Tork Matic Hareketli Havlu Dispenseri Siyah


3.226,44 TL

• Siyah renklidir. • Ürün ebatları 36,8 cm x 33,1 cm x 20,6 cm’dir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Matic Hareketli Havlu Dispenseri Siyah Bizsizeyeteriz.com'da

Tork matic hareketli havlu dispenseri tercih edeceğiniz her türlü kullanım alanına uygun şekilde sağlam yapılı üretilmiştir. Ürün, görünüşü ile sizi memnun edecek şıklıkta üretilmiş bir siyah havlu dispenseri olarak sunulmuştur.


Elektrik ve pile ihtiyaç duymadan çalışır. Uzun ömürlü olduğu kadar çevreci bir üründür. Tüketicilerine ekonomik kullanım olanağı sunar. Yüksek emiş gücüne sahip havlu kağıtlarında düşük sarfiyat, düşük iş gücü ve düşük nakliye giderleri prensiplerini içermektedir. Avrupa dizayn ödülüne sahiptir.


280 metre boyunca rulo alabilme özelliğine sahip olan haznesi ayrıca kolay dolum ve temizlik için de tasarlanmıştır. Her yönden kullanışlı ve basittir. Ayrıca şık görünümü ile ortamınıza da uyacak şekilde dizayn edilmiştir.


Tek bir çekim içerisinde ideal ve standart olarak 25 cm uzunluğuna sahip kâğıt havlu gelir. Hazne içerisinde bulunan havlu yoğunluğu belirlenen seviyenin altına indiği anda göstergesi ile uyarı verir. Kâğıt havlu dispenseri kullanımı için en ideal ürünlerdendir.


İçeriğindeki rulonun azalması durumunda ikinci bir hazne kullanımı olanağı verir ve ruloyu sonuna dek kullandırarak tasarrufa katkı sağlar. Ziyan olan havlular, yerlere düşen dağılan ve ihtiyaç olandan fazla geldiği için kullanılmadan atılan havlular görmeniz olası değildir. Tork kağıt havlu modellerinin üretiminde saf selüloz ve geri dönüştürülmüş kağıt ham madde olarak tercih edilmiş ve sağlığınız önemsenmiştir.


Markaya ait geniş ürün yelpazesiyle kâğıt havlu, hareketli havlu dispanseri ve hareketli havlu makinesi ürünleri dahil her ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir

İlgili ürünler