Erikli Su 500 ml resmi
Göz at

Erikli Su 500 ml

4,55 TL + KDV 4,60 TL (KDV Dahil)
Erikli Su 330 ml resmi
Göz at

Erikli Su 330 ml

4,55 TL + KDV 4,60 TL (KDV Dahil)

Doğal kaynak suyu, hayatta kalmak için gerekli olan ve dünya üzerindeki tüm canlıları hayatta tutan bir besin kaynağıdır. Bu nedenle su kaynakları tüm canlılar için bir ihtiyaçtır. Doğal kaynak suları, doğal su olarak da bilinen ve doğrudan kaynağından alınan sulara denmektedir. Yani herhangi bir işlemden geçirilmeden tüketilirler. Bu sebepten dolayı da doğal kaynak suyu dünya üzerindeki en temiz sulardır.

Şişe sular, plastik ve cam benzeri şişelerde paketlenip satılan içme suyudur. Bu içme suları; kuyudan, madenden veya doğal kaynaklardan elde edilirler. Bu suların şişelenmesi, doğal kaynaklardan elde edilen temiz ve saf suya daha rahat erişebilmemizi sağlar.

Sitemizde yer alan ve doğal kaynak sularından elde edilmiş olan pet şişe su çeşitlerimizi, müşterilerimiz hizmetine sunuyoruz. İster tekli su olarak ister toptan pet şişe su olarak alabileceğiniz ürünler için sitemizin inceleyebilirsiniz. Bu kategori altında yer alan toptan Erikli su çeşitlerini veya daha fazlasını almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Pet Şişe Su Siparişinin Avantajları Nelerdir?

Toptan pet şişe su, su şişelerinin genellikle 6’lı, 8’li 12’li sayılarda toplu olarak satılmasına denir. Bu şekilde toptan su şişesi satın almak, birçok farklı yönden alıcısına avantaj sağlayabilir. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

 1. Ucuzluk: Ürünü tekli almak yerine toptan alırsanız, daha az para ödersiniz. Mesela tekli pet şişe su, toptan aldığınız pet şişelerden biraz daha pahalıya patlar. Bu yüzden de toptan almayı tercih ederek paranızın bir kısmını kurtarabilirsiniz.
 2. Ürün Fiyatı: Alacağınız ürünü toplu bir şekilde sipariş ettiğinizde fiyat daha fazla gibi gözükse de aldığınız ürün başına çok daha az bir para ödemiş olursunuz. Yani tek bir pet şişenin fiyatı, toptan alışverişinizde çok daha uygun bir fiyata satılır. Bu sayede daha fazla ürüne daha az para ödemiş olursunuz.
 3. Stok Durumu: Toptan alışveriş yapmanın en büyük avantajlarından biri aldığınız ürünün stoğu bitse bile ürünün sizin elinizde bulunuyor olmasıdır. Bu sayede ‘’Ürün elimde yok’’ veya ‘’Ürün tükendi’’ derdine düşmezsiniz.
 4. Piyasa Fiyatı: Toptan su satın aldığınız zaman, ürünlerin sayısı daha fazla olduğu için çok daha uzun bir süre kullanabilirsiniz. Bu da piyasadaki fiyat değişikliklerinden etkilenmemenize sebep olur.

Yukarıdaki maddelerden yola çıkarak toptan alışveriş yapmanın büyük avantajları olduğu söylemek çok yanlış olmaz. Çünkü özellikle maddi olarak alıcı için çok daha karlı bir seçenektir. Eğer siz de su şişesi almak ve bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde toptan erikli su şişesi gibi pek çok toptan alışveriş seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Doğal Mineralli Su ile Doğal Kaynak Suyu Arasındaki Farklılıklar Nelerdir? 

Doğal mineralli su ile doğal kaynak suları arasındaki farkları kıyaslamadan önce, ikisinin de ne olduğunu açıklamamız gerekir.

Herhangi bir kimyasal işlem görmemiş, mineral bileşimini değiştirmeyen, bir veya birden fazla kaynaktan çıkan saf su doğal mineralli su olarak adlandırılır. Aynı zamanda birçok çevresel soruna karşı da korunma altına alınmıştır.

Doğal kaynak suyu ise, altında bulunan kaya oluşumları nedeniyle yerin alt katmanlarında biriken ve kaynak haline gelen sudur. Yeraltı kaynakları olarak bilinen bu sular, bir yerde toplanıp başka bir yerde kaynak oluştururlar. Kaynak suları, çok doğal ve ham oldukları için yer altı kaya ve minerallerini de içlerinde bulundururlar. Bu nedenle de güçlü bir tada sahiptirler.

Doğal mineralli su ya da ülkemizde kullanılan adıyla maden suyu ile doğal kaynak suyu arasındaki en büyük fark sahip oldukları mineraller bakımından farklı olmalarıdır. Yani mineralli sular, diğer su kaynaklarında olmayan minerallere sahip oldukları için daha farklı bir yapıya ve tada sahiptirler.

Yani maden sularını diğer sulardan ayıran özelliği içerdiği sıra dışı minerallerdir. Bu mineraller nelerdir diye merak ediyorsanız, aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz:

 • Bikarbonat
 • Sülfat
 • Klorür
 • Kalsiyum
 • Magnezyum
 • Florit
 • Demir
 • Sodyum

Yukarıdaki maddelerde yer alan bu bileşenler, maden suyunun içinde bulunan ve diğer su kaynaklarında bulunmayan minerallerdirler. Yani aralarındaki tat, koku, vitamin farkı bundan dolayıdır.

Bizsizeyeteriz ile Güvenli Su Alışverişi

Bizsizeyeteriz isimli web sitemizde, su ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilir ve kalite farkını sitemize girdiğiniz andan itibaren hissedebilirsiniz. Dilediğiniz tüm su markalarına ulaşabileceğiniz web sitemizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir ve aradığınız ürünlere kategori sistemimizi kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan pet su şişelerinin fiyatları alacağınız markaya, ürün sayısına ve alışveriş şeklinize göre değişebilir. Yani mesela pet şişe alırken toptan alışveriş yaparsanız, fiyatlar çok daha az olacaktır. Örneğin; tekli pet şişe almak yerine toptan erikli su şişesi alırsanız, daha karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Toptan alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz Bizsizeyeteriz’in sunduğu çeşitli imkanlardan, indirimlerden ve uygun fiyatlı ürünlerden faydalanmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Su alışverişinizle alakalı herhangi bir sorunuz varsa, Bizsizeyeteriz sitesinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Günde Kaç Bardak Su Tüketilmelidir?

Yetişkin biri günde en az 8-9 bardak su tüketmelidir. Yaş, fiziksel aktivite, hava koşulları gibi etkenler bu miktarı etkileyebilir.

Neden Pet Şişe Tercih Edilmelidir?

Çeşme suları çoğu yerde denetime tutulmadığı için zararlı bileşenler içerirler. Bu sebepten dolayı da pet şişe suları içmek veya yemeklerde kullanmak için çok daha güvenli bir seçenek olur.

İçme Suyundaki Ph Değeri Ne Kadar Olmalıdır?

İçme suyunda bulunan ph değeri 7-8.5 aralığında olmalıdır. Bu aralık normal olarak kabul edilir ve ülkemizde bulunan markaların çoğuna uygulanan standart bu şekildedir.