Papillion Kutu Mendil 150'li resmi
Göz at

Papillion Kutu Mendil 150'li

32,00 TL + KDV 38,40 TL (KDV Dahil)
Selpak Professional Kutu Mendil 50'Li  resmi
Göz at

Selpak Professional Kutu Mendil 50'Li

41,34 TL + KDV 49,61 TL (KDV Dahil)

Günlük yaşamımızda kullan-at ürünler, zaman yönetimini iyi planlanması ve ortak alanların sayısının artmasından dolayı anlık temizlik ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek en iyi seçeneklerdir. Diğer yandan dünyamızı etkileyen COVID-19 salgını artık günlük hayatımızın bir parçası oldu. Bundan dolayı temizlik en dikkat etmemiz gereken durumdur. Bunu sağlamak için en basit ve kullanışlı yöntem ise kutu mendil seçenekleridir.

Kutu mendil seçenekleri, kullanım alanlarına ve formatlarına göre değişiklik gösterse de içeriğinde çok sayıda ürün olduğu için sürekli satın almak gerekmez. Klasik model mendillerin yanı sıra kutu peçete seçenekleri; otel sektörü, benzin istasyonları, restoranlar, kafeler, eczaneler ve daha birçok alanda rahat ve hijyenik kullanım için ideal ürünlerdir. Otel, araba, ofis ve ev gibi birçok ortamda ihtiyacınızı kolayca karşılayan kutu peçete çeşitleri bulunmaktadır. Taşımasının kolay olması kutu mendillerinin çok tercih edilmesine sebep olur.

Peçetelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Peçeteler, rahat kullanımları ile bilinir. Kullanımı basittir ve her yerde bulmak kolaydır. Kağıt peçeteler mutfakta, banyoda, çocuk odasında veya işyerlerinde oluşabilen küçük dağınıklıkları temizlemek ve ellerimizi temiz ve kuru tutmak için kullanılır. Özellikle restoran ve otel gibi ortak kullanım alanlarında sağlığa uygunluğu ve pratikliği açısından tercih edilmektedir. Kullan-at formunda olması, sonrasında sizi uğraştırmaz. Aynı zamanda kağıt peçetelerin yanında, kumaş veya keten peçetelerde kullanılabilir. Bu tür peçeteler genelde daha resmi ortamlarda tercih edilir.

Kutu peçete kullanımının faydalarını sıralayacak olursak:

  • Uygun fiyatlıdır: Kağıt peçeteler kumaş peçetelere göre daha uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda daha geniş alanda kullanılır.
  • Kolayca bulunur: Her yerde kolayca bulunur. Çeşitli renklere, tasarımlara ve boyutlara sahip olabilir.
  • Kullanımı hızlı ve kolaydır: Kutu mendiller sıvıyı dağıtmadan ardından başka bir ürün kullanımına gerek duyulmadan kiri ortadan kaldırır.
  • Antibakteriyeldir: Cilt için güvenli ürünlerdir. Suya erişim olmasa bile mikropların %99,9’unu ortadan kaldırır.
  • Her zaman yeni ve temizdir: Tek kullanımlık olmaları, kumaş peçetelere göre daha hijyen bulunmaktadır. Başkasının kullandığı ürünün, tekrar yıkanıp kullanılma şansı yoktur.

Özellikle soğuk algınlığı ve grip mevsiminde kullanımı artan mendillerin en genel kullanım alanı temizliktir. İhtiyaçlarınıza yönelik ürünü kullanmanız sağlıklı bir seçim olacaktır. Örneğin, spor salonlarında veya okullarda kısacası ortak yaşam alanlarında dezenfekte etkili mendiller kullanılabilir. Bununla birlikte dezenfektan solüsyon ihtiyacı da ortadan kalkmaktadır.

Kutu Mendil Çeşitleri Nelerdir?

Peçetenizi ne amaçla kullanacağınız da alacağınız peçetenin çeşidini belirleyecektir. Kutu mendillerin ıslak ve kuru olarak çeşitleri bulunmaktadır. Islak mendillerin raf ömrü, kapalı kaldığı ve iyi saklandığı takdirde 2-3 seneye kadar dayanabilir. Açıldıktan sonra ise 8 haftaya kadar dayanır. Dezenfekte özelliği bulunan mendiller ve bebek mendilleri gibi hassas içeriklere sahip olanlar için paket üzerinde yazan son tüketim tarihine dikkat edilmesi gerekir.

Kuru mendillerin kullanım alanı daha geniştir. Masanızın üzerinde dekoratif görünüm sağlamak istiyorsanız, katlandığında yırtılmayacak sert ve cildinize zarar vermeyecek mendili seçebilirsiniz. Ayrıca birçok restoran ve otel kullanım kolaylığı açısından özel kağıt havlular kullanır. Prestij ve şık durması için şirket adı veya amblemi üzerine bastırılabilir.

