Nescafe Gold 200 Gr Eko Poşet


275,07 TL
201,72 TL

• Bir paket 200 gr’dır. • Koli içi 6 paket mevcuttur. • Fermuarlı ambalajı; kahve paketi açıldıktan sonra da tazeliği korur.

Bu üründen kampanyalı olarak en fazla 1 adet sipariş verilebilir. Belirtilen adet üzerinde ki siparişlerin iptal edilmesi hakkı saklıdır.


Nescafe Gold Kahve 200 Gr Eko Poşet

Nescafe Gold 200 gr eko poşet çeşitleri lezzetli kahve granülleriyle ideal lezzeti sunar. %100 kahve çekirdeklerinden üretilen ve yumuşak içimli kahveler zengin aromalara sahiptir. Suyla ya da sütle karıştırılarak hazırlanan çözünebilir kahveler her damak zevkine hitap edebilir. Özellikle yoğun kahve tadının gelmesini isteyenler sadece sıcak suyla karıştırabilir. Biraz daha yumuşak içimli olmasını isteyenler ise sıcak sütle benzersiz Nescafe Gold kahve deneyiminin tadına varabilir. Arabica ve Robusta çekirdekleri kullanılarak, Türkiye’ye özel olarak hazırlanan harmanlarıyla üretilen 200 gramlık ürünler yüksek aromalara sahiptir. Bunun sebebi ise Arabica çekirdeklerinin en ince formülleriyle üretiliyor olmalarıdır. Çekirdeklerin incecik öğütülmesi hazır kahve yoğunluğunun daha fazla gelmesine yardımcı olur.


Yüksek aromalı kahveler mis kokularıyla tüm evi ya da iş yerini sarar. 200 gramlık eko poşetleri evde kullanabilir ya da dışarı çıkarken çantanıza atabilirsiniz. Eşsiz kahve deneyimini hayatınızın her alanında, sıcak suyunuz da bulunuyorsa yaşayabilirsiniz. Ayrıca Nescafe Gold çeşitlerini sevdiklerinizle beraber de tüketebilirsiniz. Yeterli miktardaki eko poşet kahve seven herkesin ihtiyaçlarını karşılar. Yüksek yoğunluktaki ve benzersiz kokudaki kahveler sevdiklerinizle beraber keyifli dakikalar geçirirken size eşlik eder. Kahve ya da sıcak çikolata gibi sıcak içeceklerin üretiminde öncü olan marka yerel çiftçilere destek vererek verimli üretimlerin gerçekleşmesine de yardımcı olur. Bu sayede kahve yetiştiriciliği daha sürdürülebilir hale gelir, lezzetli granüller her daim piyasada kalır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir