Fiyat Aralığı
Marka
Ürün Çeşidi
Ürün Çeşidi

El Sabunları

Filtre 0
152,08 TL + KDV
182,50 TL (KDV Dahil)
101,06 TL + KDV
121,27 TL (KDV Dahil)
23,93 TL + KDV
28,72 TL (KDV Dahil)
95,95 TL + KDV
115,14 TL (KDV Dahil)
377,00 TL + KDV
452,40 TL (KDV Dahil)
331,33 TL + KDV
397,60 TL (KDV Dahil)
102,79 TL + KDV
123,35 TL (KDV Dahil)
32,20 TL + KDV
38,64 TL (KDV Dahil)
150,24 TL + KDV
180,29 TL (KDV Dahil)
161,00 TL + KDV
193,20 TL (KDV Dahil)

El sabunları, günlük hijyen ihtiyaçlarınız için en temel temizlik malzemelerinden biridir. Yaşam ve çalışma alanlarının banyo ve lavabolarında her zaman yeri belli olan el sabunları, pratik bir hijyen imkanı sağlar. Farklı esans ve renk seçenekleri ile beğenilerinize hitap eden sabun çeşitleri için ürünlerimizi inceleyin! Kurumsal ihtiyaçlarınız için toptan el sabunu siparişi verebilir veya bireysel kullanım için size en uygun olanı ürünü hemen satın alın!

Sabun Çeşitleri Nelerdir?

El sabunu katı ve sıvı olarak iki farklı şekilde üretilir. Form olarak farklı gözükseler de aslında her ikisinin de içeriği benzerdir. Bunun dışında sabun çeşitleri; içerdikleri parfüm ve esansla da birbirlerinden ayrılabilir. Her zevkten kullanıcının zevklerine hitap farklı koku ve renklere sahip el sabunları, sayfamızda bulunabilir.

Sabun çeşitleri, içeriklerinde kullanılan kimyasallar ve diğer materyallerle de birbirinden ayrılır. Belli maddelere alerjiniz olduğu için sabun kullanmaktan çekinmenize gerek yoktur. Sayfamızda yer alan sabun çeşitlerine göz atarak içeriklerinde hangi materyallerin kullanıldığını öğrenebilirsiniz. Bu şekilde sağlıklı bir şekilde el sabunlarından yararlanabilirsiniz.

Pek çok kullanıcının tercih ettiği organik sabun çeşitleri, Bizsizeyeteriz’de bulabileceğiniz el sabunları arasındadır. Elinizde yayılma olasılığı olan mikrop ve bakterileri öldüren bu tür el sabunları, el sağlığını önemseyenler için idealdir. Ayrıca doğal muhtevası, ürünlerin elinize zarar vermemesini de sağlar. Siz de bütçe dostu sabun fiyatları ile hemen alışverişinizi yapabilirsiniz.

En Güvenilir Sabun Markaları Nelerdir?

El sabunları, temizlik ve hijyen açısından son derece önemlidir. Gerek evlerde gerekse çok sayıda insanın birlikte vakit geçirdiği iş yerlerinde kaliteli el sabunlarının bulunması, mikrop ve bakteri kaynaklı olası hastalıkların önüne geçmenizi sağlar. Ancak bunun için güvenilir sabun markalarını tercih etmeniz gerekir.

Bizsizeyeteriz adresinde Dove, Activex, Hacışakir, Eczacıbaşı gibi bakım ürünleri söz konusu olduğunda kendisini kanıtlamış üreticilere ait sabun çeşitleri yer alır. Böylece cilt sağlığınız açısından hiçbir endişe duymadan satın aldığınız el sabununu güvenle kullanabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek sizin için en uygun el sabunu çeşidine karar verebilirsiniz.

Sabun Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük hijyen için son derece önemli olan sabun çeşitleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Kalitesiz el sabunları, cildinizin tahriş olmasına, soyulmalara, kızarıklıklara veya farklı el sağlığı sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle el sabunu satın al kararını vermeden önce aşağıdaki hususları göz önünde bulundurmalısınız:

 • Cilt tipine göre uygun sabun seçmek cildin sağlıklı kalması için önemlidir. Örneğin, kuru ciltler için nemlendirici etkili el sabunları tercih edilebilir.
 • Sabunun içeriğine dikkat edilmesi, alerjik reaksiyonlar ve cilt hassasiyetlerini önlemek için önemlidir. Bazı sabunlar, ciltte tahrişe neden olabilecek kimyasallar içerebilir. Bu nedenle sabun içeriğinin dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekir.
 • Sabunun kalitesiz parfüm veya renklendiriciler içermemesi de önemlidir. Çünkü bu tür kimyasallar cildi tahriş edebilir veya alerjik reaksiyonlara neden olabilir.
 • Organik veya doğal sabunlar, daha az kimyasal içerir ve daha doğal bir temizlik sağlar.
 • Kaliteli markaların ürünleri daha güvenilir ve kaliteli olabilir, bu nedenle sabun seçerken marka da önemli bir faktördür. Bizsizeyeteriz adresinde kullanıcılara Hacışakir, Dove, Activex, Eczacıbaşı gibi güvenilir ve kendini kanıtlamış markaların ürünleri sunulur.
 • El sabunu al işlemini gerçekleştirdikten sonra kullanmadan önce koklamak, hissetmek ve yıkama sonrası ciltteki hissine bakmak da önemlidir. Ciltte kuruluk, tahriş veya diğer rahatsız edici hisler varsa, o sabunu kullanmaktan kaçınmanız daha doğru bir seçim olabilir.

Bizsizeyeteriz üzerinden kaliteli, doğal ve sağlıklı el sabunları temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin her biri gerekli denetimlerden geçmiş, kaliteli ve sertifikalı ürünlerdir. Hemen ürünlerimizi inceleyerek bireysel veya kurumsal kullanım için sipariş oluşturabilirsiniz. Kurumsal kullanım için müşterilerimize toptan el sabunu satın alma imkanı da sunmaktayız.

Sabun Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vücut sağlığınız için günlük hijyeninizi önemsemeniz gerekir. El sabunları kullanarak daha titiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz el temizliği de hijyen açısından en önemli konulardan biridir. Ancak sağlıklı bir kullanım için sabun kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Aşağıdaki noktalara dikkat ederek sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz:

 • Sabun, cildin doğal yağlarını çıkarır ve cildi kurutabilir. Bu nedenle, yıkama sonrasında nemlendirici bir losyon veya krem kullanarak cildin nemini korumak önemlidir.
 • El sabunu katı çeşitlerini kullanırken cildi aşırı ovalamamak ve ovuşturmamak önemlidir. Aşırı ovalama cildi tahriş edebilir ve kurutabilir. Sabunu nazikçe ve hafifçe ovuşturmak yeterlidir.
 • Sabunu göz bölgesine temas ettiğinden emin olmamak gerekir. Sabun gözlerde tahrişe neden olabilir ve rahatsızlık verebilir.
 • Sabunun fazla kullanımı da cildi kurutabilir. Bu nedenle, gereksiz yere sık kullanmaktan kaçınılmalıdır.
 • Aşırı sıcak kullanımı cildin tahrişine neden olabilir. Bu nedenle sabunu kullanmadan önce suyun sıcaklığına dikkat etmek ve suyu olabildiğince ılık şekilde ayarlamak gerekir.

El hijyeniniz ve cilt sağlığınız güvenebileceğiniz el sabunları için vakit kaybetmeden ürünlerimize göz atabilirsiniz. Biz Size Yeteriz olarak en kaliteli sabun markalarını sizlere sunuyoruz. İster yaşam isterseniz de çalışma alanlarınız için en uygun el sabunu fiyatları ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

El Sabunu Cildi Kurutur mu?

Aşırı ve sağlıksız bir sabun kullanımı cildinizin kurumasına neden olabilir. Bu nedenle el sabununuzu aşırıya kaçmadan kullanmalısınız. Ayrıca cilt kuruma sorunu için nemlendirici özelliğe sahip el sabunlarını da tercih edebilirsiniz.

El Sabunu Göz Yakar mı?

İçeriğine göre sabunun gözle teması durumunda ortaya çıkabilecek etkiler değişebilir. Yine de sabun kullanırken göze temas etmemesine dikkat edilmelidir.

Sıvı El Sabunlarının pH Değeri Kaçtır?

İçeriğine göre değişse de sıvı el sabunları genellikle 8.5-9 pH değerine sahiptir.