Züccaciye

Filtre 0
15,38 TL + KDV
18,14 TL (KDV Dahil)
15,84 TL + KDV
18,69 TL (KDV Dahil)
6,38 TL + KDV
7,53 TL (KDV Dahil)
10,37 TL + KDV
12,24 TL (KDV Dahil)
11,16 TL + KDV
13,17 TL (KDV Dahil)
12,77 TL + KDV
15,07 TL (KDV Dahil)
158,41 TL + KDV
186,92 TL (KDV Dahil)
7,55 TL + KDV
8,91 TL (KDV Dahil)
6,85 TL + KDV
8,08 TL (KDV Dahil)
119,89 TL + KDV
141,47 TL (KDV Dahil)

Züccaciye Ürünleri, Mutfak Gereçleri Nelerdir?

Gıda Ve Mutfak kategorimiz altında bulunan Züccaciye pek çok kişinin bildiği bir kelime olarak öne çıkmaktadır. Özellikle ev için ihtiyaç duyulan pek çok farklı malzeme şeklindeki bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Arapça dilinden Türkçe’ye geçen züccaciye kelimesinin kökünü, ‘cam’ ve ‘sırça’ anlamına gelen ‘zücac’ kelimesi oluşturmaktadır. Cam, porselen ve benzeri maddelerden yapılmış olan eşya çeşitlerine züccaciye adı verilmektedir. Günlük hayatımızda büyük bir öneme sahip olan züccaciye ürünleri en çok kullanılan ve aynı zamanda yaygın olarak satılan eşyalar arasında yerini almaktadır. Kullanım amaçlarına bağlı olarak değişen farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hayatımızı kolaylaştıran pratik ürünler olarak nitelendirilmektedir. 

Züccaciye ürünleri, mevzu bahis mutfaklar olduğu zaman olmazsa olmaz eşya çeşitleri arasında yer almaktadır. Mutfak malzemelerinin yiyecek ve içeceklerin saklanmasından misafirlere ikram yapılmasına kadar pek çok farklı kullanım amacı bulunmaktadır. Mutfakların yanı sıra evin havasını da değiştirmektedir. Züccaciye ürünleri evin dekorasyonunda kullanıldığı zaman evde hoş bir görüntü elde etmek mümkündür. Boyutları ve kullanım amaçlarıyla beraber yapılarına bağlı olarak da birçok farklı züccaciye ürünü karşımıza çıkmaktadır. Peki, züccaciye ürünleri nelerdir? Züccaciye ürünleri arasına tencere setleri, bardak takımları, tabaklar, çatal bıçaklar, tavalar gibi birçok yer almaktadır. Günlük hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz mutfak gereksinimleridir diyebiliriz.

Züccaciye Alışveriş Listesinde Neler Olmalıdır?

Günümüzde oldukça fazla sayıda züccaciye ürünü olduğunu söylemek mümkündür. Evden iş yerlerine okuldan alışveriş merkezlerine kadar pek çok farklı alanda karşımıza çıkmaktadırlar. Hatta kullanım amaçlarına bağlı olarak farklı renk ve desenlerle ilgi çekmektedirler. Belli başlı züccaciye ürünlerinden bahsedecek olursak bu ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Sıraladığımız ürün veya ürün grupları dışında pek çok farklı ürünü de züccaciye grubuna ekleyebilmek mümkündür.

 

Züccaciyede Başlıca Hangi Ürün veya ürün Grupları Satılmaktadır?

Züccaciye açısından en önemli ürünler içerisinde mutfak gereçleri gelmektedir. Özellikle tabak, kase, bardak ve porselen yemek takımları züccaciye dünyasında büyük bir öneme sahiptir. Kısacası yemek için gerekli olan ürün veya ürün gruplarının züccaciye konusunda daha fazla değerlendiği görülmektedir. Fakat banyo ürünlerinde de sıklıkla züccaciye ürünlerini görebilmek mümkündür. Sıvı ve katı sabunluk, dış fırçalık, çamaşırlık ve deterjanlık gibi pek çok farklı ürün züccaciye ürünleri olarak geçmekte ve banyolarımızda yerini almaktadır.

 

Züccaciye Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Züccaciye ürünlerini günlük hayatımızda, internet sitelerinde ve züccaciye mağazalarda sıklıkla görmekteyiz. Bu ürünler karşımıza mutfak gereçleri, seramik ve porselen ürünler olarak çıkmaktadır. Bakıldığı zaman çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan züccaciye ürünlerini tek bir başlık altında toplamak oldukça zordur. Çünkü züccaciye ürünlerinin her birisi başlı başına bir kategori oluşturacak kadar zengin içeriğe sahiptir. Basit bir örnekle yemek takımları, kahve fincanları , baharatlıklar gibi yüzlerce alt başlık çıkarılabilecek kadar zengin bir üst başlığa sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Züccaciye ürünlerinin her birinin kendine özgü özelikleri ve kullanımları vardır. Cam ve porselen kullanımının sağlık açısından bir zararı bulunmadığı için özellikle mutfak eşyalarında tercih edilmektedir. Cam ve porselen ürünler kırılgan olduğu için dikkatli kullanmakta fayda vardır. 

Züccaciye ürünler özellilkle restoran kafe gibi işletmelerde, otellerde, ofislerde birçok alanda kullanılmaktadır. Bizsizeyeteriz işletmelere özel toplu alımlarda ürünlerinde indirimler tanımlamaktadır. Tüm mutfak gereçlerinde toptan satış için gelişmiş e-ticaret panelimizden kolay ödeme yöntemi ile ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Toplu ürün satışında indirimli fiyat listemiz için hemen bizimle iletişime geçin.