Bref Power Aktiv (Katı Blok)


49,23 TL

Ürün her klozete uyumlu plastik malzemeden üretilmiştir. Klozette kötü koku oluşumunu engeller. Hijyen ve hoş koku oluşumu sağlar. Paket içinde 10 adet bulunur. Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 10
Sepete Ekle Sepete Git

Bref Power Aktiv (Katı Blok) Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Bref Power Aktiv (Katı Blok) , klozetin içine konularak her sifon çekiş sonrasında temiz ve hijyenik bir ortam sunmaktadır. Tuvaletler her ne kadar sürekli temizleniyor olsa da bu her tuvalet sonrası ve sifon çekiş sonrasında yapılmamaktadır. Bu zahmetli süreçten kurtaran Bref klozet bloğu ile tuvaletler temizlenmese dahi kendi kendini temizleyebilme ve temiz kokabilme özelliğine sahiptir. Oda kokusu olmaktan öte genelde banyo ve tuvaletlerde kullanılan Bref klozet kokusu daha kimyasal ancak ferah bir koku sunmaktadır. Bu nedenle ürüne çok fazla yaklaşmamak ve ellememek gerekmektedir. Ancak temiz koku, alerjisi olmayanları rahatsız etmeyecektir.


Alerjisi olanların ise kullanmadan önce içeriği okuması önerilmektedir. Koku giderici olarak da kullanılan bu ürün tuvalet sonrası büyük oranda kolaylık sağlamakta ve tuvaletin kokusunu ferah bir hale sokmaktadır. 4’lü katı blok sabunsu bir kıvama sahip olup bu sayede köpüklü bir temizleme de yaratmaktadır. Her 4 topun farklı bir görevi olması da tek seferde 4’lü hizmet sunduğunu göstermektedir. Sadece koku amaçlı değil hijyenik olarak da tuvaleti temizlediği bilinmektedir. Tuvalet ve banyoda ise banyo kokusu olarak da işlev gören bu ürünün kokusu geniş alanlara yayılabilmektedir. Bref tuvalet bloğu kullanıldıkça etkisi görünen bir üründür. Kendi içerisinde lavanta, çam, okyanus ve limon kokusu alternatifleri ile wc koku giderici ürünlerden en uygununu seçmek mümkündür.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir