Fiyat Aralığı
Marka

Ev Tipi Kağıt Havlular

Filtre 0

Ev tipi kağıt havlular, sahip oldukları mikro emici özellikleri sayesinde ev içerisinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Temizlik amaçlı kullanılan yumuşak ve emici özelliğe sahip olan bu ürün, rulo halinde üretilir. Islak alanları kurulamak amacıyla kullanılan kağıt havlular; evde, işte, okulda kullanılmaya uygundur. Birçok farklı yerde kullanılabilir olmasından dolayı tercih edilebilmesinin yanı sıra, aynı zamanda oldukça pratiktir.

Genellikle banyo, lavabo ve mutfaklarda kullanılan kağıt peçeteler, tek seferlik kullanıma sahip olması sayesinde etkili temizlik sağlar. Suyu emecek şekilde formülize edilen bu ürün, farklı desen ve kokulara sahip şekilde üretilebilmektedir. Su emme özelliği sayesinde temizlik dışında el ve yüz kurulama amacıyla da kullanılabilmektedir.

Ev Tipi Kağıt Havlular Nelerdir?

Çoğunlukla kurulama amacıyla kullanılan kağıt havluların birçok çeşidi mevcuttur. Genel olarak hepsi aynı amaç için kullanılsa da yapısal özelliğine göre bu ürünler aynı performansı göstermeyebilir. Kağıttan üretilen havlular 2 ya da 3 katlı olacak şekilde üretilebilmektedir. 2 katlı olan çeşitleri daha ince bir yapıya sahip olduğundan çok dayanıklı değildir fakat günlük kullanım için uygunluk sağlayabilir. 3 katlı olan ev tipi kağıt havlu çeşitleri ise 2 katlı olanlara oranla çok daha dayanıklıdır.

Kağıt havlular boyutuna göre de farklı şekillerde üretilebilmektedir. Geniş ya da dar yapraklara sahip olacak şekilde üretilen ürünler, kullanım amacına göre tercih edilebilir. Evde, işte, okulda ve hastanede kullanılan bu malzeme, yolculuk sırasında da kurtarıcı görev görmektedir.

Sahip olduğu kat sayısı ve boyut dışında, bu üründe desenlerine göre de farklılık gösteren çeşitlere rastlamak mümkündür. Düz ya da desenli olacak şekilde üretilen ürünlerden bazıları kokuludur. Günlük yaşamda neredeyse her yerde işe yarayabilecek bu ürün, pratik bir temizlik sağlıyor olması ile öne çıkmaktadır.

Bu ürünü sıklıkla kullananlar için kağıt havlu çeşitleri tekli paketlerden ziyade birden fazla olacak şekilde satılır. Bir paket içerisinde 4-6-8 adet olacak şekilde satılan ürün, bu sayede daha ekonomik olmaktadır. Uzun vadede maddi olarak avantaj sağlayan kağıt havlular, kullanımının pratik olması sebebiyle tercih edilmektedir. Yemek yaparken, okulda, hastanede veya seyahatte oluşabilecek kazalar sonucu kirlenen alanı temizlemeye yardımcı olması ile birlikte birçok açıdan avantajlı bir üründür.

Ev Tipi Kağıt Havlu Markaları

Ev tipi havlu için üretici birçok farklı marka bulunmaktadır. Genellikle peçete, tuvalet kağıdı gibi ürünler üreten markalar, bu ürünlere ek olarak kağıt havlu üretimi de yapmaktadır. Her bir marka kendine özgü ürünler üretmekle birlikte her birinin kalitesinin de farklı olduğu söylenebilir. Bu ürünün ev tipi markalarından bazıları şunlardır:

  • Selpak
  • Solo
  • Silen
  • Familia
  • Papia
  • Teno
  • Komili

Kağıt havlu markaları farklı şekillerde ve özelliklerde ürünler üretmektedir. Her birinin özelliği farklı olmakla birlikte kalitesinde de fark görülmektedir. Bazı markalar tek ya da 2 katlı olacak şekilde üretirken bazıları 4 kata kadar kalın yapıya sahip havlular üretmektedir. Ayrıca bazı markalarda farklı işlevler için kullanılabilecek tasarımlara da rastlamak da mümkündür.

Bazı temizlik markaları deterjanlı havlular üreterek bu ürüne farklı bir boyut kazandırır. Deterjanlı olan bu çeşit su ile ıslatıldığı zaman köpüksü bir forma bürünür ve temizlik için kullanılabilir. Ocak, yer, tezgah, fayans gibi yerleri silmek için kullanılan deterjanlı kağıt havlular pratik bir temizlik sağladığından sıklıkla tercih edilmektedir.

Esnek ve yumuşak dokusu ile bu ürün kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Bazı markalar ekstra dayanıklı forma sahip ürünler üretmekte ve bu markalar kalitesi ile tercih edilmektedir. Neredeyse her marka 4’lü 6’lı ve 8’li olacak şekilde malzemelerini paketlemekle birlikte bazı markalar, tekli fakat çok yapraklı olacak şekilde üretmektedir.

Ev Tipi Kağıt Havlu Fiyatları

Ev tipi kağıt havlu fiyatları markadan markaya değişiklik göstermektedir. Üretim yapan birçok firma olduğu düşünüldüğü zaman fiyat skalası da oldukça geniştir. Sıklıkla evde kullanılan bu ürünün fiyatları pakette bulunan adet sayısına göre de değişmektedir. Çoklu paketler daha maliyetli gibi gözükse de aslında birim başına fiyat düştüğü için daha uygun fiyata denk gelmektedir.

Kağıt havlunun sahip olduğu işlevsel özellik ve yapısı da fiyat üzerinde değiştirici bir faktör olarak ortaya çıkar. Bu ürün tek, çift ya da ikiden fazla kata sahip olarak üretilir ve üründe kat sayısı arttıkça fiyat da aynı oranda da artabilmektedir. Bazı havlu çeşitlerinde koku ve desen kullanılmakta ve bu faktör de fiyatları değiştirebilmektedir.

Bizsizeyeteriz ile Toptan Ev Tipi Kağıt Havlu Alışverişi

Bizsizeyeteriz olarak ürünleri toptan bir şekilde satmakta ve bu sayede çok daha uygun fiyatlar üzerinden müşteriye sunmaktayız. Sitemizde yer alan ev tipi kağıt havlu kategorisinde bulunan ürünleri koli halinde temin ederek tekli alıma göre daha uygun fiyatlar üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizsizeyeteriz birçok farklı markanın ev kullanımına uygun kağıt havlu çeşitlerini en uygun fiyatlar üzerinden müşterilerine ulaştırır.

Sık Sorulan Sorular

Kağıt Havlu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev tipi kağıt havlu alırken kat sayısı ve emiş gücüne dikkat edilmesi gerekir. Havlunun kat sayısı arttıkça emiş gücü de artacağı için çok katlı ürünler daha avantajlı kullanım sağlar.

Kağıt Havlu Hijyenik mi?

Kağıt havlular tek kullanımlık olduğundan üzerinde bakteri barındırmaz ve bakteriler üreyemez. Bu doğrultuda bu ürünlerin hijyenik olduğunu söylemek mümkündür.

1 Rulo Kağıt Havlu Kaç Metredir?

Markadan markaya değişmekle birlikte ortalama 1 rulo kağıt havlu 10-12 metre arasıdır.