Fiyat Aralığı
Marka

Su

Filtre 0
2,63 TL + KDV
2,66 TL (KDV Dahil)
2,57 TL + KDV
2,59 TL (KDV Dahil)

Hayatımızda Suyun Yeri

Dünya üzerinde tüm canlıların yaşamlarını sürdürebilmesi için temel tüketim kaynağı olan sulara ihtiyaç duyar. Bu nedenle su kaynakları tüm canlılar için hayati öneme sahiptir. Doğal su olarak adlandırabileceğimiz kaynağından alınarak hiçbir işleme tabi tutulmadan tüketime sunulan sular doğal kaynak sularıdır. En saf ve temiz sular doğal kaynak sularıdır. Suyu tanımlamak gerekirse, renksiz, tatsız ve kokusuz diyebiliriz.

Yaşamımızda en önemli yere sahip olan su, hücrelerimiz için gerekli olan oksijeni ve besini sağlar. Hayati değere sahip olan, temel ihtiyacımız olan sular markalarına, Ph değerlerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde tüketebileceğiniz tüm su markaları bulunmaktadır.

Su Markaları

Vücudumuzun en temel sıvı ihtiyacı olan su, her gün tüketilmesi gereken en önemli soğuk içecektir. Vücudumuzun büyük bir bölümü sudan oluşur. Günlük en az 2 litre su tüketmemiz gerekir.  Özellikle yaz aylarında terleme miktarı fazla olduğundan vücut daha fazla sıvı kaybeder. Bunu karşılamak için de daha fazla su içmek gerekir. Su markalarından en çok tercih edilen markaları Erikli markadır. Erikli sulara kategorimizden ulaşabilirsiniz. Erikli Su 500ml, Erikli Su 330ml olarak sizlere sunulmakta olan su çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 

Suyun Vücuttaki Görevleri

Suyun vücuda oldukça faydalı olduğundan bahsetmiştik. Yediklerinizin midenizde erimesine yardımcı olur. Bu sayede yedikleriniz kolayca sindirilebilir. Yemekten yarım saat önce ve sonra içilen sular çok daha faydalıdır. Bunun yanında vücut ısınızın da dengelenmesini sağlar. 

Suyun vücuttaki diğer bir görevi ise vücudun temizlenmesini sağlamasıdır. Atık maddeler sıvı tükettiğimizde çok daha çabuk bir şekilde dışarıya atılır. Ayrıca hücreler arası akış sağlayarak hücrelere ihtiyacı olan maddeleri taşıma görevi görür. Bu da vücudumuzun sorunsuz işlemesi için en önemli adımlardan birisidir. Kan dolaşımını da sağlayarak hayatta kalmamız için tüm gerekli koşulları sunar.

Suyun içilmesi metabolizmanın hızlanmasını sağlar. Bunun için özellikle zayıflamak isteyenlerin daha fazla su tüketmesi gerekir. Suyun içerisine bazen meyveler atarak suyu farklı şekillere getirip içmek isteriz. Bunlar da içine koyulan maddelere göre etkiler göstermektedir.

Suyun Eşsiz Faydaları

Suyun o kadar çok faydası var ki bu yüzden suyun eşsiz faydaları bizim için iyi bir başlık oldu diyebiliriz. Suyun en güzel faydalarından biri cildinizin güzel görünmesini sağlamasıdır. 

Zayıflamak için en etkili faktörlerden birisi olan su, karında tokluk hissi yaratır. Bu da çabuk acıkmamanızı sağlayarak zayıflamanıza yardımcı olur. Ayrıca metabolizmanın da hızlı çalışmasını sağlayarak karındaki yiyeceklerin sindirilmesine yardımcı olur. Bu da yine zayıflamak isteyenler için oldukça faydalı bir yöntemdir.

Su fiyatları markasına göre değişiklik göstermektedir. Bizsizeyeteriz sizlere tüm su markalarını kategorisinde sunmaktadır. Uygun fiyatlar ile su almak için toptan su almanızı öneririz. Bizsizeyeteriz toptan satışlarda sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır. Toptan satışlar için hemen bizimle iletişime geçin.