Kağıt mendil, diğer ürünlere göre temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamada önemli bir rol oynar. Günümüz teknolojisinin gelişimi, kağıt endüstrisinde de büyük rol oynamıştır. Sadece ülkemizde değil, diğer ülkelerde de yüz mendillerine olan talep hızla artmaya devam ediyor. Mendiller de sade ve pratik ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Kağıt mendil ise yumuşak, pamuğa benzer yapısı sayesinde elleri ve yüzü tahriş etmeden silmek için tasarlanmış yumuşak, suya dayanıklı ve ekonomik bir üründür. Hareket halindeyken kullanıma uygundur. Pratik temizliğin gerekli olduğu her yerde kullanılır.

Kutu Mendil Fiyatları

Kutu peçete fiyatları, bahsettiğimiz kullanım alanı farklılığına ve miktarına göre değişiklik gösterir. Kuru veya ıslak peçete satın alımlarında, üretim faktörleri açısından toptan kutu peçete satın almanın maliyeti daha düşük olacaktır. Toptan alışverişten dolayı kullanım, daha uzun sürecektir. Günlük hayatta desenli kağıt peçeteler çok fazla tercih edilmez. Bu konuda bazı önyargılar vardır. Fakat Bizsizeyeteriz olarak bizler, bütün ürünlerimizin olabildiğince doğal ve uzun ömürlü olmasına dikkat ederiz.

Kağıt peçetelerin kat sayısına göre üretim maliyeti ve kalitesi değişir. Kutu peçetelerimiz çok katlı yapıya sahip oldukları için diğer firma ürünlerine göre daha dayanıklıdır. Kutu peçetelerimiz, cilde zararlı maddeler içermemektedir.

Bizsizeyeteriz ile Toptan Kutu Mendil Alışverişi

Peçete ürünlerine gün içinde birçok kez ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle temizlik yaparken en büyük yardımcımız peçetelerdir. Yemek yerken, yerleri temizlerken ufak bir kaza geçirirseniz veya sağlık probleminiz olursa, peçeteye ihtiyacınız olur. Ayrıca, tek kullanımlık karton ve plastik eşyalara, temizlik malzemelerine, çeşitli kağıt havlulara ve temizlik ürünlerine ihtiyacınız olabilir.

Mendilleri çeşitli yerlerden satın alabilmenize rağmen kalitesine ve içeriğine dair garanti alamayabilirsiniz. Bu nedenle Bizsizeyeteriz olarak, temizlik kağıtları kategori başlığı altında size en uygun seçenekleri sunuyoruz. Kutu peçete satın al diyerek en güvenilir alışveriş deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Ürünlerimizi incelemek ve sipariş vermek için geç kalmayın, hemen Bizsizeyeteriz üzerinden kutu peçete alın!

İhtiyaçlarınız düşünülerek üretilen her türlü peçeteyi özenle paketliyor, kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler üzerinden sunuyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için tüm peçeteleri en kısa sürede size ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu yüzden kutu mendiller ve çeşitleri için en doğru adres, Bizsizeyeteriz.com!

Sıkça Sorulan Sorular

Kutu Mendiller Yüze Sürülebilir mi?

Evet, kutu mendiller pamuksu yumuşaklığa sahiptir. Cilde zararı yoktur. Islak yüz mendilleri de her cilt tipine sahip kişiler tarafından kullanılabilir. Cilt tipinize göre uygun içeriğe sahip kutu ıslak mendilleri kullanabilirsiniz. Yağlı bir cildiniz varsa; aloe vera, salatalık veya yeşil çay özleri içeren mendiller kullanabilirsiniz. Diğer yandan kuru bir cildiniz varsa, alkol içermeyen mendilleri tercih edebilirsiniz.

Islak Mendilde Bakteri Ürer mi?

%90'dan fazlası su olan ıslak mendiller, tipik kişisel bakım ürünlerine göre bakterilerin oluşması daha zordur. Özellikle bebek ve yüz için üretilen ıslak mendillerde bakteri üremesi ambalaj üzerinde yer alan son tüketim tarihi dikkate alındığı sürece mümkün değildir.

Kutu Mendillerin İçinde Kimyasallar Var mı?

Peçetelerin çoğu, işlenmemiş odun hamurundan yapılır. Odun hamurundan elde edilen kağıdı yumuşatmak, güçlendirmek ve renklendirmek için ağartıcı gibi kimyasal katkı maddeleri kullanılır. İnce kağıtların, renk ve yumuşaklık için eklenen bazı kimyasal bileşimler nedeniyle önemsiz yan etkileri vardır. Ancak yıkayarak tekrar tekrar kullandığımız bezlere kıyasla çok daha sağlıklı bir tercih olacaktır.