edilirler. Bu sayede oldukça şık ve estetik görünümlere sahiptirler.

Her istek ve ihtiyaç için uygun olarak tasarlanan ve imal edilen mutfak malzemeleri farklı boyutlara ve tasarımlara sahip olması ile de beğeni kazanır. Bu özelliklerinden dolayı farklı amaçlar için kullanılabilmektedirler. Sizler de ilgili kategorimizden kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Mutfak Malzemeleri ve Gereçleri

Mutfak gereçleri listesi yapılacak olduğunda ilk akla gelenler, züccaciye ürünleri olmaktadır. Yemek ve içeceklerin saklanması, uygun koşullarda muhafaza edilmesi ve ikram edilmesi noktasında oldukça sık kullanılan malzemelerdir.

Temel anlamlarda kullanılmasının yanı sıra mutfak malzemeleri estetik amaçlarda da kullanılmaktadır. Cam, porselen ve benzeri materyaller, bir eşyanın fiziksel formunu etkileyen faktörlerdir. Cam ve benzeri maddelerden tasarlanan ve imal edilen züccaciye ürünleri de oldukça güzel ve şık parçalardır.

Farklı modelleri, renkleri ve tasarımları ile her zevke ve tarza uyum sağlayan mutfak ürünleri bulunmaktadır. Basit ve sade tasarımlardan, şık ve gösterişli mutfak malzemeleri modellerine kadar birçok ürünü avantajlı fiyat aralıkları ile ilgili kategorimizde bulabilirsiniz.

Mutfak İçin Gerekli Temel Mutfak Malzemeleri Nelerdir?

Mutfak malzemeleri listesi pek çok çeşitli olmaktadır. Temel mutfak malzemeleri ürünleri içeren bu listeler her kullanıcıya göre farklılık arz edebilir. Genel hatları ile mutfak için gerekli olan temel mutfak malzemeleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Tabak, kâse ve tepsiler
 • Çay bardağı ve tabakları
 • Su bardakları ve sürahiler
 • Kahve bardakları ve tabakları
 • Çatal, bıçak ve kaşıklar
 • Saklama Kapları
 • Çaydanlıklar
 • Bardak ve kupa çeşitleri
 • Şişe, kavanoz ve sürahiler
 • Farklı mutfak araç ve gereçleri
 • Çöp kovası
 • Yağdanlıklar
 • Mücevher askıları ve askı çeşitleri
 • Çeşitli dekorasyon ürünleri
 • Cam veya porselen saksılar
 • Masa düzenleme malzemeleri

Mutfak malzemeleri pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Farklı desenlerde, renklerde ve boyutlarda ürünleri bulmak oldukça kolaydır. Her çeşit ürünün seçenek opsiyonları bulunmaktadır. Kullanıcılar kendi istek, ihtiyaç ve beklentilerine göre malzemeleri inceleyebilir ve satın alabilir. Sizler de istediğiniz ürünleri ilgili kategorimizde bulabilir ve sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Temel ihtiyaç ürünleri yanı sıra farklı model ve çeşitlerde dekorasyon ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler mutfaklarda sıklıkla sunum ve ikramlık olarak tercih edilmektedir. Bu ürünler; bardaklar, tabaklar, saklama kapları, sürahiler, şişeler ve daha pek çok mutfak gereçlerini kapsar.

Şık ve gösterişli tasarımları ile göz dolduran dekorasyon ürünleri özellikle çeyiz alışverişlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Hanımlar mutfaklarında estetik ve güzel görüntüler elde etmek için züccaciye ürünlerini dekoratif ürünlerden seçmektedir.

Toptan Mutfak Malzemeleri ve Gereçleri

Züccaciye ürünleri her yaşam alanında kullanılan ürünlerdir. Özellikle evlerde mutfak gereçleri tercih edilir. Fakat iş yerlerinde, ofislerde ve diğer işletmelerde de mutfak gereçlerine ihtiyaç duyulabilir. Fazla insan istihdamının olduğu iş yerlerinde toptan mutfak malzemeleri kullanılır.

Toptan mutfak malzemeleri satın almak kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayabilir. Bu avantajların en önemlileri arasında toptan alınan ürünlerinin satış fiyatlarının daha avantajlı olması gelmektedir. Tek tek ürünleri satın almak yerine toptan olarak mutfak malzemeleri satın alabilirsiniz.

Toptan mutfak malzemeleri her ürünü bünyesinde barındırır. Bu ürünlerden en çok toptan olarak satın alınanların başında çay bardakları ve altlıkları gelmektedir. Özellikle gıda ve içecek satışı yapan işletmeler için bu ürünler oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Restoranlar, kafeler ve diğer gıda işletmelerinde toptan mutfak malzemelerine ihtiyaç duyulabilmektedir.

Sizler de her türlü toptan mutfak malzemeleri ve gereçleri ihtiyaçlarınız için ilgili kategorideki ürünleri inceleyebilir ve mevcut stok durumlarına göre ürünleri istediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Uygun ve avantajlı fiyat aralıkları ve ürün çeşitliliği ile beğeni kazanan züccaciye ürünlerini bulmak oldukça kolaydır.

Sıkça Sorulan Sorular

Züccaciye Ne Demektir?

Züccaciye genellikle cam ve benzeri ürünlerden imal edilen araç ve gereçlere verilen isimdir. Sıklıkla mutfak ürünlerini bünyesinde barındırır.

Züccaciye Ürünleri Hangi Materyallerden Üretilir?

Züccaciye malzemeleri cam, porselen, mika ve benzeri malzemelerden üretilir.

Temel Mutfak Malzemeleri Hangi Ürünleri Kapsar?

Temel mutfak gereçleri, bardak, tabak, saklama kabı, sürahi, çaydanlık ve benzeri ürünlerden oluşur.