Fiyat Aralığı
Marka
Havlu Çeşitleri

İçten Çekmeli Havlular

Filtre 0

Günlük hayatta hijyen sağlayan ve sağlığınızı koruyan içten çekmeli havlular, özellikle pandemi döneminde önemini yeniden kazanmış ve yerini sağlamlaştırmıştır. İçten çekmeli havluların insan sağlığı üzerinde pek çok faydası da bulunmaktadır. Aynı anda hem faydalı hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilirler.

İçten Çekmeli Havlu Nedir?

Mutfak, kafe ve restoran gibi pek çok alanda kullanılan içten çekmeli havlular bir kağıt havlu türüdür. Sıvıyı hızlıca emerek sizi nemden ve ıslaklıktan korur. Bir peçete inceliğine ve bir havlunun emiş gücüne hakim olan bu ürünler sayesinde, olası kazalarda, kişiler ve nesneler üzerinde beklenen etkiyi yaratmaz.

İçten çekmeli havlular, ince ve dayanıklı ürünlerdir. Kafe, mutfak ve daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptirler. Bu ürünler dökülen sıvıyı hızlıca emerler ve kiri, lekeyi yüzeyde tutarak çıkmasını kolaylaştırırlar.

İçten Çekmeli Kağıt Havlu Çeşitleri

İçten çekmeli kağıt havlu çeşitleri pek çok işletmenin raflarında bulunabilecek kadar çok tüketilen bir ürün olarak kabul edilir. Neredeyse tüm market raflarında ve tüm işletmelerin bünyesinde bulunmaktadır. Fakat içten çekmeli kağıt havlu çeşitleri her yerden alınmaması gereken bir üründür.

İçten çekmeli kağıt havlu çeşitleri arasında pek çok farklılıklar bulunmaktadır. Bu çeşitlilik her ne kadar marka üzerinden olsa da işlevsel olarak da aralarında farklar bulunmaktadır. Alacağınız içten çekmeli kağıt havluların, çeşitlerini ve özelliklerini incelemeniz gerekmektedir.

Tork İçten Çekmeli Havlu Universal 300 m 6'lı Rulo

Tork içten çekmeli kağıt havlu tek katlıdır fakat yüksek emiciliğe sahiptir. 19,8 cm uzunluğunda bir rulo genişliğine sahiptir. Uzunluğu 300 m’dir. Kolide toplamda 6 rulo bulunmaktadır, 1800 m kağıt içerir. İçerisinde 857 yaprak bulunmaktadır.

Tork Reflex İçten Çekmeli Havlu Universal 300 m 6'lı Rulo

Tek katlı bir havlu olma özelliğine sahiptir. Rulo genişliği 19.8 cm, uzunluğu 300 m’dir. Dispanseri ile uyumludur.

Secco Advanced İçten Çekmeli Havlu 140 m 6'lı Paket

1 rulo havlusu 140 m uzunluğundadır. 1 koli içerisinde 6 adet rulo bulunmaktadır. Bu kağıt havlular, %100 selülozdan üretilmiştir. Üretimi esnasında tüm testlerden geçmiştir ve gerekli tüm belgelere sahiptir. Ürünün çift katlı olması sebebiyle emiciliği hat safhadadır.

Siz de içten çekmeli kağıt havlu çeşitlerinden dilediğinizi alabilir, kaliteli ve karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

İçten Çekmeli Havlu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İçten çekmeli havlu seçerken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat etmeniz halinde kaliteli ve sağlıklı alışverişler yapabilir ve hijyeni uygun fiyatlı hale getirebilirsiniz.

Ürün çeşitlerinden en doğrusunu seçmek için dikkat etmeniz gereken ilk unsur, emiş gücüdür. Kat sayısı fazla olan içten çekmeli kağıt havluların, emiş gücü de fazladır. Kat sayısı ve emiş gücü doğru orantılıdır. Ancak kat sayısı arttıkça havlu çeşitlerinin fiyatı da artmaktadır. Kalın yaprağa sahip olan içten çekmeli havlular yumuşaklığa sahip olma özelliği ile de bilinmektedir.

Kalın ve yumuşak içten çekmeli kağıt havlularda aradığınız her şeyi bulmak artık mümkün. Siz de bu ürünlerden dilediğinizi seçebilir ve kaliteli, iz bırakmayan bir temizleme keyfi deneyimleyebilirsiniz.

İçten Çekmeli Havlu Fiyatları

İçten çekmeli kağıt havlular, hammaddesine, kalınlığına ve miktarına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Kaliteli içten çekmeli havluların emiş gücü yüksektir. Bu gücün yüksekliğinin sebebi ise yapraklarındaki katmanların fazlalığıdır. Katman sayısı arttıkça, emiş gücü ve maliyet artar. Bu sebeple emiş gücü yüksek olan havlu çeşitleri diğerlerine nazaran daha pahalı gelir.

Fakat bu ücretlendirme derinlerine indiğinizde aslında avantajlıdır. Uygun fiyatlı ama emiş gücü düşük havluları kullanıcılar fazla tüketmesine rağmen beklediği verimi alamaz. Bu verimsizlik sonucu ürünü hızlı bitirir. Kaliteli ve emiş gücü yüksek bir içten çekmeli havlu alımı, sıradan ve ucuz bir havlu alımından daha karlı bir alışveriş olacaktır.

Kaliteli havlular emiş gücü sebebiyle az kullanım vaat eder. Fakat emiş gücü düşük havlularda ise daha fazla kullanım söz konusudur. Bu sebeple seçimlerinize dikkat etmeniz gerekir. Odağınız kalite ve emiş gücü olmalıdır.

İçten Çekmeli Havlu Kullanımının Faydaları

İçten çekmeli havlu kullanımının pek çok faydası bulunmaktadır.  Siz de bu ürünleri tercih ederek bu faydalardan yararlanabilirsiniz. İçten çekmeli havlu kullanımının faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Tek kullanımlık olma özelliğinden dolayı hijyeniktirler.
  • Emiş güçleri yüksektir bu sebeple zorlu şartlara dayanıklılık gösterme özelliğine sahiptirler.
  • Lekeyi yukarıda tutarak yüzeye tutunmasını engellerler.
  • Yumuşak olmasından kaynaklı tahrişe sebep olmazlar.
  • Her türlü kullanım alanı için uygundurlar.
  • Dispanseri ile uyumludurlar.
  • Birçok alanda kullanılma özelliğine sahiptirler.

Toptan içten çekmeli havlu seçimlerinizde sizlere indirimler sunan Bizsizeyeteriz.com üzerinden dilediğiniz özellikteki ürünleri alabilir ve toptan ürünleri yarı fiyatına alarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip içten çekmeli kağıt havlu modellerine ve içten çekmeli tuvalet kağıdı çeşitlerine, kategorimiz üzerinden ulaşmanız oldukça kolay.

Sıkça Sorulan Sorular

İçten Çekmeli Kağıt Havlu Nasıl Kullanılır?

Özel çekmeli dispanser yardımı ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Kağıt Havlular Tuvaleti Tıkar mı?

Rulo halinde atılmadığı taktirde herhangi bir tıkama yapmaz.

İçten Çekmeli Havlular Hijyenik midir?

Tek kullanımlık olma özelliği sayesinde hijyeniktir.